Polonia Warszawa pokonała na wyjeździe Lechię Tomaszów Mazowiecki [SKRÓT MECZU]

Polonia Warszawa w niedzielne popołudnie wygrała z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Podopieczni Wojciecha Szymanka do przerwy prowadzili 0-2 i wydawało się, że spokojnie wygrają. Gospodarze strzelili w 76. minucie kontaktową bramkę,...

więcej →

3 liga gr I: Osiem goli w Tomaszowie Mazowieckim [Podsumowanie 9. kolejki]

Za nami dziewiąta seria gier w pierwszej grupie trzeciej ligi. Najciekawiej było w Tomaszowie Mazowiecki, gdzie kibice zobaczyli aż 8 bramek. Rezerwy Legii wygrały w Zambrowie.

więcej →

Sokół Aleksandrów Łódzki przegrał z Lechią Tomaszów Mazowiecki

Podopieczni Bogdana Jóźwiaka ulegli w ostatnim meczu ekipie z Tomaszowa Mazowieckiego. Porażka sprawiła że Sokół w przyszłym sezonie ponownie zagra w trzeciej lidze. Lechia skończyła sezon na trzecim miejscu.

więcej →

Legionovia Legionowo rozgromiła na wyjeździe Lechię Tomaszów Mazowiecki

Podopieczni Marcina Sasala odprawili z kwitkiem kolejną drużynę i pewnie krocza w kierunku drugiej ligi. Lider w Tomaszowie Mazowieckim urządził sobie istną strzelaninę aplikując gospodarzom sześć bramek.