III liga, gr. III sezon 2018/2019

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 19 46 15 1 3 49 23 26
2 Zagłębie II Lubin 19 42 13 3 3 47 19 28
3 Ślęza Wrocław 19 34 10 4 5 35 19 16
4 Gwarek Tarnowskie Góry 18 33 10 3 5 27 19 8
5 Pniówek Pawłowice Śląskie 19 31 8 7 4 33 17 16
6 Ruch Zdzieszowice 19 30 9 3 7 28 27 1
7 Górnik II Zabrze 19 29 8 5 6 35 34 1
8 Rekord Bielsko-Biała 19 28 7 7 5 33 27 6
9 Piast Żmigród 19 26 7 5 7 25 31 -6
10 Miedź II Legnica 19 24 6 6 7 30 27 3
11 Stal Brzeg 19 23 7 2 10 30 33 -3
12 Ruch Radzionków 18 23 6 5 7 24 31 -7
13 Foto-Higiena Gać 19 22 6 4 9 26 33 -7
14 MKS Kluczbork 19 19 4 7 8 17 25 -8
15 Warta Gorzów Wielkopolski 19 17 4 5 10 16 28 -12
16 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 19 17 5 2 12 20 45 -25
17 Agroplon Głuszyna 19 15 3 6 10 20 38 -18
18 Lechia Dzierżoniów 19 12 3 3 13 23 42 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik Polkowice 10 30 10 0 0 31 12 19
2 Zagłębie II Lubin 9 25 8 1 0 27 8 19
3 Ślęza Wrocław 10 22 7 1 2 20 8 12
4 Rekord Bielsko-Biała 10 20 5 5 0 22 7 15
5 Ruch Zdzieszowice 11 19 6 1 4 18 17 1
6 Gwarek Tarnowskie Góry 9 17 5 2 2 14 10 4
7 Piast Żmigród 10 17 5 2 3 14 15 -1
8 Pniówek Pawłowice Śląskie 9 16 4 4 1 14 6 8
9 Foto-Higiena Gać 10 16 5 1 4 19 21 -2
10 Ruch Radzionków 8 14 4 2 2 14 13 1
11 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 9 13 4 1 4 9 16 -7
12 Miedź II Legnica 9 12 3 3 3 13 9 4
13 Stal Brzeg 9 12 4 0 5 17 13 4
14 Agroplon Głuszyna 10 12 3 3 4 10 12 -2
15 Górnik II Zabrze 10 11 2 5 3 16 21 -5
16 Warta Gorzów Wielkopolski 10 11 2 5 3 11 16 -5
17 MKS Kluczbork 7 8 2 2 3 9 6 3
18 Lechia Dzierżoniów 10 4 1 1 8 9 21 -12
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Górnik II Zabrze 9 18 6 0 3 19 13 6
2 Zagłębie II Lubin 10 17 5 2 3 20 11 9
3 Górnik Polkowice 9 16 5 1 3 18 11 7
4 Gwarek Tarnowskie Góry 9 16 5 1 3 13 9 4
5 Pniówek Pawłowice Śląskie 10 15 4 3 3 19 11 8
6 Ślęza Wrocław 9 12 3 3 3 15 11 4
7 Miedź II Legnica 10 12 3 3 4 17 18 -1
8 Ruch Zdzieszowice 8 11 3 2 3 10 10 0
9 Stal Brzeg 10 11 3 2 5 13 20 -7
10 MKS Kluczbork 12 11 2 5 5 8 19 -11
11 Piast Żmigród 9 9 2 3 4 11 16 -5
12 Ruch Radzionków 10 9 2 3 5 10 18 -8
13 Rekord Bielsko-Biała 9 8 2 2 5 11 20 -9
14 Lechia Dzierżoniów 9 8 2 2 5 14 21 -7
15 Foto-Higiena Gać 9 6 1 3 5 7 12 -5
16 Warta Gorzów Wielkopolski 9 6 2 0 7 5 12 -7
17 KS Stilon Gorzów Wielkopolski 10 4 1 1 8 11 29 -18
18 Agroplon Głuszyna 9 3 0 3 6 10 26 -16
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Agroplon Głuszyna

Gospodarze Wynik Goście Data
Agroplon Głuszyna 0 - 0 Ślęza Wrocław 3 listopada 2018
Ruch Zdzieszowice 3 - 2 Agroplon Głuszyna 27 października 2018

III liga, gr. III sezon 2018/2019

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mariusz Szuszkiewicz Górnik Polkowice 15
2 Damian Celuch Stal Brzeg 11
3 Eryk Sobków Zagłębie II Lubin 10
4 Damian Hilbrycht Rekord Bielsko-Biała 10
5 Robert Wojsyk Ruch Radzionków 10
6 Dominik Wejerowski Foto-Higiena Gać 9
7 Olaf Nowak Zagłębie II Lubin 9
8 Marcin Urynowicz Górnik II Zabrze 9
9 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 8
10 Dariusz Zapotoczny Ruch Zdzieszowice 7
11 Maciej Bancewicz Górnik Polkowice 7
12 Łukasz Moneta Zagłębie II Lubin 7
13 Kornel Ciupka Górnik Polkowice 7
14 Dawid Jarka Gwarek Tarnowskie Góry 6
15 Rafał Wolsztyński Górnik II Zabrze 6
16 Marcin Buryło Lechia Dzierżoniów 6
17 Jakub Jakóbczyk Ślęza Wrocław 6
18 Paweł Posmyk Warta Gorzów Wielkopolski 6
19 Mateusz Kluzek Ślęza Wrocław 6
20 Przemysław Oziębała Gwarek Tarnowskie Góry 5
21 Tomasz Gajda Stal Brzeg 5
22 Dawid Ogrocki Rekord Bielsko-Biała 5
23 Marcin Garuch Miedź II Legnica 5
24 Damian Szydziak Lechia Dzierżoniów 5
25 Mateusz Stempin Ślęza Wrocław 5
26 Patryk Makuch Miedź II Legnica 5
27 Marek Opałacz Górnik Polkowice 4
28 Dawid Czapliński Ruch Zdzieszowice 4
29 Michał Bednarski Górnik Polkowice 4
30 Szymon Szymański Rekord Bielsko-Biała 4
31 Dawid Morcinek Pniówek Pawłowice Śląskie 4
32 Maciej Wróbel Rekord Bielsko-Biała 4
33 Marek Gancarczyk Foto-Higiena Gać 4
34 Grzegorz Borowy Lechia Dzierżoniów 4
35 Denis Sotor Ruch Zdzieszowice 4
36 Michał Orzechowski Lechia Dzierżoniów 4
37 Kamil Nitkiewicz MKS Kluczbork 4
38 Sebastian Jarosz KS Stilon Gorzów Wielkopolski 4
39 Szymon Rusiecki Piast Żmigród 4
40 Mateusz Jaros Piast Żmigród 4
41 Mikołaj Juchacz Piast Żmigród 4
42 Michał Gałaszewski Foto-Higiena Gać 3
43 Mateusz Szatkowski Pniówek Pawłowice Śląskie 3
44 Filip Olejniczak Ślęza Wrocław 3
45 Michał Chyrek KS Stilon Gorzów Wielkopolski 3
46 Marcin Gołębiowski Zagłębie II Lubin 3
47 Daniel Nowak Ruch Zdzieszowice 3
48 Dominik Radziemski Górnik Polkowice 3
49 Lucjan Zieliński Miedź II Legnica 3
50 Eryk Moryson Piast Żmigród 3
51 Jakub Bohdanowicz Ślęza Wrocław 3
52 Mateusz Hermasz Ruch Radzionków 3
53 Damian Czech Agroplon Głuszyna 3
54 Dawid Krzemień Ruch Radzionków 3
55 Maciej Matusik Ślęza Wrocław 3
56 Wojciech Caniboł Pniówek Pawłowice Śląskie 3
57 Piotr Stępień Stal Brzeg 3
58 Mateusz Zatwarnicki Miedź II Legnica 3
59 Michał Pakuła KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
60 Michał Przybyła KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
61 Mateusz Cieślik Stal Brzeg 2
62 Adam Borkowski Zagłębie II Lubin 2
63 Wojciech Bzdęga Piast Żmigród 2
64 Kamil Surowiec Górnik II Zabrze 2
65 Marcin Kozina Rekord Bielsko-Biała 2
66 Myroslaw Taranenko KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
67 Łukasz Żegleń Stal Brzeg 2
68 Konrad Kostrzycki Ruch Zdzieszowice 2
69 Paweł Żyra Zagłębie II Lubin 2
70 Michał Chrabąszcz Gwarek Tarnowskie Góry 2
71 Szymon Sołtyński Piast Żmigród 2
72 Elton brak Agroplon Głuszyna 2
73 Konrad Nowak Górnik II Zabrze 2
74 Dominik Zakrzewski Warta Gorzów Wielkopolski 2
75 Mateusz Duchowski Warta Gorzów Wielkopolski 2
76 Dawid Molski Ślęza Wrocław 2
77 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 2
78 Jędrzej Drame KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
79 Karol Goik Pniówek Pawłowice Śląskie 2
80 Dominik Lewandowski MKS Kluczbork 2
81 Radosław Mikulski Agroplon Głuszyna 2
82 Paweł Kubiak Ruch Zdzieszowice 2
83 Bartosz Tomkiewicz Lechia Dzierżoniów 2
84 Damian Szałas Warta Gorzów Wielkopolski 2
85 Andrzej Piecuch Ruch Radzionków 2
86 Łukasz Żeliszewski Warta Gorzów Wielkopolski 2
87 Marek Sobik Rekord Bielsko-Biała 2
88 Łukasz Maliszewski KS Stilon Gorzów Wielkopolski 2
89 Mateusz Śliwa Gwarek Tarnowskie Góry 2
90 Tomasz Dyr MKS Kluczbork 2
91 Piotr Makowski MKS Kluczbork 2
92 Szymon Lewkot Ślęza Wrocław 2
93 Fabian Piasecki Miedź II Legnica 2
94 Marcin Nowacki Stal Brzeg 2
95 Janusz Gancarczyk Foto-Higiena Gać 2
96 Paweł Słonecki Lechia Dzierżoniów 2
97 Michał Sypek Ruch Zdzieszowice 2
98 Mateusz Gleń Rekord Bielsko-Biała 2
99 Kamil Cholerzyński Gwarek Tarnowskie Góry 2
100 Dariusz Pawłowski Górnik II Zabrze 2
101 Michał Koj Górnik II Zabrze 2
102 Szymon Krocz Foto-Higiena Gać 2
103 Piotr Azikiewicz Górnik Polkowice 2
104 Bartosz Sobczyński Agroplon Głuszyna 2
105 Przemysław Porębski Miedź II Legnica 2
106 Dawid Świdwa Górnik Polkowice 2
107 Damian Sobczak Agroplon Głuszyna 2
108 Michał Prusek Pniówek Pawłowice Śląskie 2
109 Adam Dzido Gwarek Tarnowskie Góry 2
110 Błażej Czuban Zagłębie II Lubin 2
111 Mariusz Idzik Miedź II Legnica 2
112 Kornel Traczyk Ślęza Wrocław 2
113 Dawid Pakulski Zagłębie II Lubin 2
114 Krzysztof Bodziony Pniówek Pawłowice Śląskie 2
115 Karol Gardzielewicz Miedź II Legnica 1
116 Paweł Bujakiewicz Foto-Higiena Gać 1
117 Rafał Bielawski Warta Gorzów Wielkopolski 1
118 Maciej Ambrosiewicz Górnik II Zabrze 1
119 Patryk Mucha Zagłębie II Lubin 1
120 Maciej Węglarz MKS Kluczbork 1
121 Ishmael Baidoo Górnik II Zabrze 1
122 Konrad Pipia Gwarek Tarnowskie Góry 1
123 Kacper Kamiński Agroplon Głuszyna 1
124 Joshua Balogun Kayode Agroplon Głuszyna 1
125 Hubert Muszyński Ślęza Wrocław 1
126 Dawid Pożarycki Stal Brzeg 1
127 Łukasz Staroń Foto-Higiena Gać 1
128 Rafał Świtaj KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
129 Kamil Glenc Pniówek Pawłowice Śląskie 1
130 Krzysztof Staśkiewicz Górnik Polkowice 1
131 Marcin Czaicki Rekord Bielsko-Biała 1
132 Michał Maj Stal Brzeg 1
133 Adam Raczkowski Górnik II Zabrze 1
134 Paweł Stępień Stal Brzeg 1
135 Myrosław Taranenko Pniówek Pawłowice Śląskie 1
136 Mateusz Wrana Pniówek Pawłowice Śląskie 1
137 Mateusz Wrana Pniówek Pawłowice Śląskie 1
138 Aleksander Jelonek MKS Kluczbork 1
139 Patryk Nidecki KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
140 Filip Żagiel Górnik II Zabrze 1
141 Jacek Wuwer Pniówek Pawłowice Śląskie 1
142 Mateusz Szczepaniak Miedź II Legnica 1
143 Jakub Tosik Zagłębie II Lubin 1
144 Tomasz Harmata Ruch Radzionków 1
145 Dawid Wolski Ślęza Wrocław 1
146 Knopik Dastin MKS Kluczbork 1
147 Dariusz Rucki Rekord Bielsko-Biała 1
148 Damian Sadowski Ruch Radzionków 1
149 Pałach Mateusz Agroplon Głuszyna 1
150 Arkadiusz Kozłowski Ruch Zdzieszowice 1
151 Łukasz Janoszka Zagłębie II Lubin 1
152 Pach Sławomir Gwarek Tarnowskie Góry 1
153 Krzysztof Kiklaisz Górnik II Zabrze 1
154 EltElton Dos Santos Oliveira Agroplon Głuszyna 1
155 Marcel Surowiak Agroplon Głuszyna 1
156 Dawid Śliwiński Warta Gorzów Wielkopolski 1
157 Maciej Tomaszewski Ślęza Wrocław 1
158 Łukasz Wolsztyński Górnik II Zabrze 1
159 Marcin Niemczyk Ruch Zdzieszowice 1
160 Ihor Nahornyj Stal Brzeg 1
161 Mateusz Miazga Miedź II Legnica 1
162 Rafał Adamski Miedź II Legnica 1
163 Damian Oko Zagłębie II Lubin 1
164 Tomasz Musioł Pniówek Pawłowice Śląskie 1
165 Remigiusz Cupryło Gwarek Tarnowskie Góry 1
166 Filip Kędzia Piast Żmigród 1
167 Piotr Niewieściuk Piast Żmigród 1
168 Daniel Tistek Agroplon Głuszyna 1
169 Patryk Timochina Gwarek Tarnowskie Góry 1
170 Kacper Michalski Górnik II Zabrze 1
171 Krzysztof Kubica Górnik II Zabrze 1
172 Seweryn Caputa Rekord Bielsko-Biała 1
173 Mateusz Matras Zagłębie II Lubin 1
174 Paweł Kohut Piast Żmigród 1
175 Kamil Lewandowski Agroplon Głuszyna 1
176 Adam Orłowicz MKS Kluczbork 1
177 Oskar Trzepacz Piast Żmigród 1
178 Jehor Tarnow Foto-Higiena Gać 1
179 Maciej Magdziak Górnik Polkowice 1
180 Dawid Wacławczyk Górnik Polkowice 1
181 Kamil Piątkowski Zagłębie II Lubin 1
182 Michał Mojasek Miedź II Legnica 1
183 Bartłomiej Cymerys Gwarek Tarnowskie Góry 1
184 Mateusz Cybulski Górnik II Zabrze 1
185 Daniel Sroka Ruch Radzionków 1
186 Michał Pojasek Miedź II Legnica 1
187 Konrad Zaradny Górnik II Zabrze 1
188 Patryk Baran Górnik II Zabrze 1
189 Mateusz Fedyna Piast Żmigród 1
190 Michał Gołaszewski Foto-Higiena Gać 1
191 Karol Żmijewski Zagłębie II Lubin 1
192 Michał Kuriata Stal Brzeg 1
193 Marcin Sobczak Pniówek Pawłowice Śląskie 1
194 Łukasz Garguła Miedź II Legnica 1
195 Jakub Ryś Zagłębie II Lubin 1
196 Sławomir Pach Gwarek Tarnowskie Góry 1
197 Przemysław Wiśniewski Górnik II Zabrze 1
198 Bartosz Zychowicz Agroplon Głuszyna 1
199 Michael Zuzel Agroplon Głuszyna 1
200 Patryk Wnuk Ruch Radzionków 1
201 Marcin Trzcionka Ruch Radzionków 1
202 Mateusz Madzia Rekord Bielsko-Biała 1
203 Kacper Chodyna Zagłębie II Lubin 1
204 Michał Bachor Ruch Zdzieszowice 1
205 Mateusz Jaros Piast Żmigród 1
206 Rafał Adamek Pniówek Pawłowice Śląskie 1
207 Sasa Balić Zagłębie II Lubin 1
208 Kacper Osiadły Górnik Polkowice 1
209 Miłosz Kubacki Foto-Higiena Gać 1
210 Jakub Okuszko KS Stilon Gorzów Wielkopolski 1
211 Paweł Gierak MKS Kluczbork 1
212 Łukasz Damrat Ruch Zdzieszowice 1