IV liga lubuska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 15 40 13 1 1 57 9 48
2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 15 37 12 1 2 48 15 33
3 Carina Gubin 15 34 11 1 3 42 15 27
4 Polonia Słubice 15 27 8 3 4 40 24 16
5 Dąb Przybyszów 15 23 7 2 6 37 24 13
6 Spójnia Ośno Lubuskie 15 23 7 2 6 23 24 -1
7 Pogoń Skwierzyna 15 23 7 2 6 30 32 -2
8 Syrena Zbąszynek 15 21 6 3 6 28 28 0
9 Korona Kożuchów 15 21 6 3 6 17 32 -15
10 Meprozet Stare Kurowo 15 16 4 4 7 24 29 -5
11 TS Przylep (Zielona Góra) 15 16 4 4 7 26 32 -6
12 KP Piast Iłowa 15 14 4 2 9 25 34 -9
13 Czarni Żagań 15 14 4 2 9 22 36 -14
14 Ilanka Rzepin 15 14 4 2 9 17 42 -25
15 Pogoń Świebodzin 15 13 4 1 10 23 40 -17
16 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 7 2 1 12 16 59 -43
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Carina Gubin 7 21 7 0 0 31 6 25
2 Warta Gorzów Wielkopolski 8 19 6 1 1 34 6 28
3 Pogoń Skwierzyna 8 19 6 1 1 26 13 13
4 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7 18 6 0 1 27 7 20
5 Polonia Słubice 7 18 6 0 1 23 7 16
6 Syrena Zbąszynek 9 14 4 2 3 19 13 6
7 Korona Kożuchów 6 14 4 2 0 10 4 6
8 Dąb Przybyszów 8 13 4 1 3 26 15 11
9 KP Piast Iłowa 8 11 3 2 3 11 11 0
10 Spójnia Ośno Lubuskie 7 10 3 1 3 8 11 -3
11 Meprozet Stare Kurowo 8 10 3 1 4 15 12 3
12 Czarni Żagań 8 10 3 1 4 13 14 -1
13 Pogoń Świebodzin 7 9 3 0 4 13 15 -2
14 TS Przylep (Zielona Góra) 8 7 1 4 3 15 18 -3
15 Ilanka Rzepin 6 7 2 1 3 6 8 -2
16 Tęcza Krosno Odrzańskie 8 6 2 0 6 13 25 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Warta Gorzów Wielkopolski 7 21 7 0 0 23 3 20
2 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 8 19 6 1 1 21 8 13
3 Carina Gubin 8 13 4 1 3 11 9 2
4 Spójnia Ośno Lubuskie 8 13 4 1 3 15 13 2
5 Dąb Przybyszów 7 10 3 1 3 11 9 2
6 Polonia Słubice 8 9 2 3 3 17 17 0
7 TS Przylep (Zielona Góra) 7 9 3 0 4 11 14 -3
8 Syrena Zbąszynek 6 7 2 1 3 9 15 -6
9 Korona Kożuchów 9 7 2 1 6 7 28 -21
10 Ilanka Rzepin 9 7 2 1 6 11 34 -23
11 Meprozet Stare Kurowo 7 6 1 3 3 9 17 -8
12 Pogoń Skwierzyna 7 4 1 1 5 4 19 -15
13 Czarni Żagań 7 4 1 1 5 9 22 -13
14 Pogoń Świebodzin 8 4 1 1 6 10 25 -15
15 KP Piast Iłowa 7 3 1 0 6 14 23 -9
16 Tęcza Krosno Odrzańskie 7 1 0 1 6 3 34 -31
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ilanka Rzepin

Gospodarze Wynik Goście Data
Ilanka Rzepin 1 - 2 TS Przylep (Zielona Góra) 9 listopada 2019
Dąb Przybyszów 4 - 0 Ilanka Rzepin 30 sierpnia 2019
Ilanka Rzepin 0 - 2 TS Przylep (Zielona Góra) 6 kwietnia 2019
Dąb Przybyszów 3 - 0 Ilanka Rzepin 16 marca 2019
TS Przylep (Zielona Góra) 2 - 1 Ilanka Rzepin 25 sierpnia 2018
Ilanka Rzepin 1 - 1 Dąb Przybyszów 11 sierpnia 2018
TS Przylep (Zielona Góra) 3 - 4 Ilanka Rzepin 12 maja 2018
Ilanka Rzepin 3 - 2 Dąb Przybyszów 5 maja 2018
Ilanka Rzepin 1 - 1 TS Przylep (Zielona Góra) 7 października 2017
Dąb Przybyszów 5 - 2 Ilanka Rzepin 30 września 2017
Ilanka Rzepin 2 - 0 Dąb Przybyszów 15 kwietnia 2017
TS Przylep (Zielona Góra) 1 - 4 Ilanka Rzepin 8 kwietnia 2017
Dąb Przybyszów 1 - 4 Ilanka Rzepin 27 sierpnia 2016
Ilanka Rzepin 4 - 1 TS Przylep (Zielona Góra) 24 sierpnia 2016

IV liga lubuska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mateusz Hałambiec Carina Gubin 11
2 Dominik Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 11
3 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 10
4 Paweł Timoszyk Pogoń Skwierzyna 10
5 Adrian Nowak KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9
6 Adrian Kręc Dąb Przybyszów 9
7 Dawid Ufir Warta Gorzów Wielkopolski 9
8 Sebastian Surmaj Warta Gorzów Wielkopolski 9
9 Bartosz Skiba Dąb Przybyszów 9
10 Gracjan Lewicki Syrena Zbąszynek 9
11 Przemysław Begier Polonia Słubice 8
12 Paweł Dulat Syrena Zbąszynek 7
13 Wojciech Kurlapski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 7
14 Fabian Tomaszewski Carina Gubin 7
15 Marcin Żeno Pogoń Skwierzyna 7
16 Giovani Parizotto Polonia Słubice 7
17 Marcin Piec Carina Gubin 7
18 Maciej Brzeźniak TS Przylep (Zielona Góra) 7
19 Myroslav Taranenko KS Stilon Gorzów Wielkopolski 6
20 Roman Hutyria KP Piast Iłowa 6
21 Patryk Podwyszyński Pogoń Świebodzin 6
22 Łukasz Tabaka Spójnia Ośno Lubuskie 6
23 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
24 Rafał Świtaj KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
25 Denis Matuszewski KP Piast Iłowa 5
26 Emmanuel Ohagwu KP Piast Iłowa 5
27 Mateusz Tkacz Korona Kożuchów 5
28 Michał Sawiak Ilanka Rzepin 5
29 Luiz eduardo Franca silva Polonia Słubice 5
30 Nikodem Rafalik Pogoń Świebodzin 5
31 Patryk Jasiak TS Przylep (Zielona Góra) 5
32 Kamil Ograbek KS Stilon Gorzów Wielkopolski 5
33 Radosław Szafer Dąb Przybyszów 4
34 Kacper Oberc Dąb Przybyszów 4
35 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 4
36 Filip Zmyślony Pogoń Skwierzyna 4
37 Janusz Szkarpat Czarni Żagań 4
38 Tomasz Urban Czarni Żagań 4
39 Przemysław Maciąg Tęcza Krosno Odrzańskie 4
40 Daniel Stadie Polonia Słubice 4
41 Bartosz Jóźwiak Syrena Zbąszynek 4
42 Wiktor Witt Warta Gorzów Wielkopolski 4
43 Bartosz Woźniak Carina Gubin 4
44 Henryk Kurdykowski Spójnia Ośno Lubuskie 4
45 Maciej Sanocki Meprozet Stare Kurowo 4
46 Piotr Przywitowski Meprozet Stare Kurowo 4
47 Tomasz Szwiec Meprozet Stare Kurowo 4
48 Maciej Grochowski Korona Kożuchów 4
49 Karol Łyczko TS Przylep (Zielona Góra) 3
50 Andrzej Pawłowski Ilanka Rzepin 3
51 Dariusz Łojko Czarni Żagań 3
52 Alan Błajewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
53 Kacper Koppenhagen Dąb Przybyszów 3
54 Gracjan Komarnicki Carina Gubin 3
55 Marcel Kasprzak Warta Gorzów Wielkopolski 3
56 Maciej Żukowski Tęcza Krosno Odrzańskie 3
57 Miłosz Tataj Pogoń Skwierzyna 3
58 Paweł Cierech Carina Gubin 3
59 Łukasz Zakrzewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
60 Patryk Nowaczewski Polonia Słubice 3
61 Michał Przybyła Warta Gorzów Wielkopolski 3
62 Oleksandr Moskalyk Meprozet Stare Kurowo 3
63 Patryk Nidecki KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
64 Damian Jodłowiec Dąb Przybyszów 2
65 Szymon Poźniak Tęcza Krosno Odrzańskie 2
66 Bartosz Olejniczak TS Przylep (Zielona Góra) 2
67 Daniel Paszek KP Piast Iłowa 2
68 Mateusz Świtała Pogoń Świebodzin 2
69 Dawid Cieśla Korona Kożuchów 2
70 Mateusz Stefanowicz Polonia Słubice 2
71 Zbigniew Mastalerz Czarni Żagań 2
72 Mateusz Klimczak Ilanka Rzepin 2
73 Marcin Iwan Syrena Zbąszynek 2
74 Patryk Szcześniak Tęcza Krosno Odrzańskie 2
75 Remigiusz Brzytwa Meprozet Stare Kurowo 2
76 Mateusz Pietruszyński Ilanka Rzepin 2
77 Bartosz Tyktor Pogoń Skwierzyna 2
78 Bartosz Kasik Ilanka Rzepin 2
79 Jan Zioła TS Przylep (Zielona Góra) 2
80 Krystian Seredyński TS Przylep (Zielona Góra) 2
81 Robert Kobrzycki TS Przylep (Zielona Góra) 2
82 Norbert Pawłowicz Polonia Słubice 2
83 Patryk Kowalski Polonia Słubice 2
84 Hubert Babicz Tęcza Krosno Odrzańskie 2
85 Kamil Tutak KP Piast Iłowa 2
86 Dominik Siwiński Warta Gorzów Wielkopolski 2
87 Mateusz Torbiczuk Spójnia Ośno Lubuskie 2
88 Dawid Śliwiński Pogoń Świebodzin 2
89 Mateusz Buganik Korona Kożuchów 2
90 Piotr Bimek Syrena Zbąszynek 2
91 Damian Budnik Syrena Zbąszynek 2
92 Wojciech Spiliszewski Meprozet Stare Kurowo 2
93 Rafał Gronostaj Polonia Słubice 2
94 Radosław Pietrzak Pogoń Świebodzin 2
95 Paweł Gurgul Spójnia Ośno Lubuskie 2
96 Kacper Kuleczka Czarni Żagań 2
97 Piotr Piwowarski TS Przylep (Zielona Góra) 2
98 Heham Aivazian Spójnia Ośno Lubuskie 2
99 Łukasz Cygan Korona Kożuchów 2
100 Błażej Banaszak Pogoń Skwierzyna 2
101 Paweł Wojtysiak Syrena Zbąszynek 2
102 Paweł Wieczorek Dąb Przybyszów 2
103 Krystian Chruścicki Czarni Żagań 2
104 Morgan cyril Janvier Polonia Słubice 2
105 Marek Buszczak Spójnia Ośno Lubuskie 2
106 Adrian Zykiert Dąb Przybyszów 1
107 Gracjan Kunowski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
108 Patryk Brzezicki KP Piast Iłowa 1
109 Jędrzej Jakimowicz Pogoń Świebodzin 1
110 Marcin Szymański Pogoń Świebodzin 1
111 Eryk Sulimenko Warta Gorzów Wielkopolski 1
112 Oskar Demczuk Meprozet Stare Kurowo 1
113 Viacheslav Kravchuk Polonia Słubice 1
114 Dawid Kucharski Polonia Słubice 1
115 Szymon Witczak Carina Gubin 1
116 Ihor Nahornyi Carina Gubin 1
117 Oskar Kozakiewicz Tęcza Krosno Odrzańskie 1
118 Michał Kramski Pogoń Świebodzin 1
119 Mateusz Sadłowski Spójnia Ośno Lubuskie 1
120 Radosław Żebrowski KP Piast Iłowa 1
121 Marek Szymczak Tęcza Krosno Odrzańskie 1
122 Patryk Druchliński Tęcza Krosno Odrzańskie 1
123 Artur Siwy Dąb Przybyszów 1
124 Eryk Tyszenko Warta Gorzów Wielkopolski 1
125 Jakub Czerniawski Korona Kożuchów 1
126 Miłosz Tytaj Pogoń Skwierzyna 1
127 Bartosz Matuszczak Meprozet Stare Kurowo 1
128 Piotr Kurdykowski Meprozet Stare Kurowo 1
129 Maciej Łodyga Spójnia Ośno Lubuskie 1
130 Michał Dyc Spójnia Ośno Lubuskie 1
131 Dominik Skrzyński Carina Gubin 1
132 Andrzej Ciepielowski Czarni Żagań 1
133 Mateusz Krasiński Spójnia Ośno Lubuskie 1
134 Mateusz Szczurek Spójnia Ośno Lubuskie 1
135 Mateusz Reus Korona Kożuchów 1
136 Norbert Szugzdzinis Meprozet Stare Kurowo 1
137 Damian Koppenhagen Dąb Przybyszów 1
138 Marcin Jankowski Czarni Żagań 1
139 Mamoru Tsuchiya Warta Gorzów Wielkopolski 1
140 Andrzej Bagiński KP Piast Iłowa 1
141 Kamil Pawlak Pogoń Świebodzin 1
142 Michał Sucharek TS Przylep (Zielona Góra) 1
143 Kamil Chałupka Dąb Przybyszów 1
144 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 1
145 Dawid Robaszkiewicz Czarni Żagań 1
146 Wojciech Wypych Czarni Żagań 1
147 Ivan Kozak Meprozet Stare Kurowo 1
148 Lucas De Lima soares Ilanka Rzepin 1