IV liga opolska sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 2 6 2 0 0 11 0 11
2 Agroplon Głuszyna 2 6 2 0 0 6 0 6
3 Polonia Nysa 2 6 2 0 0 5 1 4
4 Porawie Większyce 2 6 2 0 0 5 2 3
5 MKS Gogolin 2 6 2 0 0 2 0 2
6 Piast Strzelce Opolskie 2 3 1 0 1 5 4 1
7 LZS Skorogoszcz 2 3 1 0 1 5 4 1
8 Swornica Czarnowąsy 2 3 1 0 1 3 3 0
9 Unia Krapkowice 2 3 1 0 1 3 4 -1
10 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 3 1 0 1 3 4 -1
11 Start Namysłów 2 1 0 1 1 2 4 -2
12 OKS Olesno 2 1 0 1 1 1 5 -4
13 Skalnik Gracze 2 0 0 0 2 1 3 -2
14 Małapanew Ozimek 2 0 0 0 2 1 4 -3
15 GKS Głuchołazy 2 0 0 0 2 0 4 -4
16 Pogoń Prudnik 2 0 0 0 2 0 11 -11
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 1 3 1 0 0 8 0 8
2 Agroplon Głuszyna 1 3 1 0 0 4 0 4
3 Polonia Nysa 1 3 1 0 0 2 1 1
4 Porawie Większyce 1 3 1 0 0 3 2 1
5 MKS Gogolin 1 3 1 0 0 1 0 1
6 Piast Strzelce Opolskie 1 3 1 0 0 3 1 2
7 LZS Skorogoszcz 1 3 1 0 0 3 1 2
8 Unia Krapkowice 1 3 1 0 0 2 1 1
9 Chemik Kędzierzyn-Koźle 2 3 1 0 1 3 4 -1
10 Start Namysłów 1 1 0 1 0 1 1 0
11 Swornica Czarnowąsy 1 0 0 0 1 0 3 -3
12 OKS Olesno 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Skalnik Gracze 1 0 0 0 1 0 1 -1
14 Małapanew Ozimek 1 0 0 0 1 0 2 -2
15 GKS Głuchołazy 1 0 0 0 1 0 3 -3
16 Pogoń Prudnik 1 0 0 0 1 0 3 -3
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga opolska sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Głubczyce 1 3 1 0 0 3 0 3
2 Agroplon Głuszyna 1 3 1 0 0 2 0 2
3 Polonia Nysa 1 3 1 0 0 3 0 3
4 Porawie Większyce 1 3 1 0 0 2 0 2
5 MKS Gogolin 1 3 1 0 0 1 0 1
6 Swornica Czarnowąsy 1 3 1 0 0 3 0 3
7 OKS Olesno 2 1 0 1 1 1 5 -4
8 Piast Strzelce Opolskie 1 0 0 0 1 2 3 -1
9 LZS Skorogoszcz 1 0 0 0 1 2 3 -1
10 Unia Krapkowice 1 0 0 0 1 1 3 -2
11 Chemik Kędzierzyn-Koźle 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Start Namysłów 1 0 0 0 1 1 3 -2
13 Skalnik Gracze 1 0 0 0 1 1 2 -1
14 Małapanew Ozimek 1 0 0 0 1 1 2 -1
15 GKS Głuchołazy 1 0 0 0 1 0 1 -1
16 Pogoń Prudnik 1 0 0 0 1 0 8 -8
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Agroplon Głuszyna

Gospodarze Wynik Goście Data
Porawie Większyce 0 - 0 Agroplon Głuszyna 2 listopada 2019
Agroplon Głuszyna 0 - 0 Piast Strzelce Opolskie 31 sierpnia 2019
Porawie Większyce 1 - 2 Agroplon Głuszyna 15 maja 2018
Piast Strzelce Opolskie 0 - 3 Agroplon Głuszyna 14 kwietnia 2018
Agroplon Głuszyna 0 - 1 Porawie Większyce 14 października 2017
Agroplon Głuszyna 4 - 0 Piast Strzelce Opolskie 2 września 2017
Agroplon Głuszyna 1 - 2 Porawie Większyce 8 kwietnia 2017
Porawie Większyce 1 - 3 Agroplon Głuszyna 20 sierpnia 2016

IV liga opolska sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 5
2 Piotr Jamuła Polonia Głubczyce 5
3 Piotr Strzelecki Piast Strzelce Opolskie 3
4 Adam Setla Polonia Nysa 3
5 Szymon Grek Polonia Głubczyce 3
6 Rafał Samborski Start Namysłów 2
7 Patryk Paczulla Chemik Kędzierzyn-Koźle 2
8 Guilherme leoni Alves Swornica Czarnowąsy 2
9 Sławomir Kierdal Porawie Większyce 2
10 Michał Zimon Piast Strzelce Opolskie 1
11 Beniamin Glinka Piast Strzelce Opolskie 1
12 Wojciech Wiluk Porawie Większyce 1
13 Michał Koc Porawie Większyce 1
14 Patryk Perkowski Polonia Nysa 1
15 Piotr Leszczyński Polonia Głubczyce 1
16 Mateusz Wróbel MKS Gogolin 1
17 Zygmunt Bąk Skalnik Gracze 1
18 Jakub Pindral Unia Krapkowice 1
19 Jacek Janeczek LZS Skorogoszcz 1
20 Andrzej Malik Chemik Kędzierzyn-Koźle 1
21 Mateusz Pałach Agroplon Głuszyna 1
22 Krzysztof Werner Unia Krapkowice 1
23 Sławomir Tramsz LZS Skorogoszcz 1
24 Mateusz Chruściel LZS Skorogoszcz 1
25 Krzysztof Kachel LZS Skorogoszcz 1
26 Fellipe Eduardo Tavares Dos Santos Polonia Głubczyce 1
27 Jacek Broniewicz Polonia Głubczyce 1
28 Dawid Białek Swornica Czarnowąsy 1
29 Rafał Atroszko Małapanew Ozimek 1
30 Alan Majerski Polonia Nysa 1
31 Wojciech Hober OKS Olesno 1
32 Denis Kipka MKS Gogolin 1
33 Andrzej Wąsik Porawie Większyce 1