IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 GKS Wikielec 16 48 16 0 0 61 10 51
2 ITS Jeziorak Iława 17 37 12 1 4 52 17 35
3 Stomil II Olsztyn 17 36 12 0 5 44 21 23
4 Mrągowia Mrągowo 17 28 9 1 7 43 25 18
5 Mamry Giżycko 17 28 9 1 7 42 29 13
6 Motor Lubawa 17 28 8 4 5 27 26 1
7 Polonia Lidzbark Warmiński 17 27 9 0 8 24 28 -4
8 Mazur Ełk 16 20 6 2 8 25 30 -5
9 Pisa Barczewo 17 20 6 2 9 24 38 -14
10 Olimpia II Elbląg 17 18 5 3 9 34 29 5
11 MKS Korsze 16 18 5 3 8 24 32 -8
12 Błękitni Orneta 16 18 5 3 8 22 44 -22
13 Granica Kętrzyn 17 18 5 3 9 25 52 -27
14 Zatoka Braniewo 17 17 5 2 10 21 38 -17
15 Tęcza Biskupiec 17 15 5 0 12 22 46 -24
16 Warmia Olsztyn 15 10 3 1 11 17 42 -25
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

1. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 10/11 sierpnia

Tęcza Biskupiec 1 - 6 Mrągowia Mrągowo
Olimpia II Elbląg 2 - 3 Granica Kętrzyn
MKS Korsze 1 - 1 Motor Lubawa
Pisa Barczewo 0 - 1 Zatoka Braniewo
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 1 ITS Jeziorak Iława
Mamry Giżycko 1 - 2 Mazur Ełk
Błękitni Orneta 0 - 6 Stomil II Olsztyn
GKS Wikielec 5 - 0 Warmia Olsztyn

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

2. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 14/15 sierpnia

Tęcza Biskupiec 0 - 2 Pisa Barczewo
Stomil II Olsztyn 2 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński
Motor Lubawa 1 - 1 ITS Jeziorak Iława
Mrągowia Mrągowo 3 - 0 Olimpia II Elbląg
GKS Wikielec 3 - 1 Zatoka Braniewo
Mazur Ełk 0 - 3 * MKS Korsze
Granica Kętrzyn 1 - 1 Mamry Giżycko
Błękitni Orneta 4 - 3 Warmia Olsztyn

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

3. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 17/18 sierpnia

Olimpia II Elbląg 2 - 2 Pisa Barczewo
ITS Jeziorak Iława 2 - 0 Mazur Ełk
Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 0 Motor Lubawa
Warmia Olsztyn 2 - 0 Stomil II Olsztyn
MKS Korsze 1 - 1 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 1 - 1 Błękitni Orneta
Tęcza Biskupiec 1 - 3 GKS Wikielec
Mamry Giżycko 4 - 1 Mrągowia Mrągowo

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

4. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 24/25 sierpnia

Stomil II Olsztyn 0 - 1 Motor Lubawa
Warmia Olsztyn 4 - 2 Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec 2 - 4 Błękitni Orneta
Mazur Ełk 1 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński
Granica Kętrzyn 1 - 4 ITS Jeziorak Iława
Pisa Barczewo 0 - 6 Mamry Giżycko
GKS Wikielec 3 - 0 Olimpia II Elbląg
Mrągowia Mrągowo 3 - 1 MKS Korsze

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

5. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 31 sierpnia/01 września

Olimpia II Elbląg 2 - 3 Błękitni Orneta
Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 0 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 0 - 3 Stomil II Olsztyn
MKS Korsze 2 - 4 Pisa Barczewo
ITS Jeziorak Iława 5 - 0 Mrągowia Mrągowo
Tęcza Biskupiec 2 - 1 Warmia Olsztyn
Mamry Giżycko 1 - 3 GKS Wikielec
Motor Lubawa 1 - 0 Mazur Ełk

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

6. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 07/08 września

Olimpia II Elbląg 7 - 1 Warmia Olsztyn
Stomil II Olsztyn 3 - 0 Mazur Ełk
Granica Kętrzyn 5 - 0 Motor Lubawa
Błękitni Orneta 1 - 4 Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec 2 - 3 Zatoka Braniewo
Mrągowia Mrągowo 1 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo 0 - 1 ITS Jeziorak Iława
GKS Wikielec 3 - 1 MKS Korsze

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

7. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 14/15 września

ITS Jeziorak Iława 1 - 2 GKS Wikielec
Polonia Lidzbark Warmiński 1 - 3 Pisa Barczewo
Olimpia II Elbląg 0 - 1 Zatoka Braniewo
Mazur Ełk 2 - 2 Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec 0 - 5 Stomil II Olsztyn
Mamry Giżycko 5 - 2 Warmia Olsztyn
MKS Korsze 1 - 1 Błękitni Orneta
Motor Lubawa 2 - 1 Mrągowia Mrągowo

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

8. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 21/22 września

Stomil II Olsztyn 5 - 2 Granica Kętrzyn
GKS Wikielec 4 - 0 Polonia Lidzbark Warmiński
Mrągowia Mrągowo 2 - 1 Mazur Ełk
Pisa Barczewo 2 - 3 Motor Lubawa
Błękitni Orneta 3 - 2 ITS Jeziorak Iława
MKS Korsze 1 - 3 Warmia Olsztyn
Zatoka Braniewo 0 - 2 Mamry Giżycko
Tęcza Biskupiec 0 - 3 Olimpia II Elbląg

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

9. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 28/29 września

Polonia Lidzbark Warmiński 0 - 2 Błękitni Orneta
Olimpia II Elbląg 1 - 2 Stomil II Olsztyn
MKS Korsze 2 - 1 Zatoka Braniewo
ITS Jeziorak Iława 7 - 0 Warmia Olsztyn
Motor Lubawa 2 - 3 GKS Wikielec
Mazur Ełk 4 - 0 Pisa Barczewo
Tęcza Biskupiec 1 - 2 Mamry Giżycko
Granica Kętrzyn 0 - 7 Mrągowia Mrągowo

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

10. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 05/06 października

Olimpia II Elbląg 5 - 0 Mamry Giżycko
Warmia Olsztyn 0 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński
GKS Wikielec 7 - 1 Mazur Ełk
Pisa Barczewo 3 - 1 Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta 0 - 0 Motor Lubawa
Zatoka Braniewo 2 - 7 ITS Jeziorak Iława
Tęcza Biskupiec 1 - 3 MKS Korsze
Stomil II Olsztyn 1 - 3 Mrągowia Mrągowo

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

11. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 12/13 października

Polonia Lidzbark Warmiński 2 - 1 Zatoka Braniewo
MKS Korsze 2 - 0 Olimpia II Elbląg
Motor Lubawa 2 - 0 Warmia Olsztyn
Mazur Ełk 4 - 0 Błękitni Orneta
Granica Kętrzyn 1 - 9 GKS Wikielec
Mrągowia Mrągowo 7 - 0 Pisa Barczewo
Tęcza Biskupiec 0 - 3 ITS Jeziorak Iława
Mamry Giżycko 0 - 3 Stomil II Olsztyn

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

12. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 13/14 października

Stomil II Olsztyn 5 - 0 Pisa Barczewo
Olimpia II Elbląg 2 - 4 ITS Jeziorak Iława
Błękitni Orneta 0 - 2 Granica Kętrzyn
Warmia Olsztyn 0 - 1 Mazur Ełk
Zatoka Braniewo 1 - 1 Motor Lubawa
Tęcza Biskupiec 3 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński
Mamry Giżycko 1 - 2 MKS Korsze
GKS Wikielec 3 - 0 Mrągowia Mrągowo

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

13. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 26/27 października

MKS Korsze 2 - 3 Stomil II Olsztyn
ITS Jeziorak Iława 3 - 0 Mamry Giżycko
Polonia Lidzbark Warmiński 0 - 4 Olimpia II Elbląg
Mazur Ełk 5 - 1 Zatoka Braniewo
Granica Kętrzyn 1 - 0 Warmia Olsztyn
Mrągowia Mrągowo 4 - 0 Błękitni Orneta
Pisa Barczewo 0 - 2 GKS Wikielec
Tęcza Biskupiec 1 - 4 Motor Lubawa

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

14. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 02/03 listopada

Olimpia II Elbląg 3 - 1 Motor Lubawa
Stomil II Olsztyn 0 - 4 GKS Wikielec
Błękitni Orneta 0 - 4 Pisa Barczewo
Warmia Olsztyn 0 - 3 * Mrągowia Mrągowo
Zatoka Braniewo 2 - 1 Granica Kętrzyn
Tęcza Biskupiec 1 - 3 Mazur Ełk
Mamry Giżycko 2 - 1 Polonia Lidzbark Warmiński
MKS Korsze 0 - 4 ITS Jeziorak Iława

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

15. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 09/10 listopada

Polonia Lidzbark Warmiński 3 - 1 MKS Korsze
GKS Wikielec 5 - 0 Błękitni Orneta
ITS Jeziorak Iława 2 - 0 Stomil II Olsztyn
Motor Lubawa 4 - 1 Mamry Giżycko
Mazur Ełk 1 - 1 Olimpia II Elbląg
Mrągowia Mrągowo 1 - 3 Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo 1 - 1 Warmia Olsztyn
Tęcza Biskupiec 4 - 2 Granica Kętrzyn

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

16. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 16/17 listopada

ITS Jeziorak Iława 1 - 2 Polonia Lidzbark Warmiński
Warmia Olsztyn ? - ? GKS Wikielec
Zatoka Braniewo 0 - 2 Pisa Barczewo
Stomil II Olsztyn 4 - 3 Błękitni Orneta
Mrągowia Mrągowo 0 - 1 Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn 2 - 1 Olimpia II Elbląg
Mazur Ełk 0 - 4 Mamry Giżycko
Motor Lubawa 3 - 1 MKS Korsze

IV liga warmińsko-mazurska sezon 2019/2020

17. kolejka - IV liga warmińsko-mazurska 23/24 listopada

Warmia Olsztyn ? - ? Błękitni Orneta
MKS Korsze ? - ? Mazur Ełk
ITS Jeziorak Iława 4 - 1 Motor Lubawa
Olimpia II Elbląg 1 - 1 Mrągowia Mrągowo
Pisa Barczewo 1 - 2 Tęcza Biskupiec
Polonia Lidzbark Warmiński 1 - 2 Stomil II Olsztyn
Mamry Giżycko 8 - 0 Granica Kętrzyn
Zatoka Braniewo 1 - 2 GKS Wikielec