IV liga opolska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 16 46 15 1 0 54 10 44
2 Porawie Większyce 16 36 11 3 2 36 14 22
3 Agroplon Głuszyna 16 35 11 2 3 40 13 27
4 Małapanew Ozimek 16 34 11 1 4 44 20 24
5 Unia Krapkowice 16 33 11 0 5 37 20 17
6 Polonia Głubczyce 16 29 9 2 5 48 27 21
7 MKS Gogolin 16 29 9 2 5 23 25 -2
8 Skalnik Gracze 16 23 7 2 7 28 27 1
9 Chemik Kędzierzyn-Koźle 16 23 7 2 7 24 25 -1
10 Piast Strzelce Opolskie 16 19 6 1 9 25 37 -12
11 GKS Głuchołazy 16 18 6 0 10 26 39 -13
12 LZS Skorogoszcz 16 11 3 2 11 22 40 -18
13 Start Namysłów 16 10 3 1 12 10 38 -28
14 Pogoń Prudnik 16 9 2 3 11 16 52 -36
15 OKS Olesno 16 8 2 2 12 20 43 -23
16 Swornica Czarnowąsy 16 8 2 2 12 15 38 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 8 24 8 0 0 26 5 21
2 Porawie Większyce 9 21 6 3 0 19 7 12
3 Unia Krapkowice 8 21 7 0 1 18 5 13
4 Małapanew Ozimek 8 19 6 1 1 29 7 22
5 MKS Gogolin 9 19 6 1 2 14 13 1
6 Skalnik Gracze 9 18 6 0 3 20 9 11
7 Agroplon Głuszyna 8 16 5 1 2 17 8 9
8 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 16 5 1 3 19 15 4
9 Polonia Głubczyce 8 15 5 0 3 27 14 13
10 Piast Strzelce Opolskie 9 9 3 0 6 13 25 -12
11 GKS Głuchołazy 8 9 3 0 5 14 22 -8
12 LZS Skorogoszcz 8 8 2 2 4 11 20 -9
13 Start Namysłów 8 7 2 1 5 6 23 -17
14 Pogoń Prudnik 9 7 2 1 6 8 21 -13
15 Swornica Czarnowąsy 9 5 1 2 6 10 20 -10
16 OKS Olesno 1 3 1 0 0 2 1 1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Nysa 8 22 7 1 0 28 5 23
2 Agroplon Głuszyna 8 19 6 1 1 23 5 18
3 Porawie Większyce 7 15 5 0 2 17 7 10
4 Małapanew Ozimek 8 15 5 0 3 15 13 2
5 Polonia Głubczyce 8 14 4 2 2 21 13 8
6 Unia Krapkowice 8 12 4 0 4 19 15 4
7 MKS Gogolin 7 10 3 1 3 9 12 -3
8 Piast Strzelce Opolskie 7 10 3 1 3 12 12 0
9 GKS Głuchołazy 8 9 3 0 5 12 17 -5
10 Chemik Kędzierzyn-Koźle 7 7 2 1 4 5 10 -5
11 Skalnik Gracze 7 5 1 2 4 8 18 -10
12 OKS Olesno 15 5 1 2 12 18 42 -24
13 LZS Skorogoszcz 8 3 1 0 7 11 20 -9
14 Start Namysłów 8 3 1 0 7 4 15 -11
15 Swornica Czarnowąsy 7 3 1 0 6 5 18 -13
16 Pogoń Prudnik 7 2 0 2 5 8 31 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Piast Strzelce Opolskie

Gospodarze Wynik Goście Data
Polonia Nysa 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 13 czerwca 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Pogoń Prudnik 6 czerwca 2020
GKS Głuchołazy 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 30 maja 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Skalnik Gracze 23 maja 2020
LZS Skorogoszcz 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 16 maja 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Chemik Kędzierzyn-Koźle 9 maja 2020
Unia Krapkowice 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 2 maja 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 MKS Gogolin 25 kwietnia 2020
Polonia Głubczyce 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 18 kwietnia 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Swornica Czarnowąsy 11 kwietnia 2020
Małapanew Ozimek 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 4 kwietnia 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Agroplon Głuszyna 28 marca 2020
OKS Olesno 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 21 marca 2020
Start Namysłów 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 14 marca 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Porawie Większyce 8 marca 2020
Piast Strzelce Opolskie 0 - 4 Polonia Nysa 16 listopada 2019
Pogoń Prudnik 1 - 2 Piast Strzelce Opolskie 9 listopada 2019
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 GKS Głuchołazy 2 listopada 2019
Skalnik Gracze 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 26 października 2019
Piast Strzelce Opolskie 2 - 1 LZS Skorogoszcz 19 października 2019
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 12 października 2019
Piast Strzelce Opolskie 5 - 2 Unia Krapkowice 5 października 2019
MKS Gogolin 1 - 2 Piast Strzelce Opolskie 28 września 2019
Piast Strzelce Opolskie 1 - 5 Polonia Głubczyce 21 września 2019
Swornica Czarnowąsy 2 - 3 Piast Strzelce Opolskie 14 września 2019
Piast Strzelce Opolskie 2 - 3 Małapanew Ozimek 7 września 2019
Agroplon Głuszyna 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 31 sierpnia 2019
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 OKS Olesno 24 sierpnia 2019
Piast Strzelce Opolskie 3 - 1 Start Namysłów 17 sierpnia 2019
Porawie Większyce 3 - 2 Piast Strzelce Opolskie 10 sierpnia 2019
Start Namysłów 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 15 czerwca 2019
Piast Strzelce Opolskie 1 - 0 Pogoń Prudnik 8 czerwca 2019
TOR Dobrzeń Wielki 2 - 2 Piast Strzelce Opolskie 1 czerwca 2019
Piast Strzelce Opolskie 1 - 3 Polonia Głubczyce 25 maja 2019
Piast Strzelce Opolskie 2 - 3 OKS Olesno 18 maja 2019
Piast Strzelce Opolskie 0 - 2 Skalnik Gracze 11 maja 2019
MKS Gogolin 1 - 4 Piast Strzelce Opolskie 4 maja 2019
Piast Strzelce Opolskie 3 - 2 Małapanew Ozimek 25 kwietnia 2019
Victoria Chróścice 0 - 3 Piast Strzelce Opolskie 20 kwietnia 2019
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Porawie Większyce 13 kwietnia 2019
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Swornica Czarnowąsy 6 kwietnia 2019
LZS Starowice Dolne 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 30 marca 2019
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 marca 2019
Unia Krapkowice 4 - 1 Piast Strzelce Opolskie 16 marca 2019
Piast Strzelce Opolskie 2 - 0 Polonia Nysa 9 marca 2019
Piast Strzelce Opolskie 4 - 1 Start Namysłów 17 listopada 2018
Pogoń Prudnik 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie 10 listopada 2018
Piast Strzelce Opolskie 1 - 0 TOR Dobrzeń Wielki 3 listopada 2018
Polonia Głubczyce 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 27 października 2018
OKS Olesno 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie 20 października 2018
Skalnik Gracze 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 13 października 2018
Piast Strzelce Opolskie 3 - 0 MKS Gogolin 6 października 2018
Małapanew Ozimek 3 - 2 Piast Strzelce Opolskie 29 września 2018
Piast Strzelce Opolskie 4 - 0 Victoria Chróścice 22 września 2018
Porawie Większyce 3 - 3 Piast Strzelce Opolskie 15 września 2018
Swornica Czarnowąsy 0 - 2 Piast Strzelce Opolskie 8 września 2018
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 LZS Starowice Dolne 1 września 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie 25 sierpnia 2018
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Unia Krapkowice 18 sierpnia 2018
Polonia Nysa 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie 11 sierpnia 2018
Piast Strzelce Opolskie 3 - 3 Polonia Nysa 13 czerwca 2018
Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 - 4 Piast Strzelce Opolskie 6 czerwca 2018
LZS SBB Energy Kup 0 - 3 Piast Strzelce Opolskie 2 czerwca 2018
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 Unia Kolonowskie 29 maja 2018
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 Start Namysłów 26 maja 2018
Skalnik Gracze 2 - 3 Piast Strzelce Opolskie 19 maja 2018
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 MKS Gogolin 16 maja 2018
Swornica Czarnowąsy 4 - 2 Piast Strzelce Opolskie 12 maja 2018
Piast Strzelce Opolskie 3 - 2 LZS Starowice Dolne 5 maja 2018
LZS Gronowice 2 - 4 Piast Strzelce Opolskie 1 maja 2018
Piast Strzelce Opolskie 3 - 1 OKS Olesno 28 kwietnia 2018
Małapanew Ozimek 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 21 kwietnia 2018
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Agroplon Głuszyna 14 kwietnia 2018
KS Krasiejów 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 7 kwietnia 2018
Piast Strzelce Opolskie 2 - 1 Porawie Większyce 31 marca 2018
Unia Krapkowice 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 24 marca 2018
Sparta Paczków 1 - 5 Piast Strzelce Opolskie 10 marca 2018
Polonia Nysa 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie 19 listopada 2017
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Chemik Kędzierzyn-Koźle 11 listopada 2017
Piast Strzelce Opolskie 3 - 1 LZS SBB Energy Kup 4 listopada 2017
Start Namysłów 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie 28 października 2017
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Skalnik Gracze 21 października 2017
MKS Gogolin 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie 14 października 2017
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 Swornica Czarnowąsy 7 października 2017
LZS Starowice Dolne 3 - 1 Piast Strzelce Opolskie 30 września 2017
Piast Strzelce Opolskie 2 - 2 LZS Gronowice 23 września 2017
OKS Olesno 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie 16 września 2017
Piast Strzelce Opolskie 2 - 0 Małapanew Ozimek 9 września 2017
Agroplon Głuszyna 4 - 0 Piast Strzelce Opolskie 2 września 2017
Piast Strzelce Opolskie 3 - 0 KS Krasiejów 27 sierpnia 2017
Porawie Większyce 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 19 sierpnia 2017
Piast Strzelce Opolskie 2 - 0 Unia Krapkowice 15 sierpnia 2017
Unia Kolonowskie 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 12 sierpnia 2017
Piast Strzelce Opolskie 1 - 0 Sparta Paczków 5 sierpnia 2017
Racławia Racławice Śląskie 1 - 4 Piast Strzelce Opolskie 20 czerwca 2015
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Stal Brzeg 13 czerwca 2015
Pogoń Prudnik 3 - 2 Piast Strzelce Opolskie 6 czerwca 2015
Piast Strzelce Opolskie 0 - 7 Porawie Większyce 3 czerwca 2015
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 OKS Olesno 30 maja 2015
Czarni Otmuchów 4 - 0 Piast Strzelce Opolskie 23 maja 2015
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Śląsk Łubniany 16 maja 2015
Victoria Chróścice 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 13 maja 2015
Piast Strzelce Opolskie 2 - 1 TOR Dobrzeń Wielki 9 maja 2015
Olimpia Lewin Brzeski 0 - 2 Piast Strzelce Opolskie 1 maja 2015
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Start Namysłów 25 kwietnia 2015
LZS Mechnice 3 - 3 Piast Strzelce Opolskie 19 kwietnia 2015
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 LZS Piotrówka 11 kwietnia 2015
Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 4 kwietnia 2015
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Polonia Głubczyce 28 marca 2015
Sparta Paczków 2 - 0 Piast Strzelce Opolskie 21 marca 2015
Piast Strzelce Opolskie 1 - 4 Orzeł Źlinice 14 marca 2015
Piast Strzelce Opolskie 0 - 2 Racławia Racławice Śląskie 22 listopada 2014
Stal Brzeg 3 - 1 Piast Strzelce Opolskie 15 listopada 2014
Piast Strzelce Opolskie 0 - 5 Pogoń Prudnik 8 listopada 2014
Porawie Większyce 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 2 listopada 2014
OKS Olesno 4 - 1 Piast Strzelce Opolskie 25 października 2014
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 Czarni Otmuchów 18 października 2014
Śląsk Łubniany 3 - 2 Piast Strzelce Opolskie 11 października 2014
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Victoria Chróścice 4 października 2014
TOR Dobrzeń Wielki 3 - 1 Piast Strzelce Opolskie 27 września 2014
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Olimpia Lewin Brzeski 20 września 2014
Start Namysłów 5 - 0 Piast Strzelce Opolskie 13 września 2014
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 LZS Mechnice 6 września 2014
LZS Piotrówka 6 - 2 Piast Strzelce Opolskie 30 sierpnia 2014
Piast Strzelce Opolskie 3 - 5 Chemik Kędzierzyn-Koźle 23 sierpnia 2014
Polonia Głubczyce 2 - 2 Piast Strzelce Opolskie 20 sierpnia 2014
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Sparta Paczków 17 sierpnia 2014
Orzeł Źlinice 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie 9 sierpnia 2014
Piast Strzelce Opolskie 2 - 1 Górnik II Zabrze 7 czerwca 2014
Odra Wodzisław Śląski 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 4 czerwca 2014
Piast Strzelce Opolskie 0 - 1 LKS Czaniec 31 maja 2014
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 - 2 Piast Strzelce Opolskie 24 maja 2014
Górnik II Zabrze 2 - 2 Piast Strzelce Opolskie 17 maja 2014
Piast Strzelce Opolskie 0 - 0 Odra Wodzisław Śląski 10 maja 2014
LKS Czaniec 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 7 maja 2014
Piast Strzelce Opolskie 2 - 1 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3 maja 2014
Piast Strzelce Opolskie 4 - 0 Start Namysłów 26 kwietnia 2014
LZS Piotrówka 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie 19 kwietnia 2014
Piast Strzelce Opolskie 4 - 1 Szczakowianka Jaworzno 12 kwietnia 2014
Górnik Wesoła Mysłowice 1 - 1 Piast Strzelce Opolskie 5 kwietnia 2014
Piast Strzelce Opolskie 1 - 1 Szombierki Bytom 29 marca 2014
Skra Częstochowa 1 - 0 Piast Strzelce Opolskie 22 marca 2014
Piast Strzelce Opolskie 2 - 4 Piast II Gliwice 16 listopada 2013
Ruch Radzionków 3 - 1 Piast Strzelce Opolskie 9 listopada 2013
Swornica Czarnowąsy 2 - 1 Piast Strzelce Opolskie 2 listopada 2013
Piast Strzelce Opolskie 1 - 2 Polonia Łaziska Górne 26 października 2013
Ruch II Chorzów 7 - 1 Piast Strzelce Opolskie 23 października 2013
Piast Strzelce Opolskie 1 - 6 LZS Piotrówka 5 października 2013
Szczakowianka Jaworzno 0 - 1 Piast Strzelce Opolskie 28 września 2013
Piast Strzelce Opolskie 0 - 2 Górnik Wesoła Mysłowice 21 września 2013
Szombierki Bytom 5 - 0 Piast Strzelce Opolskie 14 września 2013
Piast Strzelce Opolskie 1 - 7 Skra Częstochowa 7 września 2013
Piast II Gliwice 5 - 1 Piast Strzelce Opolskie 31 sierpnia 2013
Start Namysłów 2 - 0 Piast Strzelce Opolskie 28 sierpnia 2013
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Ruch Radzionków 24 sierpnia 2013
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Swornica Czarnowąsy 17 sierpnia 2013
Polonia Łaziska Górne 4 - 1 Piast Strzelce Opolskie 14 sierpnia 2013
Piast Strzelce Opolskie 1 - 3 Ruch II Chorzów 10 sierpnia 2013

IV liga opolska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 15
2 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 15
3 Patryk Wojtasik Małapanew Ozimek 13
4 Adam Setla Polonia Nysa 10
5 Łukasz Bawoł Unia Krapkowice 10
6 Maciej Pisula Polonia Nysa 9
7 Denis Kipka MKS Gogolin 9
8 Sławomir Kierdal Porawie Większyce 9
9 Piotr Strzelecki Piast Strzelce Opolskie 8
10 Sebastian Jaroszyński Małapanew Ozimek 7
11 Dawid Dulski Skalnik Gracze 6
12 Jacek Broniewicz Polonia Głubczyce 6
13 Andrzej Malik Chemik Kędzierzyn-Koźle 6
14 Szymon Grek Polonia Głubczyce 6
15 Miłosz Reish Agroplon Głuszyna 5
16 Sebastian Wacław MKS Gogolin 5
17 Dmytro Kryvoruchyshak GKS Głuchołazy 5
18 Michał Bienias Małapanew Ozimek 5
19 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 5
20 Piotr Sobota Unia Krapkowice 5
21 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 5
22 Maciej Węglarz Agroplon Głuszyna 4
23 Piotr Leszczyński Polonia Głubczyce 4
24 Sławomir Tramsz LZS Skorogoszcz 4
25 Tymoteusz Mizielski MKS Gogolin 4
26 Guilherme Cordeiro Pogoń Prudnik 4
27 Jarosław Wośko Unia Krapkowice 4
28 Andriy Malyk GKS Głuchołazy 4
29 Beniamin Glinka Piast Strzelce Opolskie 4
30 Guilherme leoni Alves Swornica Czarnowąsy 4
31 Yurii Sondak GKS Głuchołazy 3
32 Fellipe Eduardo Tavares Dos Santos Polonia Głubczyce 3
33 Wojciech Hober OKS Olesno 3
34 Paweł Sikora Porawie Większyce 3
35 Daniel Golus Polonia Nysa 3
36 Szymon Popera GKS Głuchołazy 3
37 Mariusz Jeziorowski OKS Olesno 3
38 Artur Gradin Pogoń Prudnik 3
39 Patryk Pabiniak Start Namysłów 3
40 Kacper Stępień Piast Strzelce Opolskie 3
41 Michał Koc Porawie Większyce 3
42 Kamil Szafarczyk Porawie Większyce 3
43 Adam Churas Unia Krapkowice 3
44 Wiktor Łuczak Agroplon Głuszyna 2
45 Mateusz Pałach Agroplon Głuszyna 2
46 Patryk Perkowski Polonia Nysa 2
47 Przemysław Tramsz LZS Skorogoszcz 2
48 Dawid Dorosławski Porawie Większyce 2
49 Kacper Kamiński Małapanew Ozimek 2
50 Sylwester Szymański Unia Krapkowice 2
51 Patryk Kowalczyk Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
52 Dawid Gawroński Skalnik Gracze 2
53 Grzegorz Chojnowski Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
54 Krzysztof Kachel LZS Skorogoszcz 2
55 Bartosz Sobczyński Agroplon Głuszyna 2
56 Andrzej Wąsik Porawie Większyce 2
57 Ble Dro narcisse Polonia Nysa 2
58 Szymon Dymińczuk Skalnik Gracze 2
59 Nurudeen Marcelo Oladoja Polonia Nysa 2
60 Krzysztof Werner Unia Krapkowice 2
61 Rafał Samborski Start Namysłów 2
62 Mateusz Augustyn Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
63 Michał Łysek Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
64 Tomasz Olewicz Piast Strzelce Opolskie 1
65 Michał Mięczakowski Pogoń Prudnik 1
66 Mateusz Weiss Piast Strzelce Opolskie 1
67 Bartosz Grześkiewicz Małapanew Ozimek 1
68 Przemysław Zawadzki Polonia Głubczyce 1
69 Marcin Rudzki Pogoń Prudnik 1
70 Andrzej Krzymiński OKS Olesno 1
71 Dawid Miroszka Swornica Czarnowąsy 1
72 Kamil Tramsz LZS Skorogoszcz 1
73 Jacek Janeczek LZS Skorogoszcz 1
74 Tomasz Kubacki OKS Olesno 1
75 Szymon Drogosz GKS Głuchołazy 1
76 Adrian Janeczek Skalnik Gracze 1
77 Jarosław Stelmach Porawie Większyce 1
78 Kamil Smolarczyk Start Namysłów 1
79 Wojciech Bajor GKS Głuchołazy 1
80 Marcel Strzelecki GKS Głuchołazy 1
81 Sebastian Kuchta Małapanew Ozimek 1
82 Benjamin elias Juan Polonia Głubczyce 1
83 Krzysztof Kwiatkowski Małapanew Ozimek 1
84 Michał Konieczny OKS Olesno 1
85 Mikołaj Ciukaj Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
86 Wojciech Wilczyński Start Namysłów 1
87 Damian Lisoń Swornica Czarnowąsy 1
88 Krzysztof Łebkowski Porawie Większyce 1
89 Martin Jaszkowic MKS Gogolin 1
90 Kacper Duda Polonia Nysa 1
91 Winston Luis Unia Krapkowice 1
92 Łukasz Szydłowski MKS Gogolin 1
93 Marek Bajorek Pogoń Prudnik 1
94 Kamil Sosna Polonia Nysa 1
95 Sebastian Stachura Porawie Większyce 1
96 Adam Huć OKS Olesno 1
97 Szymon Setlak OKS Olesno 1
98 Jarosław Chodorski Skalnik Gracze 1
99 Maciej Raś Skalnik Gracze 1
100 Michał Zimon Piast Strzelce Opolskie 1
101 Wojciech Wiluk Porawie Większyce 1
102 Mateusz Wróbel MKS Gogolin 1
103 Zygmunt Bąk Skalnik Gracze 1
104 Jakub Pindral Unia Krapkowice 1
105 Mateusz Chruściel LZS Skorogoszcz 1
106 Dawid Białek Swornica Czarnowąsy 1
107 Rafał Atroszko Małapanew Ozimek 1
108 Alan Majerski Polonia Nysa 1