Piłkarze drugiego garnituru Lecha dowodzonego przez Rafała Ulatowskiego pewnie pokonali Chemika Bydgoszcz i odskoczyli drugiemu KKS-owi Kalisz. W coraz trudniejszej sytuacji jest Gwardia Koszalin

Polonia Środa Wielkopolska wygrała z Pogonią II Szczecin po trafieniach Damiana Buczmy i Krystiana Pawlaka.

Gwardia Koszalin w meczu o sześć punktów przegrała z Jarotą Jarocin, a dublet dla gości ustrzelił Mikołaj Łopatka.

W identycznym rezultacie uległ Bałtyk Koszalin w derbach z Kotwicą Kołobrzeg. Jako pierwszy bramkę zdobył Sebastian Deja w 29. minucie. Po zmianie Oliwer Kowalik podwyższył wynik meczu,

Wierzyca Pelplin minimalnie przegrała z Sokołem Kleczew, a jedyną bramkę w tym meczu zdobył Jakub Dębowski w 74. minucie.

Na koniec dnia KKS 1925 Kalisz bezbramkowo zremisował z Górnikiem Konin.

W niedzielne przedpołudnie Bałtyk Gdynia wysoko przegrał z Radunią Stężyca. Wynik już w 4. minucie otworzył Mateusz Łuczak, a w 31. minucie Paweł Wojowski podwyższył na 0-2. Wynik w 61. minucie ustalił Radosław Stępień.

Godzinę później rezerwy Lecha Poznań wysoko wygrały z Chemikiem Bydgoszcz, choć nie było goli do przerwy. Po zmianie stron worek z bramkami rozerwał Eryk Kryg, a w 61. minucie Beniamin Czajka podwyższył na 2-0, po trafieniu do własnej siatki. Chwilę później bramkę zdobył Filip Szymczak, a po dziesięciu minutach rezultat ustalił Vernon De Marco.

Na koniec kolejki KP Starogard Gdąński przegrał ze Świtem Skolwin po bramkach Dawida Zielińskiego, Grzegorza Szczepanika i Szymona Emche.