III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podhale Nowy Targ 31 73 22 7 2 58 22 36
2 Stal Rzeszów 31 69 20 9 2 80 25 55
3 Motor Lublin 31 64 18 10 3 54 27 27
4 Wisła Puławy 31 53 15 8 8 38 30 8
5 Hutnik Kraków 30 49 15 4 11 49 39 10
6 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 31 48 13 9 9 48 39 9
7 Sokół Sieniawa 31 41 11 8 12 43 42 1
8 Stal Kraśnik 31 40 10 10 11 44 41 3
9 Avia Świdnik 31 39 10 9 12 37 40 -3
10 Orlęta Radzyń Podlaski 31 39 9 12 10 37 47 -10
11 Chełmianka Chełm 31 36 9 9 13 40 43 -3
12 Wólczanka Wólka Pełkińska 31 35 8 11 12 39 35 4
13 Wisła Sandomierz 31 35 9 8 14 33 51 -18
14 Soła Oświęcim 31 33 9 6 16 34 50 -16
15 Wiślanie Jaśkowice 30 29 7 8 15 37 58 -21
16 Podlasie Biała Podlaska 31 29 8 5 18 34 64 -30
17 Czarni Połaniec 31 25 6 7 18 31 56 -25
18 Spartakus Daleszyce 31 23 5 8 18 30 57 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podhale Nowy Targ 16 42 13 3 0 34 8 26
2 Stal Rzeszów 16 42 13 3 0 47 11 36
3 Motor Lublin 15 37 11 4 0 32 10 22
4 Sokół Sieniawa 15 32 10 2 3 31 17 14
5 Wisła Puławy 15 29 8 5 2 19 7 12
6 Orlęta Radzyń Podlaski 16 29 8 5 3 21 16 5
7 Hutnik Kraków 15 27 8 3 4 31 18 13
8 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 15 26 8 2 5 21 15 6
9 Stal Kraśnik 15 26 7 5 3 26 13 13
10 Chełmianka Chełm 16 26 7 5 4 28 21 7
11 Wisła Sandomierz 15 25 7 4 4 20 17 3
12 Avia Świdnik 16 23 5 8 3 22 20 2
13 Wiślanie Jaśkowice 15 23 6 5 4 22 20 2
14 Spartakus Daleszyce 16 22 5 7 4 21 21 0
15 Soła Oświęcim 16 21 6 3 7 17 19 -2
16 Czarni Połaniec 15 18 5 3 7 20 24 -4
17 Wólczanka Wólka Pełkińska 16 11 2 5 9 22 23 -1
18 Podlasie Biała Podlaska 15 8 2 2 11 12 40 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Podhale Nowy Targ 15 31 9 4 2 24 14 10
2 Stal Rzeszów 15 27 7 6 2 33 14 19
3 Motor Lublin 16 27 7 6 3 22 17 5
4 Wisła Puławy 16 24 7 3 6 19 23 -4
5 Wólczanka Wólka Pełkińska 15 24 6 6 3 17 12 5
6 Hutnik Kraków 15 22 7 1 7 18 21 -3
7 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 16 22 5 7 4 27 24 3
8 Podlasie Biała Podlaska 16 21 6 3 7 22 24 -2
9 Avia Świdnik 15 16 5 1 9 15 20 -5
10 Stal Kraśnik 16 14 3 5 8 18 28 -10
11 Soła Oświęcim 15 12 3 3 9 17 31 -14
12 Orlęta Radzyń Podlaski 15 10 1 7 7 16 31 -15
13 Chełmianka Chełm 15 10 2 4 9 12 22 -10
14 Wisła Sandomierz 16 10 2 4 10 13 34 -21
15 Sokół Sieniawa 16 9 1 6 9 12 25 -13
16 Czarni Połaniec 16 7 1 4 11 11 32 -21
17 Wiślanie Jaśkowice 15 6 1 3 11 15 38 -23
18 Spartakus Daleszyce 15 1 0 1 14 9 36 -27
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Motor Lublin

Gospodarze Wynik Goście Data
Motor Lublin 0 - 0 Wiślanie Jaśkowice 8 czerwca 2019
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 0 Motor Lublin 2 czerwca 2019
Motor Lublin 0 - 0 Podhale Nowy Targ 25 maja 2019
Chełmianka Chełm 1 - 3 Motor Lublin 18 maja 2019
Motor Lublin 1 - 1 Stal Rzeszów 11 maja 2019
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 2 Motor Lublin 8 maja 2019
Wisła Sandomierz 2 - 0 Motor Lublin 5 maja 2019
Motor Lublin 3 - 0 Stal Kraśnik 1 maja 2019
Sokół Sieniawa 1 - 0 Motor Lublin 28 kwietnia 2019
Motor Lublin 2 - 0 Hutnik Kraków 20 kwietnia 2019
Czarni Połaniec 0 - 1 Motor Lublin 13 kwietnia 2019
Motor Lublin 3 - 1 Wisła Puławy 10 kwietnia 2019
Podlasie Biała Podlaska 1 - 3 Motor Lublin 6 kwietnia 2019
Motor Lublin 3 - 1 Spartakus Daleszyce 30 marca 2019
Soła Oświęcim 0 - 1 Motor Lublin 23 marca 2019
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 16 marca 2019
Motor Lublin 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 9 marca 2019
Wiślanie Jaśkowice 1 - 1 Motor Lublin 17 listopada 2018
Motor Lublin 1 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 10 listopada 2018
Podhale Nowy Targ 1 - 1 Motor Lublin 3 listopada 2018
Motor Lublin 2 - 0 Chełmianka Chełm 27 października 2018
Stal Rzeszów 2 - 2 Motor Lublin 20 października 2018
Motor Lublin 2 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 13 października 2018
Motor Lublin 1 - 1 Wisła Sandomierz 6 października 2018
Stal Kraśnik 0 - 0 Motor Lublin 30 września 2018
Motor Lublin 2 - 1 Sokół Sieniawa 22 września 2018
Hutnik Kraków 5 - 3 Motor Lublin 15 września 2018
Motor Lublin 4 - 2 Czarni Połaniec 12 września 2018
Wisła Puławy 0 - 0 Motor Lublin 2 września 2018
Motor Lublin 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska 29 sierpnia 2018
Spartakus Daleszyce 1 - 3 Motor Lublin 26 sierpnia 2018
Motor Lublin 1 - 1 Soła Oświęcim 18 sierpnia 2018
Avia Świdnik 0 - 1 Motor Lublin 15 sierpnia 2018
Orlęta Radzyń Podlaski 1 - 1 Motor Lublin 11 sierpnia 2018
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 1 Motor Lublin 16 czerwca 2018
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 9 czerwca 2018
Orlęta Radzyń Podlaski 0 - 1 Motor Lublin 2 czerwca 2018
Motor Lublin 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 30 maja 2018
Chełmianka Chełm 0 - 2 Motor Lublin 26 maja 2018
Motor Lublin 0 - 1 Wisła Sandomierz 19 maja 2018
Podlasie Biała Podlaska 0 - 2 Motor Lublin 16 maja 2018
Wiślanie Jaśkowice 4 - 3 Motor Lublin 11 maja 2018
Motor Lublin 3 - 0 Soła Oświęcim 5 maja 2018
MKS Trzebinia 1 - 2 Motor Lublin 28 kwietnia 2018
Motor Lublin 5 - 0 Spartakus Daleszyce 25 kwietnia 2018
JKS 1909 Jarosław 0 - 1 Motor Lublin 21 kwietnia 2018
Motor Lublin 4 - 4 Unia Tarnów 14 kwietnia 2018
Karpaty Krosno 1 - 1 Motor Lublin 7 kwietnia 2018
Motor Lublin 1 - 0 Stal Rzeszów 31 marca 2018
Motor Lublin 1 - 2 Resovia 24 marca 2018
Motor Lublin 2 - 0 Podhale Nowy Targ 10 marca 2018
Motor Lublin 0 - 0 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 18 listopada 2017
Avia Świdnik 0 - 4 Motor Lublin 11 listopada 2017
Motor Lublin 4 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 4 listopada 2017
Wólczanka Wólka Pełkińska 1 - 0 Motor Lublin 28 października 2017
Motor Lublin 1 - 0 Chełmianka Chełm 21 października 2017
Wisła Sandomierz 0 - 1 Motor Lublin 15 października 2017
Motor Lublin 3 - 0 Wiślanie Jaśkowice 7 października 2017
Soła Oświęcim 6 - 0 Motor Lublin 30 września 2017
Motor Lublin 5 - 0 MKS Trzebinia 23 września 2017
Spartakus Daleszyce 1 - 3 Motor Lublin 17 września 2017
Motor Lublin 4 - 1 JKS 1909 Jarosław 13 września 2017
Unia Tarnów 0 - 4 Motor Lublin 2 września 2017
Motor Lublin 5 - 0 Karpaty Krosno 30 sierpnia 2017
Stal Rzeszów 1 - 1 Motor Lublin 26 sierpnia 2017
Resovia 2 - 1 Motor Lublin 20 sierpnia 2017
Motor Lublin 2 - 1 Podlasie Biała Podlaska 16 sierpnia 2017
Podhale Nowy Targ 1 - 0 Motor Lublin 12 sierpnia 2017
Resovia 1 - 3 Motor Lublin 17 czerwca 2017
Orlęta Radzyń Podlaski 4 - 1 Motor Lublin 11 czerwca 2017
Motor Lublin 3 - 0 Unia Tarnów 3 czerwca 2017
Motor Lublin 3 - 1 Karpaty Krosno 20 maja 2017
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2 - 2 Motor Lublin 13 maja 2017
Motor Lublin 2 - 0 Avia Świdnik 7 maja 2017
Podhale Nowy Targ 0 - 1 Motor Lublin 3 maja 2017
Motor Lublin 5 - 1 MKS Trzebinia 28 kwietnia 2017
Stal Rzeszów 0 - 2 Motor Lublin 22 kwietnia 2017
Motor Lublin 3 - 1 Podlasie Biała Podlaska 15 kwietnia 2017
Wierna Małogoszcz 2 - 4 Motor Lublin 8 kwietnia 2017
Motor Lublin 2 - 0 Garbarnia Kraków 1 kwietnia 2017
Soła Oświęcim 1 - 3 Motor Lublin 29 marca 2017
Spartakus Daleszyce 1 - 2 Motor Lublin 26 marca 2017
JKS 1909 Jarosław 1 - 2 Motor Lublin 18 marca 2017
Motor Lublin 2 - 0 Cosmos Nowotaniec 10 marca 2017
Motor Lublin 1 - 1 Resovia 12 listopada 2016
Motor Lublin 3 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 5 listopada 2016
Unia Tarnów 1 - 1 Motor Lublin 30 października 2016
Karpaty Krosno 1 - 0 Motor Lublin 15 października 2016
Motor Lublin 0 - 1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 12 października 2016
Avia Świdnik 0 - 3 Motor Lublin 1 października 2016
Motor Lublin 2 - 2 Podhale Nowy Targ 28 września 2016
MKS Trzebinia 3 - 1 Motor Lublin 17 września 2016
Motor Lublin 0 - 1 Stal Rzeszów 10 września 2016
Podlasie Biała Podlaska 0 - 0 Motor Lublin 3 września 2016
Motor Lublin 2 - 1 Wierna Małogoszcz 31 sierpnia 2016
Garbarnia Kraków 0 - 3 Motor Lublin 27 sierpnia 2016
Motor Lublin 3 - 0 Spartakus Daleszyce 20 sierpnia 2016
Motor Lublin 2 - 0 JKS 1909 Jarosław 17 sierpnia 2016
Cosmos Nowotaniec 2 - 1 Motor Lublin 14 sierpnia 2016
Motor Lublin 0 - 1 Soła Oświęcim 6 sierpnia 2016
Olimpia Elbląg 2 - 1 Motor Lublin 15 czerwca 2016
Motor Lublin 0 - 1 Olimpia Elbląg 11 czerwca 2016
Motor Lublin 0 - 2 Resovia 31 maja 2016
Lewart Lubartów 0 - 5 Motor Lublin 28 maja 2016
Motor Lublin 2 - 0 Polonia Przemyśl 25 maja 2016
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 2 Motor Lublin 22 maja 2016
Motor Lublin 2 - 2 Avia Świdnik 13 maja 2016
Orzeł Przeworsk 0 - 4 Motor Lublin 7 maja 2016
Motor Lublin 4 - 1 Piast Tuczempy 3 maja 2016
Lublinianka Lublin 0 - 3 Motor Lublin 30 kwietnia 2016
Motor Lublin 4 - 0 Wólczanka Wólka Pełkińska 23 kwietnia 2016
Hetman Zamość 0 - 1 Motor Lublin 20 kwietnia 2016
Motor Lublin 1 - 1 Sokół Sieniawa 16 kwietnia 2016
Stal Rzeszów 1 - 2 Motor Lublin 9 kwietnia 2016
Motor Lublin 2 - 0 JKS 1909 Jarosław 2 kwietnia 2016
Izolator Boguchwała 0 - 2 Motor Lublin 26 marca 2016
Motor Lublin 3 - 1 Tomasovia Tomaszów Lubelski 19 marca 2016
Avia Świdnik 1 - 3 Motor Lublin 21 listopada 2015
Karpaty Krosno 2 - 2 Motor Lublin 14 listopada 2015
Chełmianka Chełm 1 - 4 Motor Lublin 11 listopada 2015
Resovia 1 - 1 Motor Lublin 7 listopada 2015
Motor Lublin 0 - 1 Lewart Lubartów 31 października 2015
Polonia Przemyśl 0 - 1 Motor Lublin 24 października 2015
Motor Lublin 4 - 0 Orlęta Radzyń Podlaski 16 października 2015
Motor Lublin 4 - 0 Orzeł Przeworsk 3 października 2015
Piast Tuczempy 1 - 0 Motor Lublin 26 września 2015
Motor Lublin 1 - 0 Lublinianka Lublin 18 września 2015
Wólczanka Wólka Pełkińska 0 - 1 Motor Lublin 12 września 2015
Motor Lublin 8 - 0 Hetman Zamość 9 września 2015
Sokół Sieniawa 2 - 1 Motor Lublin 6 września 2015
Motor Lublin 1 - 0 Stal Rzeszów 29 sierpnia 2015
JKS 1909 Jarosław 1 - 2 Motor Lublin 26 sierpnia 2015
Motor Lublin 6 - 1 Izolator Boguchwała 22 sierpnia 2015
Tomasovia Tomaszów Lubelski 1 - 0 Motor Lublin 15 sierpnia 2015
Motor Lublin 1 - 0 Karpaty Krosno 12 sierpnia 2015
Motor Lublin 3 - 1 Chełmianka Chełm 8 sierpnia 2015
Motor Lublin 4 - 3 Tomasovia Tomaszów Lubelski 6 czerwca 2015
JKS 1909 Jarosław 0 - 2 Motor Lublin 30 maja 2015
Motor Lublin 2 - 2 Karpaty Krosno 23 maja 2015
Lublinianka Lublin 0 - 3 Motor Lublin 20 maja 2015
Motor Lublin 2 - 0 Sokół Sieniawa 14 maja 2015
Wisłoka Dębica 0 - 7 Motor Lublin 9 maja 2015
Motor Lublin 4 - 2 Orlęta Radzyń Podlaski 2 maja 2015
Stal Rzeszów 1 - 1 Motor Lublin 25 kwietnia 2015
Motor Lublin 5 - 0 Orzeł Przeworsk 18 kwietnia 2015
Podlasie Biała Podlaska 1 - 2 Motor Lublin 15 kwietnia 2015
Motor Lublin 5 - 1 Hetman Żółkiewka 12 kwietnia 2015
Stal Kraśnik 0 - 3 Motor Lublin 4 kwietnia 2015
Avia Świdnik 0 - 0 Motor Lublin 28 marca 2015
Motor Lublin 3 - 2 Izolator Boguchwała 21 marca 2015
Wólczanka Wólka Pełkińska 3 - 2 Motor Lublin 14 marca 2015
Motor Lublin 0 - 0 Chełmianka Chełm 23 listopada 2014
Resovia 1 - 0 Motor Lublin 15 listopada 2014
Motor Lublin 3 - 2 JKS 1909 Jarosław 8 listopada 2014
Karpaty Krosno 1 - 3 Motor Lublin 2 listopada 2014
Tomasovia Tomaszów Lubelski 2 - 1 Motor Lublin 29 października 2014
Motor Lublin 1 - 1 Lublinianka Lublin 25 października 2014
Sokół Sieniawa 0 - 1 Motor Lublin 19 października 2014
Motor Lublin 4 - 1 Wisłoka Dębica 11 października 2014
Orlęta Radzyń Podlaski 2 - 1 Motor Lublin 5 października 2014
Motor Lublin 2 - 2 Stal Rzeszów 27 września 2014
Orzeł Przeworsk 0 - 2 Motor Lublin 20 września 2014
Motor Lublin 3 - 0 Podlasie Biała Podlaska 13 września 2014
Hetman Żółkiewka 0 - 0 Motor Lublin 10 września 2014
Motor Lublin 5 - 1 Stal Kraśnik 6 września 2014
Motor Lublin 1 - 0 Avia Świdnik 30 sierpnia 2014
Izolator Boguchwała 0 - 3 Motor Lublin 24 sierpnia 2014
Motor Lublin 2 - 1 Wólczanka Wólka Pełkińska 16 sierpnia 2014
Chełmianka Chełm 2 - 0 Motor Lublin 13 sierpnia 2014
Motor Lublin 1 - 2 Resovia 9 sierpnia 2014
Motor Lublin 0 - 4 Chrobry Głogów 26 lipca 2014
Motor Lublin 5 - 0 Jarota Jarocin 19 lipca 2014
Legionovia Legionowo 2 - 1 Motor Lublin 8 czerwca 2014
Motor Lublin 2 - 1 Znicz Pruszków 1 czerwca 2014
Olimpia Elbląg 4 - 1 Motor Lublin 24 maja 2014
Motor Lublin 0 - 1 Stal Mielec 21 maja 2014
Wisła Puławy 3 - 1 Motor Lublin 17 maja 2014
Motor Lublin 2 - 2 Pelikan Łowicz 10 maja 2014
Motor Lublin 4 - 1 Limanovia Limanowa 3 maja 2014
Radomiak Radom 4 - 2 Motor Lublin 26 kwietnia 2014
Motor Lublin 2 - 0 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 kwietnia 2014
Stal Rzeszów 2 - 2 Motor Lublin 19 kwietnia 2014
Motor Lublin 1 - 1 Concordia Elbląg 12 kwietnia 2014
Pogoń Siedlce 2 - 1 Motor Lublin 3 kwietnia 2014
Motor Lublin 1 - 3 Siarka Tarnobrzeg 29 marca 2014
Wigry Suwałki 2 - 1 Motor Lublin 23 marca 2014
Motor Lublin 3 - 1 Garbarnia Kraków 15 marca 2014
Stal Stalowa Wola 3 - 2 Motor Lublin 8 marca 2014
Olimpia Zambrów 4 - 1 Motor Lublin 24 listopada 2013
Motor Lublin 0 - 0 Legionovia Legionowo 16 listopada 2013
Znicz Pruszków 4 - 1 Motor Lublin 8 listopada 2013
Motor Lublin 2 - 0 Olimpia Elbląg 3 listopada 2013
Stal Mielec 3 - 1 Motor Lublin 27 października 2013
Motor Lublin 3 - 3 Wisła Puławy 19 października 2013
Pelikan Łowicz 4 - 1 Motor Lublin 13 października 2013
Limanovia Limanowa 3 - 2 Motor Lublin 6 października 2013
Motor Lublin 2 - 2 Radomiak Radom 28 września 2013
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 2 - 3 Motor Lublin 20 września 2013
Motor Lublin 1 - 1 Stal Rzeszów 14 września 2013
Concordia Elbląg 2 - 4 Motor Lublin 7 września 2013
Motor Lublin 1 - 2 Pogoń Siedlce 31 sierpnia 2013
Siarka Tarnobrzeg 2 - 0 Motor Lublin 24 sierpnia 2013
Motor Lublin 1 - 3 Wigry Suwałki 17 sierpnia 2013
Garbarnia Kraków 1 - 2 Motor Lublin 10 sierpnia 2013
Motor Lublin 4 - 0 Stal Stalowa Wola 3 sierpnia 2013
Motor Lublin 1 - 1 Olimpia Zambrów 27 lipca 2013
Skra II Częstochowa 1 - 0 Motor Lublin 17 lipca 2013
Elana Toruń 0 - 1 Motor Lublin 13 lipca 2013
Concordia Elbląg 3 - 0 Motor Lublin 15 czerwca 2013
Motor Lublin 3 - 0 Radomiak Radom 9 czerwca 2013
Motor Lublin 1 - 4 Puszcza Niepołomice 5 czerwca 2013
Znicz Pruszków 3 - 0 Motor Lublin 2 czerwca 2013
Motor Lublin 3 - 1 Unia Tarnów 25 maja 2013
Garbarnia Kraków 2 - 1 Motor Lublin 18 maja 2013
Motor Lublin 1 - 1 Stal Rzeszów 15 maja 2013
Motor Lublin 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg 11 maja 2013
Resovia 2 - 2 Motor Lublin 8 maja 2013
Motor Lublin 0 - 2 Wisła Płock 5 maja 2013
Pelikan Łowicz 2 - 1 Motor Lublin 1 maja 2013
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Motor Lublin 27 kwietnia 2013
Motor Lublin 2 - 1 Pogoń Siedlce 24 kwietnia 2013
Stal Stalowa Wola 1 - 0 Motor Lublin 20 kwietnia 2013
Motor Lublin 0 - 2 Wisła Puławy 17 kwietnia 2013
Motor Lublin 1 - 1 Wigry Suwałki 13 kwietnia 2013
Olimpia Elbląg 1 - 0 Motor Lublin 30 marca 2013
Motor Lublin 2 - 1 Concordia Elbląg 17 listopada 2012
Radomiak Radom 3 - 0 Motor Lublin 10 listopada 2012
Motor Lublin 4 - 2 Znicz Pruszków 3 listopada 2012
Unia Tarnów 1 - 4 Motor Lublin 27 października 2012
Motor Lublin 3 - 0 Garbarnia Kraków 20 października 2012
Siarka Tarnobrzeg 4 - 2 Motor Lublin 13 października 2012
Motor Lublin 1 - 1 Resovia 6 października 2012
Wisła Płock 1 - 0 Motor Lublin 29 września 2012
Motor Lublin 3 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 22 września 2012
Pogoń Siedlce 2 - 1 Motor Lublin 19 września 2012
Motor Lublin 0 - 2 Stal Stalowa Wola 15 września 2012
Wigry Suwałki 2 - 1 Motor Lublin 6 września 2012
Puszcza Niepołomice 3 - 0 Motor Lublin 1 września 2012
Motor Lublin 0 - 0 Olimpia Elbląg 25 sierpnia 2012
Stal Rzeszów 0 - 0 Motor Lublin 19 sierpnia 2012
Motor Lublin 2 - 2 Pelikan Łowicz 15 sierpnia 2012
Wisła Puławy 1 - 1 Motor Lublin 4 sierpnia 2012
Motor Lublin 3 - 2 Resovia 26 maja 2012
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 0 - 1 Motor Lublin 16 maja 2012
Motor Lublin 3 - 0 ITS Jeziorak Iława 12 maja 2012
Stal Stalowa Wola 0 - 1 Motor Lublin 9 maja 2012
Motor Lublin 1 - 2 Znicz Pruszków 5 maja 2012
Wisła Puławy 1 - 1 Motor Lublin 28 kwietnia 2012
Motor Lublin 3 - 0 Pogoń Siedlce 21 kwietnia 2012
Garbarnia Kraków 1 - 1 Motor Lublin 18 kwietnia 2012
Motor Lublin 1 - 1 Stal Rzeszów 14 kwietnia 2012
Motor Lublin 0 - 1 Stomil Olsztyn 1 kwietnia 2012
Wigry Suwałki 2 - 1 Motor Lublin 24 marca 2012
Motor Lublin 3 - 0 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 17 marca 2012
Okocimski KS Brzesko 2 - 0 Motor Lublin 19 listopada 2011
Motor Lublin 1 - 0 Pelikan Łowicz 12 listopada 2011
Puszcza Niepołomice 1 - 1 Motor Lublin 6 listopada 2011
Resovia 4 - 0 Motor Lublin 29 października 2011
Motor Lublin 0 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 15 października 2011
ITS Jeziorak Iława 0 - 1 Motor Lublin 12 października 2011
Motor Lublin 4 - 1 Stal Stalowa Wola 8 października 2011
Znicz Pruszków 4 - 1 Motor Lublin 30 września 2011
Motor Lublin 2 - 1 Wisła Puławy 24 września 2011
Pogoń Siedlce 3 - 3 Motor Lublin 17 września 2011
Motor Lublin 1 - 1 Garbarnia Kraków 14 września 2011
Stal Rzeszów 0 - 1 Motor Lublin 10 września 2011
Stomil Olsztyn 0 - 0 Motor Lublin 27 sierpnia 2011
Motor Lublin 1 - 0 Wigry Suwałki 20 sierpnia 2011
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3 - 4 Motor Lublin 13 sierpnia 2011
Motor Lublin 0 - 1 Okocimski KS Brzesko 6 sierpnia 2011
Pelikan Łowicz 3 - 4 Motor Lublin 31 lipca 2011
Motor Lublin 0 - 0 Puszcza Niepołomice 23 lipca 2011
LZS Turbia 1 - 0 Motor Lublin 20 lipca 2011
Motor Lublin 2 - 0 Stal Stalowa Wola 12 czerwca 2011
Stomil Olsztyn 4 - 1 Motor Lublin 5 czerwca 2011
Motor Lublin 0 - 2 Olimpia Elbląg 28 maja 2011
Świt Nowy Dwór Mazowiecki 1 - 0 Motor Lublin 25 maja 2011
Motor Lublin 0 - 3 Wisła Płock 21 maja 2011
Okocimski KS Brzesko 2 - 0 Motor Lublin 15 maja 2011
Motor Lublin 1 - 1 Znicz Pruszków 11 maja 2011
Stal Rzeszów 3 - 1 Motor Lublin 7 maja 2011
Motor Lublin 3 - 3 ITS Jeziorak Iława 30 kwietnia 2011
Ruch Wysokie Mazowieckie 0 - 1 Motor Lublin 22 kwietnia 2011
Motor Lublin 2 - 1 Start Otwock 16 kwietnia 2011
Motor Lublin 0 - 1 GLKS Nadarzyn 13 kwietnia 2011
Pelikan Łowicz 0 - 2 Motor Lublin 10 kwietnia 2011
Resovia 0 - 0 Motor Lublin 6 kwietnia 2011
Motor Lublin 2 - 0 Puszcza Niepołomice 2 kwietnia 2011
Sokół Sokółka 2 - 1 Motor Lublin 26 marca 2011
Motor Lublin 1 - 1 Wigry Suwałki 19 marca 2011
Stal Stalowa Wola 2 - 1 Motor Lublin 13 listopada 2010
Motor Lublin 1 - 0 Stomil Olsztyn 6 listopada 2010
Olimpia Elbląg 0 - 0 Motor Lublin 30 października 2010
Motor Lublin 0 - 2 Świt Nowy Dwór Mazowiecki 23 października 2010
Wisła Płock 2 - 0 Motor Lublin 16 października 2010
Motor Lublin 0 - 3 Okocimski KS Brzesko 9 października 2010
Znicz Pruszków 1 - 1 Motor Lublin 3 października 2010
Motor Lublin 0 - 2 Stal Rzeszów 25 września 2010
ITS Jeziorak Iława 2 - 0 Motor Lublin 18 września 2010
Motor Lublin 0 - 1 Sokół Sokółka 15 września 2010
Motor Lublin 1 - 1 Ruch Wysokie Mazowieckie 11 września 2010
Start Otwock 4 - 0 Motor Lublin 4 września 2010
Motor Lublin 0 - 1 Pelikan Łowicz 28 sierpnia 2010
Puszcza Niepołomice 0 - 1 Motor Lublin 21 sierpnia 2010
Wigry Suwałki 2 - 2 Motor Lublin 14 sierpnia 2010
GLKS Nadarzyn 2 - 1 Motor Lublin 8 sierpnia 2010
Motor Lublin 0 - 2 Resovia 31 lipca 2010
Motor Lublin 0 - 3 Łódzki KS 5 czerwca 2010
Podbeskidzie Bielsko-Biała 0 - 0 Motor Lublin 1 czerwca 2010
Motor Lublin 0 - 2 Stal Stalowa Wola 26 maja 2010
GKP Gorzów Wlkp. 2 - 2 Motor Lublin 22 maja 2010
Motor Lublin 0 - 2 Górnik Łęczna 15 maja 2010
Motor Lublin 1 - 1 Znicz Pruszków 12 maja 2010
GKS Katowice 2 - 0 Motor Lublin 8 maja 2010
KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 1 - 0 Motor Lublin 28 kwietnia 2010
Motor Lublin 3 - 4 Wisła Płock 24 kwietnia 2010
Motor Lublin 3 - 2 Pogoń Szczecin 3 kwietnia 2010
Motor Lublin 1 - 0 MKS Kluczbork 20 marca 2010
Dolcan Ząbki 0 - 1 Motor Lublin 13 marca 2010
Motor Lublin 1 - 4 Sandecja Nowy Sącz 7 marca 2010
Warta Poznań 2 - 0 Motor Lublin 11 listopada 2009
Motor Lublin 1 - 1 Flota Świnoujście 7 listopada 2009
Łódzki KS 5 - 2 Motor Lublin 30 października 2009
Motor Lublin 1 - 1 Podbeskidzie Bielsko-Biała 24 października 2009
Stal Stalowa Wola 3 - 3 Motor Lublin 17 października 2009
Motor Lublin 0 - 1 GKP Gorzów Wlkp. 10 października 2009
Górnik Łęczna 3 - 0 Motor Lublin 4 października 2009
Motor Lublin 0 - 2 GKS Katowice 30 września 2009
Wisła Płock 1 - 1 Motor Lublin 20 września 2009
Znicz Pruszków 2 - 0 Motor Lublin 16 września 2009
Motor Lublin 2 - 2 KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 12 września 2009
Pogoń Szczecin 2 - 0 Motor Lublin 6 września 2009
MKS Kluczbork 0 - 2 Motor Lublin 29 sierpnia 2009
Motor Lublin 0 - 0 Dolcan Ząbki 22 sierpnia 2009
Sandecja Nowy Sącz 2 - 0 Motor Lublin 15 sierpnia 2009
Motor Lublin 1 - 4 Warta Poznań 8 sierpnia 2009
Flota Świnoujście 2 - 0 Motor Lublin 2 sierpnia 2009

III liga, gr. IV sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Tomasz Płonka Stal Rzeszów 17
2 Rafał Król Stal Kraśnik 16
3 Artur Pląskowski Podhale Nowy Targ 16
4 Michał Grunt KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 14
5 Krzysztof Pietluch Wólczanka Wólka Pełkińska 12
6 Adrian Wójcik Soła Oświęcim 12
7 Mateusz Kompanicki Chełmianka Chełm 11
8 Wojciech Białek Avia Świdnik 10
9 Krzysztof Szewczyk Wiślanie Jaśkowice 10
10 Kamil Sobala Hutnik Kraków 10
11 Dariusz Gawęcki Hutnik Kraków 10
12 Sebastian Brocki Sokół Sieniawa 9
13 Wojciech Reiman Stal Rzeszów 9
14 Maciej Wojczuk Orlęta Radzyń Podlaski 9
15 Piotr Ostrowski Spartakus Daleszyce 8
16 Tomasz Brzyski Motor Lublin 8
17 Damian Skiba Czarni Połaniec 8
18 Mateusz Załucki Czarni Połaniec 8
19 Dawid Dynarek Podhale Nowy Targ 8
20 Piotr Ceglarz Stal Rzeszów 8
21 Patryk Kapuściński Sokół Sieniawa 8
22 Bartłomiej Smuczyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 7
23 Dominik Chromiński Stal Rzeszów 7
24 Konrad Nowak Motor Lublin 7
25 Szymon Stanisławski Wisła Puławy 7
26 Kamil Bętkowski Wisła Sandomierz 6
27 Michał Paluch Motor Lublin 6
28 Jakub Syryjczyk Podlasie Biała Podlaska 6
29 Łukasz Kacprzycki Wisła Puławy 6
30 Marek Mizia Podhale Nowy Targ 6
31 Grzegorz Goncerz Stal Rzeszów 6
32 Kacper Drelich Sokół Sieniawa 6
33 Łukasz Mozler Stal Rzeszów 6
34 Karol Kalita Orlęta Radzyń Podlaski 6
35 Piotr Prędota Avia Świdnik 6
36 Krzysztof Świątek Hutnik Kraków 6
37 Krystian Mroczek Avia Świdnik 6
38 Daniel Szewc Stal Kraśnik 6
39 Arkadiusz Maj Stal Kraśnik 6
40 Kacper Piechniak Wisła Sandomierz 5
41 Mateusz Madej KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 5
42 Eryk Ceglarz Soła Oświęcim 5
43 Piotr Morawski Wiślanie Jaśkowice 5
44 Szymon Rak Motor Lublin 5
45 Damian Sierant Stal Rzeszów 5
46 Szymon Kamiński Motor Lublin 5
47 Błażej Radwanek Hutnik Kraków 5
48 Filip Drozd Stal Kraśnik 5
49 Marcin Kruczyk Podlasie Biała Podlaska 5
50 Szymon Hajduk Wólczanka Wólka Pełkińska 5
51 Damian Mrówka Podhale Nowy Targ 5
52 Damian Szpak Chełmianka Chełm 4
53 Dominik Ochał Sokół Sieniawa 4
54 Michał Zuber Wisła Puławy 4
55 Bartosz Sot Spartakus Daleszyce 4
56 Sebastian Dziedzic Avia Świdnik 4
57 Grzegorz Bonin Motor Lublin 4
58 Kamil Kocoł Chełmianka Chełm 4
59 Michał Nawrot Stal Rzeszów 4
60 Damian Leśniak Podlasie Biała Podlaska 4
61 Krzysztof Zawiślak Chełmianka Chełm 4
62 Kamil Król Stal Kraśnik 4
63 Bartosz Czarnecki Wiślanie Jaśkowice 4
64 Bartłomiej Purcha Sokół Sieniawa 4
65 Arkadiusz Maksymiuk Wisła Puławy 4
66 Marcin Przybylski Podhale Nowy Targ 4
67 Damian Nogaj Wisła Sandomierz 4
68 Błażej Cyfert Stal Rzeszów 4
69 Patryk Czułowski Chełmianka Chełm 4
70 Hubert Pachowicz Hutnik Kraków 4
71 Piotr Jedlikowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 4
72 Mateusz Zawadzki Spartakus Daleszyce 4
73 Łukasz Zagdański Stal Rzeszów 4
74 Viktor Putin Wisła Sandomierz 4
75 Jakub Kapsa KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 3
76 Adrian Kajpust Wólczanka Wólka Pełkińska 3
77 Andrzej Wąsik Sokół Sieniawa 3
78 Michał Jeziorski Spartakus Daleszyce 3
79 Mateusz Podstolak Wólczanka Wólka Pełkińska 3
80 Michał Efir Chełmianka Chełm 3
81 Mateusz Chmielewski Podlasie Biała Podlaska 3
82 Jarosław Kosieradzki Podlasie Biała Podlaska 3
83 Mateusz Szela Soła Oświęcim 3
84 Piotr Darmochwał Avia Świdnik 3
85 Rafał Kursa Chełmianka Chełm 3
86 Damian Kostkowski Stal Rzeszów 3
87 Mateusz Majewski Motor Lublin 3
88 Maciej Wcisło Wiślanie Jaśkowice 3
89 Kamil Pajnowski Motor Lublin 3
90 Tomasz Andrzejuk Podlasie Biała Podlaska 3
91 Dariusz Żaba Wiślanie Jaśkowice 3
92 Tomasz Kurek Hutnik Kraków 3
93 Michał Panufnik Orlęta Radzyń Podlaski 3
94 Karol Rycaj Orlęta Radzyń Podlaski 3
95 Wiktor Brożyna Spartakus Daleszyce 2
96 Maksymilian Cichocki Motor Lublin 2
97 Kacper Ziółkowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
98 Konrad Kasolik Soła Oświęcim 2
99 Mariusz Maciejski Spartakus Daleszyce 2
100 Patryk Tetlak Czarni Połaniec 2
101 Robert Majewski Motor Lublin 2
102 Konrad Szczotka Wisła Puławy 2
103 Daniel Feruga Soła Oświęcim 2
104 Michał Cedro Spartakus Daleszyce 2
105 Lukas Hruska Podhale Nowy Targ 2
106 Maciej Welman Stal Kraśnik 2
107 Fabian Burzyński KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
108 Michał Kobiałka Wisła Puławy 2
109 Mateusz Lampart Wiślanie Jaśkowice 2
110 Mateusz Wyjadłowski Soła Oświęcim 2
111 Bartosz Ciborowski Orlęta Radzyń Podlaski 2
112 Damian Skała Sokół Sieniawa 2
113 Kamil Bełczowski KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
114 Robert Trznadel Stal Rzeszów 2
115 Tomasz Przewoźnik Wólczanka Wólka Pełkińska 2
116 Przemysław Ilczuk Orlęta Radzyń Podlaski 2
117 Roman Mykytyn Avia Świdnik 2
118 Szymon Kobusiński Stal Rzeszów 2
119 Bartosz Waleńcik Motor Lublin 2
120 Jakub Ochman Wiślanie Jaśkowice 2
121 Kamil Kuczak Soła Oświęcim 2
122 Michał Gałecki Motor Lublin 2
123 Przemysław Nalepka Sokół Sieniawa 2
124 Wojciech Kobylarczyk Podhale Nowy Targ 2
125 Dariusz Jarecki Stal Rzeszów 2
126 Patryk Wilk Wisła Sandomierz 2
127 Jakub Poznański Wisła Puławy 2
128 Krystian Sornat Wisła Sandomierz 2
129 Marek Gwóźdź Wólczanka Wólka Pełkińska 2
130 Jakub Kaganek Orlęta Radzyń Podlaski 2
131 Jakub Szymala Orlęta Radzyń Podlaski 2
132 Hubert Kotowicz Chełmianka Chełm 2
133 Filip Krępa Czarni Połaniec 2
134 Geronimo Viscovich Wólczanka Wólka Pełkińska 2
135 Krystian Puton Wisła Puławy 2
136 Jarosław Piątkowski Wisła Sandomierz 2
137 Jakub Bator Wiślanie Jaśkowice 2
138 Arkadiusz Kot Orlęta Radzyń Podlaski 2
139 Patryk Cheba KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2
140 Adam Nowak Stal Kraśnik 2
141 Piotr Kożuchowski Chełmianka Chełm 2
142 Maciej Witek Czarni Połaniec 2
143 Michał Bedronka Podhale Nowy Targ 2
144 Daniel Barbus Podhale Nowy Targ 2
145 Dawid Korona Wisła Sandomierz 2
146 Dawid Kasza Sokół Sieniawa 2
147 Kamil Hul Czarni Połaniec 2
148 Mariusz Bienias Hutnik Kraków 2
149 Dominik Maluga Avia Świdnik 2
150 Kamil Bała Wólczanka Wólka Pełkińska 1
151 Bartłomiej Tkaczuk Podlasie Biała Podlaska 1
152 Krystian Żelisko Wisła Puławy 1
153 Przemysław Kwiatkowski Chełmianka Chełm 1
154 Marcin Michota Motor Lublin 1
155 Kamil Janecki Hutnik Kraków 1
156 Rafał Kiczuk Orlęta Radzyń Podlaski 1
157 Martin Baran Podhale Nowy Targ 1
158 Kacper Nastałek Stal Kraśnik 1
159 Piotr Świątko Hutnik Kraków 1
160 Dawid Chudyba Wisła Puławy 1
161 Artur Renkowski Podlasie Biała Podlaska 1
162 Patryk Mitura Podlasie Biała Podlaska 1
163 Maciej Miłek KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
164 Volodymyr Khorolskyi Wólczanka Wólka Pełkińska 1
165 Tomasz Palonek Podhale Nowy Targ 1
166 Paweł Uliczny Chełmianka Chełm 1
167 Michał Morawski Wiślanie Jaśkowice 1
168 Jarosław Lis Sokół Sieniawa 1
169 Grzegorz Marszalik Hutnik Kraków 1
170 Krystian Majka Wólczanka Wólka Pełkińska 1
171 Jakub Tabor Wólczanka Wólka Pełkińska 1
172 Damian Nowacki Stal Rzeszów 1
173 Radosław Kursa Orlęta Radzyń Podlaski 1
174 Mateusz Danieluk Wisła Sandomierz 1
175 Mychajło Kaznokha Podlasie Biała Podlaska 1
176 Sławomir Szeliga Stal Rzeszów 1
177 Wiktor Nowak Hutnik Kraków 1
178 Roman Terbalyan Soła Oświęcim 1
179 Paweł Komar Podlasie Biała Podlaska 1
180 Mateusz Kotwica Hutnik Kraków 1
181 Michał Rutkowski Soła Oświęcim 1
182 Sebastian Ryguła Czarni Połaniec 1
183 Włodzimierz Puton KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
184 Damian Mężyk KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
185 Mateusz Mianowany Podhale Nowy Targ 1
186 Peter Drobňák Podhale Nowy Targ 1
187 Przemysław Skałecki Wisła Puławy 1
188 Kacper Wątróbski Czarni Połaniec 1
189 Rafał Michalik Czarni Połaniec 1
190 Wiktor Wołowiec Spartakus Daleszyce 1
191 Lukasz Zawadzki Spartakus Daleszyce 1
192 Sebastian Padiasek Sokół Sieniawa 1
193 Marcin Szymczak Soła Oświęcim 1
194 Jakub Zięba Czarni Połaniec 1
195 Michał Dawidowicz KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
196 Jakub Gołąb Chełmianka Chełm 1
197 Mateusz Wołos Avia Świdnik 1
198 Mateusz Supryn Wisła Puławy 1
199 Szymon Pietrzyk Hutnik Kraków 1
200 Maciej Skiba Soła Oświęcim 1
201 Daniel Dybiec KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
202 Mateusz Stankiewicz Soła Oświęcim 1
203 Łukasz Kędziora Hutnik Kraków 1
204 Dawid Czyrny Wólczanka Wólka Pełkińska 1
205 Jakub Siedlecki Wisła Sandomierz 1
206 Dawid Brzeski Wisła Puławy 1
207 Michał Wołos Motor Lublin 1
208 Konrad Kołodziej Avia Świdnik 1
209 Maciej Lech Wólczanka Wólka Pełkińska 1
210 Kacper Waniowski Orlęta Radzyń Podlaski 1
211 Jurij Perin Orlęta Radzyń Podlaski 1
212 Michał Budzyński Chełmianka Chełm 1
213 Paweł Bażant Wisła Sandomierz 1
214 Kacper Szymankiewicz Wisła Puławy 1
215 Bartłomiej Słysz Wólczanka Wólka Pełkińska 1
216 Jakub Mażysz Wisła Puławy 1
217 Kamil Blicharski Spartakus Daleszyce 1
218 Sebastian Głaz Avia Świdnik 1
219 Mateusz Chyła Podlasie Biała Podlaska 1
220 Mateusz Janiec Czarni Połaniec 1
221 Michal Ranko Motor Lublin 1
222 Mateusz Mianowany Wólczanka Wólka Pełkińska 1
223 Patryk Szewc Wólczanka Wólka Pełkińska 1
224 Mateusz Stanek Wiślanie Jaśkowice 1
225 Mateusz Krasuski Wiślanie Jaśkowice 1
226 Jakub Łata Wisła Sandomierz 1
227 Karol Skrzypek Spartakus Daleszyce 1
228 Kamil Dmowski Podlasie Biała Podlaska 1
229 Konrad Kuliszewski Wiślanie Jaśkowice 1
230 Julien Tadrowski Stal Rzeszów 1
231 Michał Chowaniec Soła Oświęcim 1
232 Mateusz Reczulski Hutnik Kraków 1
233 Tomasz Jaklik Hutnik Kraków 1
234 Tomasz Wilusz Sokół Sieniawa 1
235 Krystian Kusal Wisła Puławy 1
236 Krystian Wrona Wólczanka Wólka Pełkińska 1
237 Dawid Pożak Motor Lublin 1
238 Michał Król Wisła Puławy 1
239 Mateusz Jędryas Sokół Sieniawa 1
240 Arkadiusz Adamczuk Stal Kraśnik 1
241 Michał Misiak Stal Kraśnik 1
242 Paweł Meszek Czarni Połaniec 1
243 Przemysław Koszel Chełmianka Chełm 1
244 Michał Mokrzycki Wisła Sandomierz 1
245 Michał Kamiński Wisła Sandomierz 1
246 Łukasz Sikora Wiślanie Jaśkowice 1
247 Irakli Meskhiia Motor Lublin 1
248 Mateusz Zawadzki Spartakus Daleszyce 1
249 Paweł Jabkowski Chełmianka Chełm 1
250 Maciej Balawender Wiślanie Jaśkowice 1
251 Stanisław Sarwicki KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 1
252 Artur Sułek Orlęta Radzyń Podlaski 1