IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Tarnów 26 63 20 3 3 54 15 39
2 Limanovia Limanowa 26 56 18 2 6 65 24 41
3 Poprad Muszyna 25 54 17 3 5 50 31 19
4 Sandecja II Nowy Sącz 26 51 16 3 7 53 30 23
5 Watra Białka Tatrzańska 25 48 15 3 7 55 40 15
6 Barciczanka Barcice 26 38 12 2 12 39 37 2
7 Bocheński KS 26 37 10 7 9 37 36 1
8 Lubań Maniowy 26 35 10 5 11 39 32 7
9 Orkan Szczyrzyc 26 34 10 4 12 34 49 -15
10 Tarnovia Tarnów 25 33 9 6 10 34 34 0
11 Okocimski KS Brzesko 25 33 10 3 12 34 41 -7
12 Glinik Gorlice 25 29 8 5 12 26 43 -17
13 GKS Drwinia 25 27 8 3 14 33 39 -6
14 Dunajec Zakliczyn 26 24 7 3 16 36 66 -30
15 LKS Szaflary 26 23 7 2 17 30 49 -19
16 Olimpia Pisarzowa 26 2 0 2 24 11 64 -53
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Limanovia Limanowa 14 39 13 0 1 48 12 36
2 Unia Tarnów 13 37 12 1 0 30 7 23
3 Sandecja II Nowy Sącz 13 32 10 2 1 38 15 23
4 Watra Białka Tatrzańska 12 31 10 1 1 33 13 20
5 Poprad Muszyna 13 30 9 3 1 21 11 10
6 Barciczanka Barcice 13 29 9 2 2 28 11 17
7 Tarnovia Tarnów 13 24 7 3 3 21 15 6
8 Orkan Szczyrzyc 13 22 7 1 5 20 17 3
9 Bocheński KS 13 19 5 4 4 15 13 2
10 Lubań Maniowy 12 19 6 1 5 26 17 9
11 Okocimski KS Brzesko 12 17 5 2 5 17 19 -2
12 GKS Drwinia 12 17 5 2 5 20 15 5
13 Glinik Gorlice 13 15 4 3 6 12 21 -9
14 Dunajec Zakliczyn 13 14 4 2 7 16 25 -9
15 LKS Szaflary 13 12 4 0 9 13 23 -10
16 Olimpia Pisarzowa 13 1 0 1 12 4 34 -30
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Tarnów 13 26 8 2 3 24 8 16
2 Poprad Muszyna 12 24 8 0 4 29 20 9
3 Sandecja II Nowy Sącz 13 19 6 1 6 15 15 0
4 Bocheński KS 13 18 5 3 5 22 23 -1
5 Limanovia Limanowa 12 17 5 2 5 17 12 5
6 Watra Białka Tatrzańska 13 17 5 2 6 22 27 -5
7 Lubań Maniowy 14 16 4 4 6 13 15 -2
8 Okocimski KS Brzesko 13 16 5 1 7 17 22 -5
9 Glinik Gorlice 12 14 4 2 6 14 22 -8
10 Orkan Szczyrzyc 13 12 3 3 7 14 32 -18
11 LKS Szaflary 13 11 3 2 8 17 26 -9
12 GKS Drwinia 13 10 3 1 9 13 24 -11
13 Dunajec Zakliczyn 13 10 3 1 9 20 41 -21
14 Barciczanka Barcice 13 9 3 0 10 11 26 -15
15 Tarnovia Tarnów 12 9 2 3 7 13 19 -6
16 Olimpia Pisarzowa 13 1 0 1 12 7 30 -23
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Limanovia Limanowa

Gospodarze Wynik Goście Data
Limanovia Limanowa 0 - 2 Watra Białka Tatrzańska 5 maja 2019
Limanovia Limanowa 5 - 1 Poprad Muszyna 26 kwietnia 2019
Watra Białka Tatrzańska 0 - 3 Limanovia Limanowa 29 września 2018
Poprad Muszyna 1 - 1 Limanovia Limanowa 15 września 2018
Limanovia Limanowa 3 - 1 Poprad Muszyna 9 czerwca 2018
Limanovia Limanowa 2 - 3 Watra Białka Tatrzańska 16 maja 2018
Poprad Muszyna 1 - 0 Limanovia Limanowa 11 listopada 2017
Watra Białka Tatrzańska 1 - 7 Limanovia Limanowa 16 września 2017
Watra Białka Tatrzańska 2 - 1 Limanovia Limanowa 21 maja 2017
Poprad Muszyna 1 - 2 Limanovia Limanowa 25 marca 2017
Limanovia Limanowa 1 - 1 Watra Białka Tatrzańska 15 października 2016
Limanovia Limanowa 6 - 1 Poprad Muszyna 20 sierpnia 2016

IV liga małopolska (wschodnia) sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Łukasz Pazurkiewicz Watra Białka Tatrzańska 21
2 Mateusz Wilk Poprad Muszyna 12
3 Mateusz Lampart Limanovia Limanowa 11
4 Konrad Grela Glinik Gorlice 11
5 Marek Maślejak Barciczanka Barcice 9
6 Łukasz Popiela Unia Tarnów 9
7 Sylwester Tokarz Sandecja II Nowy Sącz 9
8 Hubert Pachowicz Limanovia Limanowa 9
9 Sebastian Jacak Limanovia Limanowa 8
10 Mateusz Wawryka Okocimski KS Brzesko 8
11 Adrian Wójcik Dunajec Zakliczyn 8
12 Florian Kamiński LKS Szaflary 8
13 Sebastian Szczepański Sandecja II Nowy Sącz 7
14 Kamil Wójcik Dunajec Zakliczyn 7
15 Krzysztof Podgórniak Poprad Muszyna 7
16 Wojciech Mącior Tarnovia Tarnów 6
17 Mateusz Nowak Unia Tarnów 6
18 Michał Czubin Watra Białka Tatrzańska 6
19 Jakub Kasperczyk Lubań Maniowy 6
20 Artur Biały Unia Tarnów 6
21 Krzysztof Piekarczyk Orkan Szczyrzyc 6
22 Dawid Lizak Okocimski KS Brzesko 5
23 Piotr Drozdowicz Unia Tarnów 5
24 Sergiusz Kostecki Okocimski KS Brzesko 5
25 Daniel Bukowiec Bocheński KS 5
26 Tomasz Kołbon Watra Białka Tatrzańska 5
27 Mateusz Wójcik Dunajec Zakliczyn 5
28 Roman Stepankow GKS Drwinia 5
29 Marcin Krywoborodenko Orkan Szczyrzyc 5
30 Bartłomiej Żurek Limanovia Limanowa 4
31 Bartłomiej Chlebda Limanovia Limanowa 4
32 Patryk Kwiatek LKS Szaflary 4
33 Rafał Kozioł Tarnovia Tarnów 4
34 Dominik Wardzała Unia Tarnów 4
35 Sebastian Palonek GKS Drwinia 4
36 Kamil Rynduch Bocheński KS 4
37 Sebastian Świerzbiński Watra Białka Tatrzańska 4
38 Bartłomiej Limanówka Orkan Szczyrzyc 4
39 Michał Bajda GKS Drwinia 4
40 Maciej Rogóż Bocheński KS 4
41 Paweł Matras Limanovia Limanowa 4
42 Marcel Tyl Unia Tarnów 4
43 Grzegorz Mus GKS Drwinia 4
44 Daniel Policht Okocimski KS Brzesko 4
45 Ernest Świętek Bocheński KS 4
46 Arkadiusz Serafin Limanovia Limanowa 4
47 Jakub Dobranowski Watra Białka Tatrzańska 4
48 Sylwester Kurnyta Lubań Maniowy 4
49 Tomasz Gałka Okocimski KS Brzesko 3
50 Michał Rzadkosz Watra Białka Tatrzańska 3
51 Michał Szeliga Sandecja II Nowy Sącz 3
52 Jakub Dziedzic Glinik Gorlice 3
53 Arkadiusz Sady Dunajec Zakliczyn 3
54 Kamil Kurczab Limanovia Limanowa 3
55 Tomasz Grzyb Okocimski KS Brzesko 3
56 Andrzej Rabiański Watra Białka Tatrzańska 3
57 Dawid Polański Poprad Muszyna 3
58 Paweł Jarzębak Poprad Muszyna 3
59 Dariusz Łukasik Sandecja II Nowy Sącz 3
60 Piotr Filipek Limanovia Limanowa 3
61 Mateusz Matlęga Limanovia Limanowa 3
62 Mirosław Tabor Bocheński KS 3
63 Kacper Nytko Unia Tarnów 3
64 Bartosz Tokarczyk Tarnovia Tarnów 3
65 Sławomir Zubel Tarnovia Tarnów 3
66 Sebastian Gąsiorek Watra Białka Tatrzańska 3
67 Rafał Gadzina Limanovia Limanowa 3
68 Przemysław Bury Okocimski KS Brzesko 3
69 Wiktor Nowak Sandecja II Nowy Sącz 3
70 Wojciech Kubon Tarnovia Tarnów 2
71 Dawid Basta Barciczanka Barcice 2
72 Łukasz Krupa Barciczanka Barcice 2
73 Marek Nowak Barciczanka Barcice 2
74 Wojciech Kalisz Barciczanka Barcice 2
75 Maciej Korzym Sandecja II Nowy Sącz 2
76 Karol Matras Sandecja II Nowy Sącz 2
77 Jakub Berliński GKS Drwinia 2
78 Marcin Szary Glinik Gorlice 2
79 Guilherme henrique Da silva Glinik Gorlice 2
80 Grzegorz Misiura Watra Białka Tatrzańska 2
81 Mateusz Orzechowski Poprad Muszyna 2
82 Kamil Pałacz Sandecja II Nowy Sącz 2
83 Michał Żółtek LKS Szaflary 2
84 Piotr Nowak Tarnovia Tarnów 2
85 Marcin Kurek Orkan Szczyrzyc 2
86 Patryk Klich Tarnovia Tarnów 2
87 Szymon Adamski Unia Tarnów 2
88 Daniel Kmak Barciczanka Barcice 2
89 Dariusz Gwiżdż Dunajec Zakliczyn 2
90 Marcin Flis Sandecja II Nowy Sącz 2
91 Baran Kamil Poprad Muszyna 2
92 Dawid Węglowski Poprad Muszyna 2
93 Piotr Gogola Glinik Gorlice 2
94 Mateusz Firek Lubań Maniowy 2
95 Damian Kubicki Olimpia Pisarzowa 2
96 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 2
97 Tomasz Bomba Poprad Muszyna 2
98 Błażej Gumuła GKS Drwinia 2
99 Sławomir Boczoń Orkan Szczyrzyc 2
100 Józef Piwowarczyk Barciczanka Barcice 2
101 Wojciech Janur Barciczanka Barcice 2
102 Daniel Nowak Limanovia Limanowa 2
103 Łukasz Fasuga GKS Drwinia 2
104 Wojciech Fritz Poprad Muszyna 2
105 Kamil Klusek Bocheński KS 2
106 Bartłomiej Darowski Poprad Muszyna 2
107 Dominik Juszczak Bocheński KS 2
108 Krzysztof Tarasek Barciczanka Barcice 2
109 Karol Filipek Limanovia Limanowa 1
110 Mateusz Prokop Tarnovia Tarnów 1
111 Jakub Janasik Watra Białka Tatrzańska 1
112 Mateusz Zając Watra Białka Tatrzańska 1
113 Przemysław Zagata Lubań Maniowy 1
114 Sebastian Kurowski Lubań Maniowy 1
115 Mateusz Kasprzyk Bocheński KS 1
116 Mateusz Baruch Tarnovia Tarnów 1
117 Dawid Kurczab Orkan Szczyrzyc 1
118 David Sydorchuk Lubań Maniowy 1
119 Maciej Topór LKS Szaflary 1
120 Andrzej Lubelski LKS Szaflary 1
121 Kacper Orłowski Limanovia Limanowa 1
122 Szymon Kuźma Sandecja II Nowy Sącz 1
123 Sebastian Wąchała Sandecja II Nowy Sącz 1
124 Mateusz Krokosz GKS Drwinia 1
125 Mateusz Hreśka LKS Szaflary 1
126 Tomasz Cygan GKS Drwinia 1
127 Michał Tabor Orkan Szczyrzyc 1
128 Marcin Motak Bocheński KS 1
129 Łukasz Krzysztoń Glinik Gorlice 1
130 Bartłomiej Dudzic Sandecja II Nowy Sącz 1
131 Daniel Zaucha Tarnovia Tarnów 1
132 Wojciech Tomala GKS Drwinia 1
133 Dominik Gorlicki Lubań Maniowy 1
134 Artur Kiełbasa Dunajec Zakliczyn 1
135 Maciej Krzyżak Limanovia Limanowa 1
136 Krzysztof Wojtanek LKS Szaflary 1
137 Maciej Grojec GKS Drwinia 1
138 Kamil Tyrka Unia Tarnów 1
139 Dominik Pieprzyca GKS Drwinia 1
140 Dawid Flaszka Sandecja II Nowy Sącz 1
141 Dawid Flaszka Sandecja II Nowy Sącz 1
142 Daniel Wzorek Dunajec Zakliczyn 1
143 Marcel Nowak Tarnovia Tarnów 1
144 Dariusz Baboń LKS Szaflary 1
145 Wiktor Nagrodzki Bocheński KS 1
146 Tomasz Olejarz Orkan Szczyrzyc 1
147 Szymon Skrzypiec Olimpia Pisarzowa 1
148 Mariusz Merklinger Barciczanka Barcice 1
149 Krzysztof Mirek Olimpia Pisarzowa 1
150 Mateusz Pawlikowski LKS Szaflary 1
151 Maciej Ślazyk Orkan Szczyrzyc 1
152 Kamil Ogorzały Sandecja II Nowy Sącz 1
153 Rafał Kuchta Watra Białka Tatrzańska 1
154 Damian Cebula Olimpia Pisarzowa 1
155 Michał Augustyn Olimpia Pisarzowa 1
156 Maciej Solarz Poprad Muszyna 1
157 Wiktor Weber Olimpia Pisarzowa 1
158 Artur Majchrowski Barciczanka Barcice 1
159 Piotr Marynowski Glinik Gorlice 1
160 Maciej Górecki Lubań Maniowy 1
161 Dawid Słowik Olimpia Pisarzowa 1
162 Mateusz Motłoch GKS Drwinia 1