IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Poprad Muszyna 15 40 13 1 1 30 9 21
2 Unia Tarnów 15 35 11 2 2 31 8 23
3 Limanovia Limanowa 15 34 11 1 3 32 14 18
4 Sandecja II Nowy Sącz 15 27 9 0 6 32 19 13
5 Watra Białka Tatrzańska 15 26 8 2 5 33 28 5
6 Orkan Szczyrzyc 15 26 8 2 5 24 20 4
7 Barciczanka Barcice 15 22 7 1 7 21 23 -2
8 Okocimski KS Brzesko 15 20 6 2 7 18 20 -2
9 Glinik Gorlice 15 18 5 3 7 16 29 -13
10 GKS Drwinia 15 17 5 2 8 19 25 -6
11 LKS Szaflary 15 17 5 2 8 14 26 -12
12 Lubań Maniowy 15 16 4 4 7 15 17 -2
13 Tarnovia Tarnów 15 16 4 4 7 16 22 -6
14 Dunajec Zakliczyn 15 13 3 4 8 21 29 -8
15 Bocheński KS 15 13 3 4 8 20 33 -13
16 Olimpia Pisarzowa 15 2 0 2 13 11 31 -20
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Limanovia Limanowa 8 24 8 0 0 22 6 16
2 Poprad Muszyna 8 22 7 1 0 15 5 10
3 Orkan Szczyrzyc 9 22 7 1 1 18 7 11
4 Watra Białka Tatrzańska 8 21 7 0 1 24 11 13
5 Unia Tarnów 7 19 6 1 0 14 3 11
6 Barciczanka Barcice 8 19 6 1 1 17 6 11
7 Sandecja II Nowy Sącz 7 18 6 0 1 22 7 15
8 LKS Szaflary 9 12 4 0 5 10 15 -5
9 Okocimski KS Brzesko 7 11 3 2 2 8 6 2
10 GKS Drwinia 7 11 3 2 2 12 9 3
11 Tarnovia Tarnów 7 11 3 2 2 10 9 1
12 Lubań Maniowy 7 10 3 1 3 10 9 1
13 Glinik Gorlice 7 8 2 2 3 7 12 -5
14 Bocheński KS 7 8 2 2 3 9 12 -3
15 Dunajec Zakliczyn 7 5 1 2 4 6 12 -6
16 Olimpia Pisarzowa 7 1 0 1 6 4 16 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Poprad Muszyna 7 18 6 0 1 15 4 11
2 Unia Tarnów 8 16 5 1 2 17 5 12
3 Limanovia Limanowa 7 10 3 1 3 10 8 2
4 Glinik Gorlice 8 10 3 1 4 9 17 -8
5 Sandecja II Nowy Sącz 8 9 3 0 5 10 12 -2
6 Okocimski KS Brzesko 8 9 3 0 5 10 14 -4
7 Dunajec Zakliczyn 8 8 2 2 4 15 17 -2
8 GKS Drwinia 8 6 2 0 6 7 16 -9
9 Lubań Maniowy 8 6 1 3 4 5 8 -3
10 Watra Białka Tatrzańska 7 5 1 2 4 9 17 -8
11 LKS Szaflary 6 5 1 2 3 4 11 -7
12 Tarnovia Tarnów 8 5 1 2 5 6 13 -7
13 Bocheński KS 8 5 1 2 5 11 21 -10
14 Orkan Szczyrzyc 6 4 1 1 4 6 13 -7
15 Barciczanka Barcice 7 3 1 0 6 4 17 -13
16 Olimpia Pisarzowa 8 1 0 1 7 7 15 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Okocimski KS Brzesko

Gospodarze Wynik Goście Data
Okocimski KS Brzesko 2 - 2 Bocheński KS 3 listopada 2018
Barciczanka Barcice 2 - 0 Okocimski KS Brzesko 27 października 2018

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Pazurkiewicz Watra Białka Tatrzańska 15
2 Mateusz Lampart Limanovia Limanowa 11
3 Konrad Grela Glinik Gorlice 11
4 Mateusz Wilk Poprad Muszyna 8
5 Florian Kamiński LKS Szaflary 6
6 Łukasz Popiela Unia Tarnów 6
7 Krzysztof Podgórniak Poprad Muszyna 6
8 Sylwester Tokarz Sandecja II Nowy Sącz 6
9 Roman Stepankow GKS Drwinia 5
10 Adrian Wójcik Dunajec Zakliczyn 5
11 Marcin Krywoborodenko Orkan Szczyrzyc 5
12 Marek Maślejak Barciczanka Barcice 5
13 Mateusz Wójcik Dunajec Zakliczyn 4
14 Mateusz Nowak Unia Tarnów 4
15 Arkadiusz Serafin Limanovia Limanowa 4
16 Tomasz Kołbon Watra Białka Tatrzańska 4
17 Jakub Dobranowski Watra Białka Tatrzańska 4
18 Jakub Kasperczyk Lubań Maniowy 4
19 Sylwester Kurnyta Lubań Maniowy 4
20 Krzysztof Piekarczyk Orkan Szczyrzyc 4
21 Sebastian Jacak Limanovia Limanowa 3
22 Daniel Policht Okocimski KS Brzesko 3
23 Ernest Świętek Bocheński KS 3
24 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 3
25 Kamil Wójcik Dunajec Zakliczyn 3
26 Marcel Tyl Unia Tarnów 3
27 Dominik Wardzała Unia Tarnów 3
28 Rafał Gadzina Limanovia Limanowa 3
29 Przemysław Bury Okocimski KS Brzesko 3
30 Wojciech Mącior Tarnovia Tarnów 3
31 Bartłomiej Żurek Limanovia Limanowa 3
32 Daniel Bukowiec Bocheński KS 3
33 Daniel Kmak Barciczanka Barcice 2
34 Grzegorz Mus GKS Drwinia 2
35 Sebastian Szczepański Sandecja II Nowy Sącz 2
36 Dariusz Gwiżdż Dunajec Zakliczyn 2
37 Marcin Flis Sandecja II Nowy Sącz 2
38 Andrzej Rabiański Watra Białka Tatrzańska 2
39 Baran Kamil Poprad Muszyna 2
40 Dawid Węglowski Poprad Muszyna 2
41 Piotr Drozdowicz Unia Tarnów 2
42 Mateusz Matlęga Limanovia Limanowa 2
43 Paweł Matras Limanovia Limanowa 2
44 Piotr Gogola Glinik Gorlice 2
45 Mateusz Firek Lubań Maniowy 2
46 Damian Kubicki Olimpia Pisarzowa 2
47 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 2
48 Mateusz Wawryka Okocimski KS Brzesko 2
49 Tomasz Bomba Poprad Muszyna 2
50 Artur Biały Unia Tarnów 2
51 Sławomir Zubel Tarnovia Tarnów 2
52 Błażej Gumuła GKS Drwinia 2
53 Sławomir Boczoń Orkan Szczyrzyc 2
54 Józef Piwowarczyk Barciczanka Barcice 2
55 Wojciech Janur Barciczanka Barcice 2
56 Tomasz Gałka Okocimski KS Brzesko 2
57 Daniel Nowak Limanovia Limanowa 2
58 Sebastian Palonek GKS Drwinia 2
59 Maciej Rogóż Bocheński KS 2
60 Łukasz Fasuga GKS Drwinia 2
61 Wojciech Fritz Poprad Muszyna 2
62 Wiktor Nowak Sandecja II Nowy Sącz 2
63 Dawid Lizak Okocimski KS Brzesko 2
64 Bartłomiej Limanówka Orkan Szczyrzyc 2
65 Kamil Klusek Bocheński KS 2
66 Michał Czubin Watra Białka Tatrzańska 2
67 Tomasz Grzyb Okocimski KS Brzesko 2
68 Bartłomiej Darowski Poprad Muszyna 2
69 Dominik Juszczak Bocheński KS 2
70 Krzysztof Tarasek Barciczanka Barcice 2
71 Bartłomiej Dudzic Sandecja II Nowy Sącz 1
72 Daniel Zaucha Tarnovia Tarnów 1
73 Jakub Dziedzic Glinik Gorlice 1
74 Wojciech Tomala GKS Drwinia 1
75 Wojciech Kubon Tarnovia Tarnów 1
76 Dominik Gorlicki Lubań Maniowy 1
77 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 1
78 Maciej Krzyżak Limanovia Limanowa 1
79 Krzysztof Wojtanek LKS Szaflary 1
80 Maciej Grojec GKS Drwinia 1
81 Dawid Basta Barciczanka Barcice 1
82 Piotr Nowak Tarnovia Tarnów 1
83 Kamil Tyrka Unia Tarnów 1
84 Marcin Kurek Orkan Szczyrzyc 1
85 Dominik Pieprzyca GKS Drwinia 1
86 Dawid Flaszka Sandecja II Nowy Sącz 1
87 Michał Szeliga Sandecja II Nowy Sącz 1
88 Dariusz Łukasik Sandecja II Nowy Sącz 1
89 Dawid Flaszka Sandecja II Nowy Sącz 1
90 Łukasz Krupa Barciczanka Barcice 1
91 Daniel Wzorek Dunajec Zakliczyn 1
92 Marcel Nowak Tarnovia Tarnów 1
93 Dariusz Baboń LKS Szaflary 1
94 Wiktor Nagrodzki Bocheński KS 1
95 Tomasz Olejarz Orkan Szczyrzyc 1
96 Szymon Skrzypiec Olimpia Pisarzowa 1
97 Patryk Klich Tarnovia Tarnów 1
98 Jakub Berliński GKS Drwinia 1
99 Mariusz Merklinger Barciczanka Barcice 1
100 Kacper Nytko Unia Tarnów 1
101 Mirosław Tabor Bocheński KS 1
102 Sebastian Świerzbiński Watra Białka Tatrzańska 1
103 Krzysztof Mirek Olimpia Pisarzowa 1
104 Dawid Polański Poprad Muszyna 1
105 Mateusz Pawlikowski LKS Szaflary 1
106 Maciej Ślazyk Orkan Szczyrzyc 1
107 Kamil Ogorzały Sandecja II Nowy Sącz 1
108 Rafał Kuchta Watra Białka Tatrzańska 1
109 Damian Cebula Olimpia Pisarzowa 1
110 Michał Augustyn Olimpia Pisarzowa 1
111 Maciej Solarz Poprad Muszyna 1
112 Kamil Kurczab Limanovia Limanowa 1
113 Wiktor Weber Olimpia Pisarzowa 1
114 Artur Majchrowski Barciczanka Barcice 1
115 Michał Bajda GKS Drwinia 1
116 Sergiusz Kostecki Okocimski KS Brzesko 1
117 Piotr Marynowski Glinik Gorlice 1
118 Maciej Górecki Lubań Maniowy 1
119 Dawid Słowik Olimpia Pisarzowa 1
120 Patryk Kwiatek LKS Szaflary 1
121 Mateusz Motłoch GKS Drwinia 1