Podopieczni Piotra Rzepki wygrali w Środzie Wielkopolskiej i opuścili tym samym ostatnie miejsce w tabeli. Radunia Stężyca zlała rezerwy Pogoni Szczecin. Lider pewnie pokonał Bałtyk Koszalin.

Rezerwy Pogoni Szczecin wysoko przegrały z Radunią Stężyca. Wynik już w 1. minucie spotkania otworzył Jakub Bojas. Ten sam piłkarz jeszcze raz wpisał się na listę strzelców, a miało to miejsce w 67. minucie. Ponadto do siatki trafiali Artur Formela i Radosław Stępień.

Dwie godziny później Grom Nowy Staw uległ Chemikowi Police. Goście do przerwy prowadzili po bramce Mariusza Bedlińskiego. W 65. minucie Chemik wygrywał już 0-2, a do siatki trafił Szymon Kapelusz. Wynik spotkania ustalił Tomasz Grabowski.

Nielba Wągrowiec wygrała z Sokołem Kleczew. Beniaminek do przerwy prowadził 2-0 po bramkach Mateusza Kaczora i Krzysztofa Wolkiewicza. Goście odpowiedzieli trafieniem Sebastiana Śmiałka w 65. minucie z rzutu karnego.

Polonia Środa Wielkopolska przegrała z Bałtykiem Gdynia, który opuścił ostatnie miejsce. Wynik został ustalony już przed przerwą, a na listę strzelców po stronie gości wpisali się Maciej Kazimierowicz oraz Tomasz Zając. Gospodarze odpowiedzieli golem Kacpra Nowaka w 42. minucie, który ustalił wynik meczu.

KP Starogard Gdański uległ Górnikowi Konin 0-2. Goście na prowadzenie wyszli w 30. minucie, a do siatki z jedenastu metrów trafił Taras Jaworskyj. Wynik ten utrzymał się do przerwy. Po zmianie stron goście jeszcze raz cieszyli się z gola, a na listę strzelców wpisał się Dawid Kalinowski w samej końcówce meczu.

Unia Janikowo pokonała na wyjeździe Kotwicę Kołobrzeg. Wynik meczu już w 3. minucie na korzyść beniaminka otworzył Gracjan Goździk. Kolejne bramki padały już w drugiej odsłonie i w 57. minucie na 0-2 podwyższył Nikodem Zatorski. Gospodarze ruszyli do odrabiania strat i w 78. minucie Sebastian Deja zdobył kontaktowego gola z rzutu karnego. Cztery minuty później wyrównał Michał Marczak. Ostatnie słowo należało jednak do Unii, a konkretnie do Kamila Kuropatwińskiego, który ustalił wynik meczu.

Jarota Jarocin minimalnie uległa Świtowi Skolwin, a jedynego gola zdobył Adam Ładziak.

W tym samym czasie Gwardia Koszalin przegrała z Mieszkiem Gniezno i spadła na ostatnie miejsce w tabeli. Dublet dla ekipy z województwa wielkopolskiego zdobył Krzysztof Biegański.

KKS 1925 Kalisz pokonał Bałtyk Koszalin i nadal przewodzi w swojej grupie trzeciej ligi. Hat-tricka ustrzelił Mateusz Żebrowski, a jednego gola ponadto zdobył Daniel Stanclik. Goście odpowiedzieli trafieniem Bartłomieja Putno z jedenastu metrów.