IV liga lubuska sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Falubaz Zielona Góra 15 41 13 2 0 59 13 46
2 Tęcza Krosno Odrzańskie 15 34 11 1 3 43 24 19
3 TS Przylep 15 30 9 3 3 36 26 10
4 Dąb Przybyszów 15 25 7 4 4 29 22 7
5 Carina Gubin 15 24 7 3 5 24 18 6
6 Pogoń Świebodzin 15 23 6 5 4 27 21 6
7 Syrena Zbąszynek 15 21 5 6 4 27 21 6
8 Spójnia Ośno Lubuskie 15 20 5 5 5 22 30 -8
9 Ilanka Rzepin 15 20 5 5 5 25 23 2
10 Arka Nowa Sól 15 16 5 1 9 25 24 1
11 Czarni Witnica 15 16 4 4 7 25 37 -12
12 Lubuszanin Drezdenko 15 15 3 6 6 23 32 -9
13 Korona Kożuchów 15 13 3 4 8 15 28 -13
14 Polonia Słubice 15 13 3 4 8 19 35 -16
15 Sprotavia Szprotawa 15 11 3 2 10 13 36 -23
16 Odra Bytom Odrzański 15 9 2 3 10 22 44 -22
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Falubaz Zielona Góra 7 21 7 0 0 34 3 31
2 Tęcza Krosno Odrzańskie 8 21 7 0 1 30 14 16
3 TS Przylep 8 17 5 2 1 17 7 10
4 Spójnia Ośno Lubuskie 10 16 4 4 2 17 13 4
5 Carina Gubin 9 14 4 2 3 15 12 3
6 Dąb Przybyszów 7 13 4 1 2 19 14 5
7 Syrena Zbąszynek 8 13 3 4 1 16 9 7
8 Pogoń Świebodzin 7 12 3 3 1 17 11 6
9 Ilanka Rzepin 9 12 3 3 3 14 11 3
10 Polonia Słubice 8 10 2 4 2 12 11 1
11 Lubuszanin Drezdenko 7 9 2 3 2 11 12 -1
12 Sprotavia Szprotawa 8 9 3 0 5 8 17 -9
13 Arka Nowa Sól 7 7 2 1 4 12 9 3
14 Korona Kożuchów 6 7 2 1 3 6 9 -3
15 Odra Bytom Odrzański 7 7 2 1 4 14 21 -7
16 Czarni Witnica 4 6 2 0 2 10 9 1
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga lubuska sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Falubaz Zielona Góra 8 20 6 2 0 25 10 15
2 Tęcza Krosno Odrzańskie 7 13 4 1 2 13 10 3
3 TS Przylep 7 13 4 1 2 19 19 0
4 Dąb Przybyszów 8 12 3 3 2 10 8 2
5 Pogoń Świebodzin 8 11 3 2 3 10 10 0
6 Carina Gubin 6 10 3 1 2 9 6 3
7 Czarni Witnica 11 10 2 4 5 15 28 -13
8 Arka Nowa Sól 8 9 3 0 5 13 15 -2
9 Syrena Zbąszynek 7 8 2 2 3 11 12 -1
10 Ilanka Rzepin 6 8 2 2 2 11 12 -1
11 Lubuszanin Drezdenko 8 6 1 3 4 12 20 -8
12 Korona Kożuchów 9 6 1 3 5 9 19 -10
13 Spójnia Ośno Lubuskie 5 4 1 1 3 5 17 -12
14 Polonia Słubice 7 3 1 0 6 7 24 -17
15 Sprotavia Szprotawa 7 2 0 2 5 5 19 -14
16 Odra Bytom Odrzański 8 2 0 2 6 8 23 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Ilanka Rzepin

Gospodarze Wynik Goście Data
Ilanka Rzepin 4 - 2 Syrena Zbąszynek 2 września 2018
Ilanka Rzepin 4 - 1 Odra Bytom Odrzański 19 sierpnia 2018
Odra Bytom Odrzański 1 - 3 Ilanka Rzepin 26 maja 2018
Syrena Zbąszynek 0 - 6 Ilanka Rzepin 31 marca 2018
Ilanka Rzepin 3 - 1 Odra Bytom Odrzański 21 października 2017
Ilanka Rzepin 2 - 4 Syrena Zbąszynek 26 sierpnia 2017
Ilanka Rzepin 0 - 3 Syrena Zbąszynek 1 kwietnia 2017
Ilanka Rzepin 2 - 0 Odra Bytom Odrzański 18 marca 2017
Syrena Zbąszynek 1 - 1 Ilanka Rzepin 19 sierpnia 2016
Odra Bytom Odrzański 0 - 2 Ilanka Rzepin 6 sierpnia 2016
Ilanka Rzepin 5 - 0 Odra Bytom Odrzański 3 maja 2015
Odra Bytom Odrzański 2 - 2 Ilanka Rzepin 27 września 2014

IV liga lubuska sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Przemysław Mycan Falubaz Zielona Góra 18
2 Wojciech Okińczyc Falubaz Zielona Góra 14
3 Gracjan Lewicki Arka Nowa Sól 13
4 Marcin Piec Tęcza Krosno Odrzańskie 12
5 Krzysztof Marczak TS Przylep 12
6 Artur Małecki Falubaz Zielona Góra 11
7 Mateusz Krasiński Spójnia Ośno Lubuskie 9
8 Paweł Dulat Syrena Zbąszynek 9
9 Damian Koppenhagen Dąb Przybyszów 8
10 Radosław Rakociński Tęcza Krosno Odrzańskie 8
11 Mateusz Hałambiec Tęcza Krosno Odrzańskie 8
12 Ireneusz Butowicz Carina Gubin 8
13 Karol Łyczko TS Przylep 6
14 Kamil Kruszyński Dąb Przybyszów 6
15 Andrzej Pawłowski Ilanka Rzepin 6
16 Dawid Cieśla Korona Kożuchów 5
17 Michał Świercz Lubuszanin Drezdenko 5
18 Przemysław Haraszkiewicz Carina Gubin 5
19 Paweł Hojka Czarni Witnica 5
20 Patryk Minge Lubuszanin Drezdenko 5
21 Janusz Obuchanicz Pogoń Świebodzin 5
22 Piotr Bimek Syrena Zbąszynek 5
23 Kamil Pawlak Pogoń Świebodzin 4
24 Jacek Glowaczewski Lubuszanin Drezdenko 4
25 Łukasz Tabaka Polonia Słubice 4
26 Nikodem Rafalik Pogoń Świebodzin 4
27 Eligiusz Krzeptowski Polonia Słubice 4
28 Łukasz Chodyga Carina Gubin 4
29 Albert Cipior Falubaz Zielona Góra 4
30 Artem Yakovenko Czarni Witnica 4
31 Bartosz Żurawski Arka Nowa Sól 3
32 Patryk Zawojek Arka Nowa Sól 3
33 Bartosz Prychod Pogoń Świebodzin 3
34 Bartosz Kasik Ilanka Rzepin 3
35 Bartosz Skiba Dąb Przybyszów 3
36 Bartosz Dziubański Odra Bytom Odrzański 3
37 Piotr Piwowarski TS Przylep 3
38 Mykyta Loboda Odra Bytom Odrzański 3
39 Tomasz Gawlik Odra Bytom Odrzański 3
40 Marcin Adamczewski Ilanka Rzepin 3
41 Łukasz Cygan Korona Kożuchów 3
42 Hubert Babicz Tęcza Krosno Odrzańskie 3
43 Kamil Ganczarek Carina Gubin 3
44 Irima Broh Tebli Polonia Słubice 3
45 Tobiasz Samek TS Przylep 3
46 Radosław Szafer Dąb Przybyszów 3
47 Mateusz Świtała Pogoń Świebodzin 3
48 Dawid Szczeciński Spójnia Ośno Lubuskie 3
49 Kalu Uche Sprotavia Szprotawa 3
50 Paweł Dudek Lubuszanin Drezdenko 3
51 Hayato Kuromato Polonia Słubice 3
52 Jakub Czerniawski Korona Kożuchów 2
53 Eryk Tyszenko Lubuszanin Drezdenko 2
54 Daniel Moroz Lubuszanin Drezdenko 2
55 Przemysław Bitner TS Przylep 2
56 Paweł Dzikowicz TS Przylep 2
57 Sebastian Żukowski Falubaz Zielona Góra 2
58 Dawid Stachowiak Syrena Zbąszynek 2
59 Radosław Pietrzak Pogoń Świebodzin 2
60 Michał Sucharek Sprotavia Szprotawa 2
61 Michał Sawiak Ilanka Rzepin 2
62 Michał Piśko Czarni Witnica 2
63 Patryk Łuś Czarni Witnica 2
64 Michał Konsewicz Odra Bytom Odrzański 2
65 Oskar Kozakiewicz Tęcza Krosno Odrzańskie 2
66 Sebastian Stankiewicz Sprotavia Szprotawa 2
67 Dawid Śliwiński Pogoń Świebodzin 2
68 Sebastian Krawczyk Odra Bytom Odrzański 2
69 Henryk Kurdykowski Spójnia Ośno Lubuskie 2
70 Mateusz Dura Spójnia Ośno Lubuskie 2
71 Kamil Kotyla Korona Kożuchów 2
72 Maciej Łodyga Spójnia Ośno Lubuskie 2
73 Łukasz Antkowiak Czarni Witnica 2
74 Rafał Jarosz Sprotavia Szprotawa 2
75 Tomasz Rozynek Arka Nowa Sól 2
76 Rafał Ostrowski Falubaz Zielona Góra 2
77 Damian Jodłowiec Dąb Przybyszów 2
78 Michał Konsewicz Odra Bytom Odrzański 2
79 Kamil Kowalczyk Syrena Zbąszynek 2
80 Patryk Jasiak TS Przylep 2
81 Paweł Cierech Tęcza Krosno Odrzańskie 2
82 Jan Izdebski Falubaz Zielona Góra 2
83 Damian Kopenhagen Dąb Przybyszów 2
84 Jędrzej Kononowicz Sprotavia Szprotawa 1
85 Marcin Adamczewski Ilanka Rzepin 1
86 Jakub Nowak Ilanka Rzepin 1
87 Kacper Koppenhagen Dąb Przybyszów 1
88 Bartosz Olejniczak TS Przylep 1
89 Kacper Konsewicz Odra Bytom Odrzański 1
90 Jacek Kierzek Carina Gubin 1
91 Bartosz Konieczny Falubaz Zielona Góra 1
92 Wiktor Skrzypczak Czarni Witnica 1
93 Marcin Iwan Syrena Zbąszynek 1
94 Mateusz Bartczak TS Przylep 1
95 Bartosz Siebert TS Przylep 1
96 Krzysztof Wierzbicki Falubaz Zielona Góra 1
97 Dorian Nowicki Polonia Słubice 1
98 Przemysław Fiedorowicz Carina Gubin 1
99 Marcin Szymański Pogoń Świebodzin 1
100 Dawid Grodzki Czarni Witnica 1
101 Amadeusz Żak Korona Kożuchów 1
102 Kamil Maciejewski Syrena Zbąszynek 1
103 Tomasz Franczak Czarni Witnica 1
104 Mariusz Piętka Carina Gubin 1
105 Paweł Gurgul Spójnia Ośno Lubuskie 1
106 Mateusz Klimczak Ilanka Rzepin 1
107 Damian Stachurski Falubaz Zielona Góra 1
108 Paweł Janik Spójnia Ośno Lubuskie 1
109 Marek Czarnowski Tęcza Krosno Odrzańskie 1
110 Maksymilian Pastusiak Carina Gubin 1
111 Jan Romaszko Arka Nowa Sól 1
112 Paweł Jóźwiak Dąb Przybyszów 1
113 Patryk Szcześniak Tęcza Krosno Odrzańskie 1
114 Robert Kobrzycki Pogoń Świebodzin 1
115 Norbert Pawłowicz Polonia Słubice 1
116 Maciej Górecki Falubaz Zielona Góra 1
117 Mateusz Pietruszyński Ilanka Rzepin 1
118 Adrian Kręc Dąb Przybyszów 1
119 Bartosz Woźniak Tęcza Krosno Odrzańskie 1
120 Alan Nguyen Tęcza Krosno Odrzańskie 1
121 Mateusz Torbiczuk Carina Gubin 1
122 Marek Leśniak Lubuszanin Drezdenko 1
123 Rafał Marciniak Lubuszanin Drezdenko 1
124 Michał Masztelarz Spójnia Ośno Lubuskie 1
125 Dawid Maciejewski Syrena Zbąszynek 1
126 Sebastian Górski Falubaz Zielona Góra 1
127 Kamil Ganczarek Czarni Witnica 1
128 Ireneusz Butowicz Czarni Witnica 1
129 Iven Malulu Polonia Słubice 1
130 Bartosz Dziubański Odra Bytom Odrzański 1
131 Wojciech Popielecki TS Przylep 1
132 Krzysztof Palgan Syrena Zbąszynek 1
133 Krystian Romek Odra Bytom Odrzański 1
134 Dominik Skrzyński TS Przylep 1
135 Maciej Brzeźniak Sprotavia Szprotawa 1
136 Przemysław Begier Polonia Słubice 1
137 Paweł Kamyszek Syrena Zbąszynek 1
138 Maciej Grochowski Korona Kożuchów 1
139 Piotr Nitka Arka Nowa Sól 1
140 Tomasz Wróbel Odra Bytom Odrzański 1
141 Paweł Wojtysiak Falubaz Zielona Góra 1
142 Mateusz Sadłowski Czarni Witnica 1
143 Filip Matysiak Ilanka Rzepin 1
144 Norbert Chełmiński Syrena Zbąszynek 1
145 Patryk Druchliński Tęcza Krosno Odrzańskie 1
146 Aksel Augustyniak Sprotavia Szprotawa 1
147 Filip Broszczak Sprotavia Szprotawa 1
148 Marcin Janik Korona Kożuchów 1
149 Mikołaj Ulanicki Dąb Przybyszów 1
150 Karol Kondrat Sprotavia Szprotawa 1
151 Rafał Gronostaj Polonia Słubice 1
152 Krystian Olczyk Odra Bytom Odrzański 1
153 Maciej Konsewicz Odra Bytom Odrzański 1
154 Mateusz Stefanowicz Ilanka Rzepin 1
155 Kamil Chałupka Dąb Przybyszów 1
156 Hehem Aivazian Spójnia Ośno Lubuskie 1
157 Gracjan Walter Arka Nowa Sól 1