Drugoligowiec nie składa broni w walce o pozostanie na szczeblu centralnym. Beniaminek przedstawił nazwisko nowego trenera, pod wodzą którego, zespół ma wywalczyć utrzymanie.


Bogdan Jóźwiak został nowym szkoleniowcem drugoligowej Legionovii Legionowo, która zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli. 49-latek urodzony w Raciążu podpisał półtoraroczną umowę, a na stanowisku zastąpił Serhija Zajcewa, który odszedł po zakończeniu rundy jesiennej.

Nowy opiekun beniaminka ma bardzo bogatą karierę zawodniczą. Wychowanek Błękitnych Raciąż w jej trakcie reprezentował barwy Wisły Płock, Widzewa ŁódźHapoel Taibe oraz Hapoel Kfar Saba. Ponadto grał także w RKS-ie Radomsko i Pelikanie Łowicz.  

Nowy szkoleniowiec Legionovii, karierę szkoleniową rozpoczął w 2017 roku, obejmując tymczasowo ekipę z Łowicza. Później znajdował się w sztabie Pelikana oraz prowadził jego rezerwy. Kolejnym zespołem prowadzonym przez Bogdana Jóźwiaka była Warta Sieradz. Ostatnimi klubami nowego trenera beniaminka były Lechia Tomaszów Mazowiecki oraz Sokół Aleksandrów Łódzki.


Foto: lodzkifutbol.pl

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.