III liga, gr. II sezon 2021/2022

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 34 78 24 6 4 75 25 50
2 Olimpia Grudziądz 34 77 24 5 5 77 24 53
3 Unia Janikowo 34 60 18 6 10 62 47 15
4 Pogoń II Szczecin 34 58 16 10 8 60 36 24
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 34 58 17 7 10 54 42 12
6 Świt Skolwin (Szczecin) 34 56 16 8 10 56 37 19
7 Sokół Kleczew 34 56 17 5 12 53 39 14
8 Zawisza Bydgoszcz 34 50 14 8 12 57 51 6
9 Błękitni Stargard 34 45 13 6 15 48 54 -6
10 Polonia Środa Wielkopolska 34 43 12 7 15 40 63 -23
11 KP Starogard Gdański 34 42 11 9 14 44 51 -7
12 Stolem Gniewino 34 41 10 11 13 43 66 -23
13 Jarota Jarocin 34 36 9 9 16 40 47 -7
14 GKS Przodkowo 34 36 9 9 16 40 51 -11
15 Bałtyk Gdynia 34 36 10 6 18 44 57 -13
16 Bałtyk Koszalin 34 35 9 8 17 40 58 -18
17 Kluczevia Stargard 34 26 7 5 22 28 65 -37
18 Elana Toruń 34 21 6 3 25 36 84 -48
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Kotwica Kołobrzeg 17 38 12 2 3 33 11 22
2 Olimpia Grudziądz 16 35 11 2 3 46 17 29
3 Pogoń II Szczecin 17 34 10 4 3 34 13 21
4 Sokół Kleczew 17 32 10 2 5 32 17 15
5 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 30 9 3 5 26 16 10
6 Świt Skolwin (Szczecin) 17 30 9 3 5 31 17 14
7 Unia Janikowo 17 29 8 5 4 30 18 12
8 Bałtyk Gdynia 17 27 8 3 6 31 24 7
9 Zawisza Bydgoszcz 17 26 8 2 7 23 21 2
10 Błękitni Stargard 17 25 7 4 6 21 23 -2
11 Stolem Gniewino 17 25 7 4 6 25 29 -4
12 GKS Przodkowo 17 23 6 5 6 22 19 3
13 KP Starogard Gdański 17 21 5 6 6 25 28 -3
14 Bałtyk Koszalin 17 20 5 5 7 23 27 -4
15 Polonia Środa Wielkopolska 17 19 5 4 8 18 33 -15
16 Kluczevia Stargard 18 12 3 3 12 15 33 -18
17 Jarota Jarocin 17 11 2 5 10 20 32 -12
18 Elana Toruń 17 11 3 2 12 23 41 -18
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Olimpia Grudziądz 18 42 13 3 2 31 7 24
2 Kotwica Kołobrzeg 17 40 12 4 1 42 14 28
3 Unia Janikowo 17 31 10 1 6 32 29 3
4 Pogoń Nowe Skalmierzyce 17 28 8 4 5 28 26 2
5 Świt Skolwin (Szczecin) 17 26 7 5 5 25 20 5
6 Jarota Jarocin 17 25 7 4 6 20 15 5
7 Pogoń II Szczecin 17 24 6 6 5 26 23 3
8 Sokół Kleczew 17 24 7 3 7 21 22 -1
9 Zawisza Bydgoszcz 17 24 6 6 5 34 30 4
10 Polonia Środa Wielkopolska 17 24 7 3 7 22 30 -8
11 KP Starogard Gdański 17 21 6 3 8 19 23 -4
12 Błękitni Stargard 17 20 6 2 9 27 31 -4
13 Stolem Gniewino 17 16 3 7 7 18 37 -19
14 Bałtyk Koszalin 17 15 4 3 10 17 31 -14
15 Kluczevia Stargard 16 14 4 2 10 13 32 -19
16 GKS Przodkowo 17 13 3 4 10 18 32 -14
17 Elana Toruń 17 10 3 1 13 13 43 -30
18 Bałtyk Gdynia 17 9 2 3 12 13 33 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Unia Janikowo

Gospodarze Wynik Goście Data
Unia Janikowo 1 - 1 Zawisza Bydgoszcz 18 czerwca 2022
Elana Toruń 0 - 3 Unia Janikowo 11 czerwca 2022
Unia Janikowo 3 - 0 Bałtyk Gdynia 4 czerwca 2022
Błękitni Stargard 1 - 2 Unia Janikowo 28 maja 2022
Unia Janikowo 3 - 1 Kluczevia Stargard 21 maja 2022
Pogoń II Szczecin 1 - 1 Unia Janikowo 13 maja 2022
Unia Janikowo 2 - 1 Świt Skolwin (Szczecin) 7 maja 2022
GKS Przodkowo 2 - 1 Unia Janikowo 30 kwietnia 2022
Unia Janikowo 0 - 0 Stolem Gniewino 27 kwietnia 2022
Kotwica Kołobrzeg 1 - 3 Unia Janikowo 23 kwietnia 2022
Unia Janikowo 3 - 1 KP Starogard Gdański 16 kwietnia 2022
Olimpia Grudziądz 4 - 1 Unia Janikowo 10 kwietnia 2022
Unia Janikowo 1 - 3 Polonia Środa Wielkopolska 2 kwietnia 2022
Sokół Kleczew 2 - 4 Unia Janikowo 26 marca 2022
Unia Janikowo 1 - 1 Bałtyk Koszalin 19 marca 2022
Jarota Jarocin 4 - 2 Unia Janikowo 12 marca 2022
Unia Janikowo 4 - 0 Pogoń Nowe Skalmierzyce 20 listopada 2021
Zawisza Bydgoszcz 1 - 2 Unia Janikowo 13 listopada 2021
Unia Janikowo 1 - 1 Elana Toruń 6 listopada 2021
Bałtyk Gdynia 2 - 0 Unia Janikowo 29 października 2021
Unia Janikowo 6 - 1 Błękitni Stargard 23 października 2021
Kluczevia Stargard 1 - 2 Unia Janikowo 16 października 2021
Unia Janikowo 2 - 1 Pogoń II Szczecin 9 października 2021
Świt Skolwin (Szczecin) 2 - 3 Unia Janikowo 3 października 2021
Unia Janikowo 2 - 1 GKS Przodkowo 25 września 2021
Stolem Gniewino 1 - 3 Unia Janikowo 18 września 2021
Unia Janikowo 1 - 4 Kotwica Kołobrzeg 11 września 2021
KP Starogard Gdański 0 - 1 Unia Janikowo 8 września 2021
Unia Janikowo 0 - 1 Olimpia Grudziądz 4 września 2021
Polonia Środa Wielkopolska 4 - 1 Unia Janikowo 27 sierpnia 2021
Unia Janikowo 0 - 1 Sokół Kleczew 21 sierpnia 2021
Bałtyk Koszalin 1 - 2 Unia Janikowo 18 sierpnia 2021
Unia Janikowo 0 - 0 Jarota Jarocin 14 sierpnia 2021
Pogoń Nowe Skalmierzyce 2 - 1 Unia Janikowo 7 sierpnia 2021

III liga, gr. II sezon 2021/2022

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Jakub Bojas Olimpia Grudziądz 23
2 Kamil Żylski Zawisza Bydgoszcz 19
3 Przemysław Kędziora Unia Janikowo 16
4 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 14
5 Grzegorz Goncerz Kotwica Kołobrzeg 14
6 Hubert Antkowiak Olimpia Grudziądz 14
7 Damian Niedojad Błękitni Stargard 12
8 Paweł Łysiak Kotwica Kołobrzeg 12
9 Kamil Patelczyk Stolem Gniewino 11
10 Gracjan Goździk Unia Janikowo 11
11 Tomasz Kowalczuk Sokół Kleczew 10
12 Adam Ładziak Świt Skolwin (Szczecin) 10
13 Tomasz Kaczmarek Olimpia Grudziądz 10
14 Michał Magnuski Kluczevia Stargard 10
15 Sebastian Ginter Unia Janikowo 10
16 Dawid Przybyszewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 9
17 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 9
18 Michał Cywiński Olimpia Grudziądz 8
19 Adrian Kwiatkowski Błękitni Stargard 8
20 Łukasz Witucki Elana Toruń 8
21 Antoni Prałat Jarota Jarocin 7
22 Damian Kostkowski Kotwica Kołobrzeg 7
23 Adam Majewski Pogoń Nowe Skalmierzyce 7
24 Błażej Starzycki Pogoń II Szczecin 7
25 Dawid Cempa Kotwica Kołobrzeg 7
26 Paweł Krawiec Świt Skolwin (Szczecin) 7
27 Marcin Rajch Błękitni Stargard 7
28 Jędrzej Kujawa Unia Janikowo 7
29 Patryk Urbański Unia Janikowo 7
30 Mateusz Dampc Stolem Gniewino 7
31 Patryk Moskiewicz KP Starogard Gdański 6
32 Miłosz Manuszewski KP Starogard Gdański 6
33 Filip Sosnowski KP Starogard Gdański 6
34 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 6
35 Miłosz Matuszewski Sokół Kleczew 6
36 Maciej Koziara Zawisza Bydgoszcz 6
37 Kacper Majerz Pogoń Nowe Skalmierzyce 6
38 Marcin Lis Pogoń Nowe Skalmierzyce 6
39 Piotr Okuniewicz Zawisza Bydgoszcz 6
40 Oleh Synytsia Świt Skolwin (Szczecin) 6
41 Daniel Kaczmarek Pogoń Nowe Skalmierzyce 6
42 Damian Garbacik Bałtyk Gdynia 6
43 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 6
44 Adam Nagórski Świt Skolwin (Szczecin) 6
45 Krzysztof Biegański Sokół Kleczew 6
46 Dominik Chromiński Kotwica Kołobrzeg 6
47 Adam Borucki Polonia Środa Wielkopolska 6
48 Aleksander Kowalski Unia Janikowo 5
49 Paweł Sobczyński Stolem Gniewino 5
50 Marcin Warcholak Olimpia Grudziądz 5
51 Krzysztof Wicki Olimpia Grudziądz 5
52 Kacper Szymankiewicz Jarota Jarocin 5
53 Igor Jankowski Bałtyk Gdynia 5
54 Łukasz Stasiak GKS Przodkowo 5
55 Kacper Nowak Polonia Środa Wielkopolska 5
56 Oktawian Skrzecz Bałtyk Gdynia 5
57 Wojciech Lisowski Pogoń II Szczecin 5
58 Jędrzej Drame Polonia Środa Wielkopolska 5
59 Leszek Jagodziński Kotwica Kołobrzeg 5
60 Mateusz Molewski Sokół Kleczew 5
61 Aron Stasiak Pogoń II Szczecin 5
62 Kamil Włodyka Elana Toruń 5
63 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 4
64 Serhii Napolov KP Starogard Gdański 4
65 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 4
66 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 4
67 Grzegorz Magnuski Kluczevia Stargard 4
68 Kamil Zadka Pogoń Nowe Skalmierzyce 4
69 Bartosz Krzysztofek Pogoń II Szczecin 4
70 Robert Hirsz GKS Przodkowo 4
71 Piotr Łysiak Kotwica Kołobrzeg 4
72 Konrad Prawucki Błękitni Stargard 4
73 Kacper Friska Błękitni Stargard 4
74 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 4
75 Korneliusz Sochań Zawisza Bydgoszcz 4
76 Bartosz Boniecki Pogoń II Szczecin 4
77 Adrian Cybula Bałtyk Koszalin 4
78 Krzysztof Kołodziej Sokół Kleczew 4
79 Mateusz Gułajski Bałtyk Gdynia 4
80 Kacper Wojdak Świt Skolwin (Szczecin) 4
81 Oskar Sikorski Bałtyk Gdynia 4
82 Mateusz Dunaj Jarota Jarocin 4
83 Patryk Bil Świt Skolwin (Szczecin) 4
84 Michał Szczyrba Elana Toruń 4
85 Dominik Pisarek Elana Toruń 4
86 Kaito Mai Jarota Jarocin 3
87 Kamil Bartoszyński Kluczevia Stargard 3
88 Łukasz Skierka GKS Przodkowo 3
89 Borys Sobstyl-Jałoszyński Bałtyk Koszalin 3
90 Ondrej Jakubov Kotwica Kołobrzeg 3
91 Krzysztof Iwanowski GKS Przodkowo 3
92 Rafał Maćkowski Kotwica Kołobrzeg 3
93 Piotr Witasik Olimpia Grudziądz 3
94 Arkadiusz Korpalski KP Starogard Gdański 3
95 Marcel Koziorowski Sokół Kleczew 3
96 Damian Ciechanowski Unia Janikowo 3
97 Konrad Kleinschmidt Zawisza Bydgoszcz 3
98 Robert Tunkiewicz Zawisza Bydgoszcz 3
99 Przemysław Żukowski GKS Przodkowo 3
100 Mateusz Rościszewski Kotwica Kołobrzeg 3
101 Jakub Bach Bałtyk Koszalin 3
102 Kacper Tomczak GKS Przodkowo 3
103 Michał Graczyk Kotwica Kołobrzeg 3
104 Jakub Giełda Polonia Środa Wielkopolska 3
105 Maciej Liśkiewicz Błękitni Stargard 3
106 Jakub Stawski Błękitni Stargard 3
107 Cyprian Maciejewski Zawisza Bydgoszcz 3
108 Esteban Munoz Elana Toruń 3
109 Mikołaj Zawistowski Sokół Kleczew 3
110 Denzel Gomez Unia Janikowo 3
111 Szymon Nowicki GKS Przodkowo 3
112 Michał Wohlert KP Starogard Gdański 3
113 Sebastian Śmiałek Sokół Kleczew 3
114 Jakub Pawlik Pogoń Nowe Skalmierzyce 3
115 Mateusz Wachowiak Stolem Gniewino 2
116 Mateusz Frankowski Błękitni Stargard 2
117 Arkadiusz Jasitczak Bałtyk Koszalin 2
118 Oliwier Dobek GKS Przodkowo 2
119 Emanuel Mikołajczyk Sokół Kleczew 2
120 Patryk Rzepka Jarota Jarocin 2
121 Jakub Białczyk Świt Skolwin (Szczecin) 2
122 Hubert Mich Olimpia Grudziądz 2
123 Mateusz Oczkowski Zawisza Bydgoszcz 2
124 Piotr Skokowski Jarota Jarocin 2
125 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 2
126 Piotr Skrobosiński Polonia Środa Wielkopolska 2
127 Maksymilian Sobolewski Kluczevia Stargard 2
128 Maksym Zelenevych GKS Przodkowo 2
129 Michał Wiśniewski Stolem Gniewino 2
130 Kamil Banaczek KP Starogard Gdański 2
131 Mikołaj Jankowski Jarota Jarocin 2
132 Filip Szewczyk Pogoń Nowe Skalmierzyce 2
133 Mykyta Vovchenko Błękitni Stargard 2
134 Wojciech Mielcarek Zawisza Bydgoszcz 2
135 Kamil Kort Pogoń II Szczecin 2
136 Stanisław Wawrzynowicz Pogoń II Szczecin 2
137 Jakub Forczmański Bałtyk Koszalin 2
138 Kacper Łazaj GKS Przodkowo 2
139 Kacper Łukasiak Pogoń II Szczecin 2
140 Stanisław Wędzelewski Zawisza Bydgoszcz 2
141 Seweryn Wrzeszcz Kluczevia Stargard 2
142 Kacper Kostorz Pogoń II Szczecin 2
143 Jakub Lis Pogoń II Szczecin 2
144 Damian Buczma Polonia Środa Wielkopolska 2
145 Sebastian Kamiński Jarota Jarocin 2
146 Michał Czenko Bałtyk Koszalin 2
147 Patryk Leszczyński Olimpia Grudziądz 2
148 Sebastian Golak Sokół Kleczew 2
149 Mikołaj Hofman Stolem Gniewino 2
150 Maciej Mysiak Unia Janikowo 2
151 Rafał Piekuś Zawisza Bydgoszcz 2
152 Maksym Demianchuk GKS Przodkowo 2
153 Adrian Karankiewicz Olimpia Grudziądz 2
154 Marko Zawada Olimpia Grudziądz 2
155 Oskar Frygier KP Starogard Gdański 2
156 Adrian Ratajczyk Sokół Kleczew 2
157 Dawid Rezaeian Pogoń II Szczecin 2
158 Jakub Kuzio Kluczevia Stargard 2
159 Marcin Gawron Kotwica Kołobrzeg 2
160 Cezary Bać Stolem Gniewino 2
161 Piotr Wojtasiak Świt Skolwin (Szczecin) 2
162 Hubert Turski Pogoń II Szczecin 2
163 Damian Lenkiewicz Elana Toruń 2
164 Oskar Furst Zawisza Bydgoszcz 1
165 Konrad Korczyński Kluczevia Stargard 1
166 Robert Obst Kotwica Kołobrzeg 1
167 Rafał Kruczkowski Bałtyk Koszalin 1
168 Wiktor Patrzykąt Stolem Gniewino 1
169 Medi Dahms Zawisza Bydgoszcz 1
170 Dominik Pawłowski Bałtyk Koszalin 1
171 Krystian Patok Stolem Gniewino 1
172 Fabian Pach Pogoń II Szczecin 1
173 Aristote Otoka Sokół Kleczew 1
174 Dawid Patelczyk Stolem Gniewino 1
175 Jan Król Bałtyk Koszalin 1
176 Ylias Cheffou GKS Przodkowo 1
177 Radosław Surma Kluczevia Stargard 1
178 Oskar Ryk Stolem Gniewino 1
179 Daniel Sławiński KP Starogard Gdański 1
180 Yadegar Rostami Pogoń II Szczecin 1
181 Gabriel Szygenda Kotwica Kołobrzeg 1
182 Grzegorz Skowroński Kotwica Kołobrzeg 1
183 Fabian Lengiewicz Bałtyk Gdynia 1
184 Marcin Poręba GKS Przodkowo 1
185 Szymon Waleński Bałtyk Koszalin 1
186 Bartłomiej Zdunek Błękitni Stargard 1
187 Maksym Niemiec Elana Toruń 1
188 Adrian Brzeziński Zawisza Bydgoszcz 1
189 Dawid Rączka Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
190 Fabian Grzelka Pogoń II Szczecin 1
191 Adrian Kaliszan Sokół Kleczew 1
192 Jakub Kuzko Świt Skolwin (Szczecin) 1
193 Damian Zagórski Unia Janikowo 1
194 Norbert Hołtyn GKS Przodkowo 1
195 Paweł Karbowiński Elana Toruń 1
196 Jakub Szarpak Kotwica Kołobrzeg 1
197 Jan Chachuła Zawisza Bydgoszcz 1
198 Dawid Kuczyński Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
199 Mariusz Kryszak Unia Janikowo 1
200 Eryk Krysztopowicz Unia Janikowo 1
201 Bartosz Kołodziejczyk Pogoń II Szczecin 1
202 Ariel Jastrzembski Zawisza Bydgoszcz 1
203 Jakub Nawrocki Olimpia Grudziądz 1
204 Filip Karmański Olimpia Grudziądz 1
205 Krystian Szczepaniak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
206 Konrad Żulpo Świt Skolwin (Szczecin) 1
207 Łukasz Zagdański Unia Janikowo 1
208 Adam Kujawski Unia Janikowo 1
209 Borys Freilich Pogoń II Szczecin 1
210 Olivier Martyn Bałtyk Koszalin 1
211 Bartosz Ława Pogoń II Szczecin 1
212 Mateusz Nogaj Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
213 Mateusz Goerke Bałtyk Gdynia 1
214 Adrian Bajkiewicz Świt Skolwin (Szczecin) 1
215 Dawid Szałecki GKS Przodkowo 1
216 Marcin Maćkowiak Jarota Jarocin 1
217 Bartłomiej Mruk Pogoń II Szczecin 1
218 Sebastian Wroński GKS Przodkowo 1
219 Kacper Pinkowski Pogoń Nowe Skalmierzyce 1
220 Filip Rzepka Olimpia Grudziądz 1
221 Kacper Rybacki Elana Toruń 1
222 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 1
223 Adam Gross Stolem Gniewino 1
224 Maciej Białczyk Pogoń II Szczecin 1
225 Kacper Aleksiuk Kotwica Kołobrzeg 1
226 Jose Cabrera Olimpia Grudziądz 1
227 Piotr Józefiak Pogoń Nowe Skalmierzyce 1