Za nami dziewiąta seria gier w pierwszej grupie trzeciej ligi. Najciekawiej było w Tomaszowie Mazowiecki, gdzie kibice zobaczyli aż 8 bramek. Rezerwy Legii wygrały w Zambrowie.

Na inaugurację kolejki Sokół Ostróda na wyjeździe skromnie wygrał ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki, a jedynego gola zdobył Karol Żwir.

Znicz Biała Piska pokonał Polonię Warszawa. Gospodarze na prowadzenie wyszli w 45. minucie po golu Macieja Famulaka. Szybko po zmianie stron wyrównał Tomasz Andrzejowski. Radość Czarnych Koszul trwała zaledwie dziewięć minut, bowiem po tym czasie Znicz ponownie prowadził, a do siatki trafił ponownie wychowanek Czarnych Olecko i ustalił wynik meczu.

Półtorej godziny później Pogoń Grodzisk Mazowiecki ograła Ursusa Warszawa, a jedyna bramka padła 58. minucie i było to trafienie samobójcze.

Pół godziny później Sokół Aleksandrów Łódzki w identycznym stosunku pokonał RKS Radomsko po golu Bartłomieja Maćczaka.

Olimpia Zambrów przegrała z rezerwami Legii Warszawa, choć do przerwy prowadziła po trafieniu Kamila Zalewskiego. Po zmianie stron Legioniści odwrócili losy meczu i wbili Olimpii trzy gole autorstwa Radosława Cielemęckiego, Macieja Rosołka i Kacpra Wełniaka.

Lechia Tomaszów Mazowiecki w niedzielne przedpołudnie ograła Unię Skierniewice. Miejscowi do przerwy prowadzili już 3-0, a na listę strzelców wpisali się Patryk Jakubczyk, Kamil Szymczak oraz Kamil Cyran. Goście po przerwie starali się nawiązać walkę i w 52. minucie Dawid Przezak zmniejszył rozmiary porażki. Radość Unii trwała zaledwie osiem minut bowiem po tym czasie czwartą bramkę zdobył Adrian Marcioch. Sześć minut później gola na 4-2 zdobył Michał Wrzesiński. W końcówce meczu obie drużyny dołożyły jeszcze po jednym trafieniu.

Kwadrans później Pelikan Łowicz pewnie pokonał Concordię Elbląg. Dublet na swoim koncie zapisał Damian Warchoł, a po jednym trafieniu zaliczyli Piotr Piekarski i Filip Kowalczyk. Wynik spotkania ustalił Konrad Wira.

KS Wasilków przegrał z Huraganem Morąg 0-2, a dwa gole dla ekipy z województwa warmińsko-mazurskiego zdobył Michał Ressel.

W ostatnim meczu kolejki Ruch Wysokie Mazowieckie uległ Broni Radom. Goście na prowadzenie wyszli w 23. minucie, a do siatki trafił Kamil Czarnecki. Dziesięć minut później było już 0-2, a z gola cieszył Przemysław Śliwiński. Gospodarze przed przerwą zdołali jeszcze zdobyć kontaktowego gola, z którego cieszył się Grzegorz Makala. Po zmianie stron Broń dołożyła jeszcze dwie bramki, a na listę strzelców wpisali się ponownie wychowanek Orła Wierzbica oraz Bartłomiej Ziemak.