Zmiany w Wigrach Suwałki. Jak poinformował oficjalny serwis internetowy klubu, umowy z nim rozwiązali Kamil Adamek, Fahd Aktaou, Robert Bartczak i Kacper Gruszczyński. To jednak nie koniec ruchów kadrowych w ekipie drugoligowca.


Kamil Adamek, Fahd Aktaou, Robert Bartczak i Kacper Gruszczyński rozwiązali umowy z Wigrami Suwałki - poinformował oficjalny serwis internetowy klubu. Najwięcej spotkań dla ekipy z Suwałk rozegrał Adamek, który uzbierał 17 spotkań w eWinner 2 lidze oraz zdobył jednego gola. Tuż za nim jest Bartczak, który ma dziewięć meczów i bramkę, a podium zamyka Aktaou z trzema występami. Gruszczyński natomiast uzbierał dwa spotkania.

To jednak nie koniec ruchów kadrowych w Wigrach. Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, jego szeregi opuszcza także Krystian Ogrodowski, a wypożyczenie Kacpra Zaborskiego zostało skrócone przez Pogoń Szczecin. Wygasło również wypożyczenie Kacpra Michalskiego z Górnika Zabrze, ale ekipa z Suwałk zabiegała będzie o przedłużenie wypożyczenia. Ponadto wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu otrzymał wypożyczony z Korony Kielce Piotr Pierzchała.


Foto: Wigry Suwałki

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.