III liga, gr. II sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Gdynia 2 6 2 0 0 6 3 3
2 Pogoń II Szczecin 2 4 1 1 0 7 3 4
3 Jarota Jarocin 2 4 1 1 0 7 3 4
4 Flota Świnoujście 2 4 1 1 0 5 3 2
5 GKS Przodkowo 2 4 1 1 0 4 2 2
6 Kotwica Kołobrzeg 2 4 1 1 0 3 1 2
7 Gwardia Koszalin 2 3 1 0 1 6 1 5
8 Nielba Wągrowiec 2 3 1 0 1 7 5 2
9 Świt Skolwin (Szczecin) 1 3 1 0 0 3 1 2
10 Polonia Środa Wielkopolska 1 3 1 0 0 2 1 1
11 Gryf Wejherowo 1 3 1 0 0 2 1 1
12 Radunia Stężyca 1 3 1 0 0 1 0 1
13 Bałtyk Koszalin 2 1 0 1 1 3 4 -1
14 Sokół Kleczew 2 1 0 1 1 2 3 -1
15 Unia Swarzędz 2 1 0 1 1 2 4 -2
16 Pomorzanin Toruń 2 1 0 1 1 1 3 -2
17 Chemik Police 2 1 0 1 1 0 6 -6
18 Elana Toruń 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Unia Janikowo 1 0 0 0 1 1 3 -2
20 Górnik Konin 2 0 0 0 2 2 5 -3
21 KP Starogard Gdański 1 0 0 0 1 2 6 -4
22 Mieszko Gniezno 2 0 0 0 2 0 8 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Flota Świnoujście 2 4 1 1 0 5 3 2
2 GKS Przodkowo 2 4 1 1 0 4 2 2
3 Kotwica Kołobrzeg 1 3 1 0 0 2 0 2
4 Świt Skolwin (Szczecin) 1 3 1 0 0 3 1 2
5 Polonia Środa Wielkopolska 1 3 1 0 0 2 1 1
6 Jarota Jarocin 1 1 0 1 0 1 1 0
7 Sokół Kleczew 1 1 0 1 0 1 1 0
8 Unia Swarzędz 1 1 0 1 0 0 0 0
9 Bałtyk Gdynia 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Pogoń II Szczecin 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Gwardia Koszalin 1 0 0 0 1 0 1 -1
12 Nielba Wągrowiec 1 0 0 0 1 1 5 -4
13 Gryf Wejherowo 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Radunia Stężyca 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Bałtyk Koszalin 1 0 0 0 1 3 4 -1
16 Pomorzanin Toruń 1 0 0 0 1 0 2 -2
17 Chemik Police 1 0 0 0 1 0 6 -6
18 Elana Toruń 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Unia Janikowo 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Górnik Konin 1 0 0 0 1 1 2 -1
21 KP Starogard Gdański 1 0 0 0 1 2 6 -4
22 Mieszko Gniezno 1 0 0 0 1 0 6 -6
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Bałtyk Gdynia 2 6 2 0 0 6 3 3
2 Pogoń II Szczecin 2 4 1 1 0 7 3 4
3 Jarota Jarocin 1 3 1 0 0 6 2 4
4 Gwardia Koszalin 1 3 1 0 0 6 0 6
5 Nielba Wągrowiec 1 3 1 0 0 6 0 6
6 Gryf Wejherowo 1 3 1 0 0 2 1 1
7 Radunia Stężyca 1 3 1 0 0 1 0 1
8 Kotwica Kołobrzeg 1 1 0 1 0 1 1 0
9 Bałtyk Koszalin 1 1 0 1 0 0 0 0
10 Pomorzanin Toruń 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Chemik Police 1 1 0 1 0 0 0 0
12 Flota Świnoujście 0 0 0 0 0 0 0 0
13 GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Świt Skolwin (Szczecin) 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Polonia Środa Wielkopolska 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Sokół Kleczew 1 0 0 0 1 1 2 -1
17 Unia Swarzędz 1 0 0 0 1 2 4 -2
18 Elana Toruń 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Unia Janikowo 1 0 0 0 1 1 3 -2
20 Górnik Konin 1 0 0 0 1 1 3 -2
21 KP Starogard Gdański 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Mieszko Gniezno 1 0 0 0 1 0 2 -2
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Pomorzanin Toruń

Gospodarze Wynik Goście Data
KP Starogard Gdański 0 - 0 Pomorzanin Toruń 11 listopada 2020
Pomorzanin Toruń 0 - 0 Elana Toruń 12 września 2020

III liga, gr. II sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Krzysztof Bartoszak Jarota Jarocin 3
2 Dawid Gruchała-Węsierski Bałtyk Koszalin 2
3 Robert Wesołowski GKS Przodkowo 2
4 Daniel Chyła Gwardia Koszalin 2
5 Szymon Kapelusz Świt Skolwin (Szczecin) 2
6 Szymon Piekarski Jarota Jarocin 2
7 Grzegorz Tarasewicz Flota Świnoujście 2
8 Michał Marczak Bałtyk Gdynia 2
9 Fabian Lengiewicz Bałtyk Gdynia 1
10 Krystian Kąkol Bałtyk Koszalin 1
11 Adrian Kaliszan Sokół Kleczew 1
12 Jakub Kubiński Nielba Wągrowiec 1
13 Bartłomiej Burman Nielba Wągrowiec 1
14 Marcin Łażewski Jarota Jarocin 1
15 Michał Kozajda Kotwica Kołobrzeg 1
16 Kamil Sternicki Górnik Konin 1
17 Oskar Kalenik Pogoń II Szczecin 1
18 Kacper Zaborski Pogoń II Szczecin 1
19 Paweł Iskra Flota Świnoujście 1
20 Adrian Kołat Flota Świnoujście 1
21 Paweł Czychowski GKS Przodkowo 1
22 Mateusz Łuczak GKS Przodkowo 1
23 Michał Przybyła Unia Swarzędz 1
24 Jeremiasz Grela Gwardia Koszalin 1
25 Mateusz Piotrowski Gwardia Koszalin 1
26 Adam Gross Gwardia Koszalin 1
27 Krystian Krauze Gwardia Koszalin 1
28 Shuma Nagamatsu Świt Skolwin (Szczecin) 1
29 Emil Więcek Górnik Konin 1
30 Jakub Letniowski Radunia Stężyca 1
31 Robert Hirsz KP Starogard Gdański 1
32 Łukasz Kowalczyk KP Starogard Gdański 1
33 Krzysztof Matuszak Jarota Jarocin 1
34 Gabriel Reis Polonio de Sousa Kotwica Kołobrzeg 1
35 Ednilson Furtado Kotwica Kołobrzeg 1
36 Michał Steinke Nielba Wągrowiec 1
37 Michał Kwiecień Pogoń II Szczecin 1
38 Rafał Maćkowski Pogoń II Szczecin 1
39 Konrad Prawucki Flota Świnoujście 1
40 Gracjan Goździk Unia Janikowo 1
41 Jędrzej Kujawa Polonia Środa Wielkopolska 1
42 Łukasz Zagdański Sokół Kleczew 1
43 Krystian Pawlak Polonia Środa Wielkopolska 1