Gdynianie nie mieli litości dla bijącego się przed spadkiem drugiego garnituru Pogoni. Trzy bramki dla tryumfatorów tego meczu zdobył Sebastian Bartlewski.

Mecz rozpoczął się o nietypowej porze, bowiem pierwszy gwizdek zabrzmiał o godzinie 11. Piłkarze Bałtyku Gdynia strzelanie rozpoczęli już w 21. minucie, kiedy to worek z bramkami rozerwał Sebastian Bartlewski, choć była to jedyna bramka w tej odsłonie. W końcówce pierwszej połowy na 0-2 mógł zdobyć jeszcze Jakub Biskup, ale przestrzelił.

Przyjezdnych nie zadowalało jednobramkowe prowadzenie i chcieli oni za wszelką cenę zdobywać kolejne bramki. Bramkarz Pogoni II Szczecin jednak kilka razy ratował swój zespół, choć w 66. minucie musiał wyciągać już drugi raz piłkę z siatki po uderzeniu Barlewskiego.

W końcówce zawodnicy Sebastiana Letniowskiego zdobyli jeszcze dwa gole. Najpierw w 85. minucie na 0-3 podwyższył znowu Bartlewski, a 180 sekund później wynik meczu ustalił Michał Marczak.

Pogoń II Szczecin - Bałtyk Gdynia 0-4 (0-1)

0-1 Sebastian Bartlewski (21)

0-2 Sebastian Bartlewski (66)

0-3 Sebastian Bartlewski (85)

0-4 Michał Marczak (88)

Bałtyk Gdynia: Matysiak - Sobczak, Zakrzewski, Górski, Korpalski (89 Andryszak) - Demiańczuk, Bartlewski (87 Gołubiński), Czerwiński, Letniowski (57 Radecki), Biskup (46 Kręcki) - Marczak