Beniaminek eWinner 2 ligi, który pewnie wygrał w poprzednim sezonie rozgrywki w swojej grupie, poważnie wzmacnia się w kontekście 2 ligi i walki o górną część tabeli.

Klub ze Stężycy dokonał poważnych roszad tuż po zakończeniu sezonu w III lidze. Z zespołem pożegnało się kilku doświadczonych zawodników m.in. Dawid Cempa, który zasilił Kotwicę Kołobrzeg, oprócz niego z klubem pożegnali się również: Michał Czekaj, Filip Burkhardt, Karol Chmulak, Krzysztof Iwanowski, Robert Sulewski, Wojciech Wilczyński, Maciej Woźniak oraz Bartosz Stencel. Zawodnicy Ci, nie znaleźli jeszcze nowych klubów.

Z pewnością, najgłośniejszym transferem jest pozyskanie Dmytro Bashlaya z Podbeskidzia Bielsko-Biała. Ukrainiec w zeszłym sezonie na poziomie Ekstraklasy zagrał w 15 spotkaniach. Do drużyny dołączyli także byli zawodnicy Stomilu Olsztyn, 31-letni pomocnik Wojciech Łuczak oraz 27-letni bramkarz Michał Leszczyński. Dodatkowo kadrę zasilił młodziutki Kuba Lizakowski z Bytovii Bytów, Damian Piotrowski z Chrobrego Głogów oraz 35-letni Janusz Surdykowski z Olimpii Elbląg na co dzień grający na pozycji środkowego napastnika.


Foto: Radunia Stężyca

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.