IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pomorzanin Toruń 16 36 11 3 2 34 10 24
2 Lider Włocławek 16 35 11 2 3 30 17 13
3 Lech Rypin 16 30 9 3 4 33 14 19
4 Chemik Bydgoszcz 16 29 9 2 5 35 20 15
5 Sportis Łochowo 16 29 9 2 5 32 22 10
6 Sparta Brodnica 16 27 8 3 5 28 16 12
7 Pogoń Mogilno 16 25 7 4 5 31 25 6
8 Orlęta Aleksandrów Kujawski 16 23 7 2 7 23 28 -5
9 Kujawianka Izbica Kujawska 16 23 7 2 7 28 42 -14
10 BKS Bydgoszcz 16 22 6 4 6 35 28 7
11 Chełminianka Chełmno 16 22 7 1 8 35 35 0
12 Cuiavia Inowrocław 16 21 6 3 7 27 26 1
13 SP Zawisza Bydgoszcz 16 20 6 2 8 28 22 6
14 Unia Gniewkowo 16 19 5 4 7 27 32 -5
15 Włocłavia Włocławek 16 19 6 1 9 26 40 -14
16 Notecianka Pakość 16 16 5 1 10 19 31 -12
17 Legia Chełmża 16 10 2 4 10 15 29 -14
18 Piast Złotniki Kujawskie 16 4 1 1 14 12 61 -49
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Pomorzanin Toruń 9 24 8 0 1 24 3 21
2 Lider Włocławek 9 20 6 2 1 19 8 11
3 Chemik Bydgoszcz 9 16 5 1 3 16 10 6
4 Orlęta Aleksandrów Kujawski 9 14 4 2 3 10 10 0
5 Unia Gniewkowo 9 14 4 2 3 15 14 1
6 Sportis Łochowo 9 13 4 1 4 19 16 3
7 BKS Bydgoszcz 8 12 3 3 2 23 15 8
8 Chełminianka Chełmno 7 12 4 0 3 24 15 9
9 Pogoń Mogilno 7 11 3 2 2 16 10 6
10 Lech Rypin 7 10 3 1 3 10 6 4
11 Kujawianka Izbica Kujawska 7 10 3 1 3 10 12 -2
12 Cuiavia Inowrocław 7 10 3 1 3 15 14 1
13 SP Zawisza Bydgoszcz 8 10 3 1 4 16 12 4
14 Notecianka Pakość 8 10 3 1 4 13 12 1
15 Sparta Brodnica 7 7 2 1 4 10 10 0
16 Legia Chełmża 9 5 1 2 6 10 16 -6
17 Włocłavia Włocławek 6 3 1 0 5 10 19 -9
18 Piast Złotniki Kujawskie 9 1 0 1 8 5 31 -26
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Lech Rypin 9 20 6 2 1 23 8 15
2 Sparta Brodnica 9 20 6 2 1 18 6 12
3 Sportis Łochowo 7 16 5 1 1 13 6 7
4 Włocłavia Włocławek 10 16 5 1 4 16 21 -5
5 Lider Włocławek 7 15 5 0 2 11 9 2
6 Pogoń Mogilno 9 14 4 2 3 15 15 0
7 Chemik Bydgoszcz 7 13 4 1 2 19 10 9
8 Kujawianka Izbica Kujawska 9 13 4 1 4 18 30 -12
9 Pomorzanin Toruń 7 12 3 3 1 10 7 3
10 Cuiavia Inowrocław 9 11 3 2 4 12 12 0
11 BKS Bydgoszcz 8 10 3 1 4 12 13 -1
12 Chełminianka Chełmno 9 10 3 1 5 11 20 -9
13 SP Zawisza Bydgoszcz 8 10 3 1 4 12 10 2
14 Orlęta Aleksandrów Kujawski 7 9 3 0 4 13 18 -5
15 Notecianka Pakość 8 6 2 0 6 6 19 -13
16 Unia Gniewkowo 7 5 1 2 4 12 18 -6
17 Legia Chełmża 7 5 1 2 4 5 13 -8
18 Piast Złotniki Kujawskie 7 3 1 0 6 7 30 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pomorzanin Toruń

Gospodarze Wynik Goście Data
Pomorzanin Toruń 4 - 0 Kujawianka Izbica Kujawska 16 listopada 2019
Lider Włocławek 1 - 1 Pomorzanin Toruń 31 sierpnia 2019
Pomorzanin Toruń 1 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 29 maja 2019
Kujawianka Izbica Kujawska 2 - 2 Pomorzanin Toruń 27 października 2018
Kujawianka Izbica Kujawska 5 - 1 Pomorzanin Toruń 26 kwietnia 2014
Pomorzanin Toruń 4 - 1 Kujawianka Izbica Kujawska 14 września 2013

IV liga kujawsko-pomorska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Piotr Kaczkowski Chełminianka Chełmno 13
2 Łukasz Witucki Pomorzanin Toruń 13
3 Robert Kowalczyk Lider Włocławek 12
4 Wiktor Mrówczyński Pogoń Mogilno 11
5 Kamil Fajkowski Unia Gniewkowo 11
6 Oskar Andrzejewski Chełminianka Chełmno 10
7 Masato Hayashi Pomorzanin Toruń 8
8 Łukasz Grube Włocłavia Włocławek 8
9 Maciej Rożnowski Lech Rypin 8
10 Piotr Siekirka BKS Bydgoszcz 8
11 Paweł Dudzik BKS Bydgoszcz 8
12 Oleg Tabaka Kujawianka Izbica Kujawska 8
13 Łukasz Pietrzak Kujawianka Izbica Kujawska 8
14 Adam Reise Sparta Brodnica 7
15 Radosław Lewandowski Lech Rypin 7
16 Maciej Kot Chemik Bydgoszcz 7
17 Patryk Kozłowski SP Zawisza Bydgoszcz 6
18 Paweł Behlke Włocłavia Włocławek 6
19 Patryk Wiśniewski Cuiavia Inowrocław 6
20 Mariusz Miłek Chemik Bydgoszcz 6
21 Patryk Straszewski SP Zawisza Bydgoszcz 6
22 Dariusz Słupski Cuiavia Inowrocław 6
23 Krystian Bleja Piast Złotniki Kujawskie 5
24 Martyn Trędewicz Lech Rypin 5
25 Ntuli Nhlakanipho Sportis Łochowo 5
26 Maksym Humeniuk Sportis Łochowo 5
27 Marcin Słowiński Notecianka Pakość 5
28 Filip Śliwiński Pogoń Mogilno 4
29 Patryk Perliński Pogoń Mogilno 4
30 Dawid Tomczak Sportis Łochowo 4
31 Bartłomiej Grube Lider Włocławek 4
32 Jan Kołodziejski Kujawianka Izbica Kujawska 4
33 Arkadiusz Makowiecki Notecianka Pakość 4
34 Bartosz Pawkin Legia Chełmża 4
35 Łukasz Cięgotura Unia Gniewkowo 4
36 Kajetan Wojciechowski Sportis Łochowo 4
37 Mikołaj Ruta Cuiavia Inowrocław 4
38 Paweł Michalski Chemik Bydgoszcz 4
39 Szymon Maziarz Chemik Bydgoszcz 4
40 Miłosz Sadowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
41 Damian Adamski Cuiavia Inowrocław 4
42 Mateusz Szafran Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
43 Paweł Lewandowski Lech Rypin 4
44 Stephane Bombelanga Sportis Łochowo 4
45 Arkadiusz Woźniak BKS Bydgoszcz 4
46 Adam Młodzieniak Orlęta Aleksandrów Kujawski 4
47 Krzysztof Szal Pogoń Mogilno 3
48 Oskar Brzuszczak Sparta Brodnica 3
49 Gracjan Żeglarski BKS Bydgoszcz 3
50 Jan Chachuła BKS Bydgoszcz 3
51 Dawid Szpankiewicz Chełminianka Chełmno 3
52 Dominik Kowalski Notecianka Pakość 3
53 Rafał Więckowski Pomorzanin Toruń 3
54 Piotr Gross Chełminianka Chełmno 3
55 Mateusz Oczkowski SP Zawisza Bydgoszcz 3
56 Franciszek Marzec Chemik Bydgoszcz 3
57 Jacek Wojciechowski Pogoń Mogilno 3
58 Maciej Słupecki Sportis Łochowo 3
59 Bartosz Czyżewski Chemik Bydgoszcz 3
60 Adrian Kural Sparta Brodnica 3
61 Tomasz Szablewski Włocłavia Włocławek 3
62 Miłosz Waszczuk Legia Chełmża 3
63 Bartosz Dyszy Lider Włocławek 3
64 Robert Kawałek Chemik Bydgoszcz 3
65 Michał Witkowski Orlęta Aleksandrów Kujawski 3
66 Michał Hałas Unia Gniewkowo 3
67 Robert Frasz Sportis Łochowo 3
68 Patryk Nowicki Orlęta Aleksandrów Kujawski 2
69 Radosław Gajkowski Sparta Brodnica 2
70 Mateusz Dewil Włocłavia Włocławek 2
71 Bartosz Stoppel SP Zawisza Bydgoszcz 2
72 Adrian Klepacz Lider Włocławek 2
73 Michał Piotrowski Unia Gniewkowo 2
74 Olaf Wójtowicz Legia Chełmża 2
75 Michał Żurowski SP Zawisza Bydgoszcz 2
76 Sebastian Miśkowiec Lider Włocławek 2
77 Kamil Trzeciak Kujawianka Izbica Kujawska 2
78 Mikołaj Błaszczyk Cuiavia Inowrocław 2
79 Szymon Marks Chełminianka Chełmno 2
80 Maciej Jankowski Lech Rypin 2
81 Arsenii Protsyshyn Cuiavia Inowrocław 2
82 Damian Kempski Piast Złotniki Kujawskie 2
83 Rafał Kostkowski BKS Bydgoszcz 2
84 Patryk Miarka Lider Włocławek 2
85 Robert Matelski Pogoń Mogilno 2
86 Marcin Krzywicki Sportis Łochowo 2
87 Krystian Janczak Sparta Brodnica 2
88 Dawid Bocian Sparta Brodnica 2
89 Ariel Jastrzembski Pomorzanin Toruń 2
90 Łukasz Burkiewicz Piast Złotniki Kujawskie 2
91 Jakub Makowski BKS Bydgoszcz 2
92 Dorian Banasiak Sparta Brodnica 2
93 Yan Medunytia Chełminianka Chełmno 2
94 Jakub Trędewicz Lech Rypin 1
95 Adam Kmita Unia Gniewkowo 1
96 Dawid Wiśniewski BKS Bydgoszcz 1
97 Oskar Etmański Legia Chełmża 1
98 Adam Kacprzak Chemik Bydgoszcz 1
99 Maksym Adamenko Chemik Bydgoszcz 1
100 Raul Chojnacki Chemik Bydgoszcz 1
101 Dariusz Witkowski Lider Włocławek 1
102 Dawid Zaborowski Pomorzanin Toruń 1
103 Radosław Rybka Lech Rypin 1
104 Sebastian Smieszny Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
105 Daniel Wiliński Kujawianka Izbica Kujawska 1
106 Mateusz Brzóstowski Cuiavia Inowrocław 1
107 Wojciech Ruczyński SP Zawisza Bydgoszcz 1
108 Przemysław Strzesak Notecianka Pakość 1
109 Jay Jaskólski Pogoń Mogilno 1
110 Daniel Jasieniecki Lech Rypin 1
111 Tomasz Prejs SP Zawisza Bydgoszcz 1
112 Szymon Moszczyński Lech Rypin 1
113 Jakub Wrzosiński Lech Rypin 1
114 Mateusz Balik Unia Gniewkowo 1
115 Damian Bulman Legia Chełmża 1
116 Robert Ziółkowski Lider Włocławek 1
117 Patryk Błażejewicz BKS Bydgoszcz 1
118 Tomasz Żyliński SP Zawisza Bydgoszcz 1
119 Norbert Rościszewski Notecianka Pakość 1
120 Łukasz Rutecki Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
121 Bartosz Bąk SP Zawisza Bydgoszcz 1
122 Korneliusz Sochań SP Zawisza Bydgoszcz 1
123 Bartłomiej Feter Włocłavia Włocławek 1
124 Michał Rutkowski Włocłavia Włocławek 1
125 Łukasz Belski Legia Chełmża 1
126 Paweł Zieliński Legia Chełmża 1
127 Daniel Katerla Pomorzanin Toruń 1
128 Rafał Etmański Legia Chełmża 1
129 Karol Wienconek Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
130 Kamil Kala Notecianka Pakość 1
131 Bartłomiej Mielczarek Kujawianka Izbica Kujawska 1
132 Łukasz Waligóra Unia Gniewkowo 1
133 Bartosz Wilga Unia Gniewkowo 1
134 Szymon Dusza BKS Bydgoszcz 1
135 Rafał Burzyński Lider Włocławek 1
136 Piotr Szablewski Włocłavia Włocławek 1
137 Mateusz Płóciennik Cuiavia Inowrocław 1
138 Grzegorz Adamski Chemik Bydgoszcz 1
139 Patryk Podolski Sportis Łochowo 1
140 Marek Baranowski Piast Złotniki Kujawskie 1
141 Kamil Woroniecki Pomorzanin Toruń 1
142 Wojciech Lewandowski Pomorzanin Toruń 1
143 Oskar Kryszak Unia Gniewkowo 1
144 Mateusz Nowacki Unia Gniewkowo 1
145 Arkadiusz Dryps Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
146 Krzysztof Głogowski Piast Złotniki Kujawskie 1
147 Grzegorz Domżalski Sparta Brodnica 1
148 Sebastian Hulisz Pogoń Mogilno 1
149 Marcin Baranowski Lech Rypin 1
150 Mateusz Nawrocki Pogoń Mogilno 1
151 Connor shaquille Peters Sportis Łochowo 1
152 Bartłomiej Delekta Notecianka Pakość 1
153 Fabian Sudoł Notecianka Pakość 1
154 Hubert Rokoszewski Chełminianka Chełmno 1
155 Dmytro Martyniuk Sparta Brodnica 1
156 Maciej Gawroński Orlęta Aleksandrów Kujawski 1
157 Adam Kaźmierczak Pomorzanin Toruń 1
158 Sylwester Gęgotek Unia Gniewkowo 1
159 Bartosz Kowalski Kujawianka Izbica Kujawska 1
160 Piotr Charzewski Włocłavia Włocławek 1
161 Filip Saganowski BKS Bydgoszcz 1
162 Maciej Kubacki Piast Złotniki Kujawskie 1
163 Gabriel Pieczyński Chemik Bydgoszcz 1
164 Wiktor Majchrzak Cuiavia Inowrocław 1
165 Michał Cichacki Lider Włocławek 1
166 Kacper Mozgawa Notecianka Pakość 1
167 Mariusz Cichowlas Kujawianka Izbica Kujawska 1
168 Łukasz Pietrzak Kujawianka Izbica Kujawska 1