IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 15 31 9 4 2 27 17 10
2 GKS II Tychy 15 29 9 2 4 36 20 16
3 Odra Wodzisław Śląski 15 27 8 3 4 31 17 14
4 Unia Książenice 15 27 8 3 4 33 26 7
5 Drzewiarz Jasienica 15 25 8 1 6 29 28 1
6 LKS Czaniec 15 24 7 3 5 21 15 6
7 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 23 7 2 6 29 29 0
8 Polonia Łaziska Górne 15 23 6 5 4 18 18 0
9 LKS Bełk 15 23 7 2 6 25 30 -5
10 Kuźnia Ustroń 15 21 7 0 8 28 25 3
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 20 6 2 7 21 24 -3
12 Spójnia Landek 15 19 5 4 6 17 20 -3
13 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 16 5 1 9 20 35 -15
14 GKS Radziechowy-Wieprz 15 14 3 5 7 22 27 -5
15 Beskid Skoczów 15 9 2 3 10 28 39 -11
16 Wilki Wilcza 15 8 2 2 11 14 29 -15
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Polonia Łaziska Górne 8 18 5 3 0 15 3 12
2 GKS II Tychy 7 16 5 1 1 17 6 11
3 Drzewiarz Jasienica 8 16 5 1 2 17 12 5
4 LKS Goczałkowice Zdrój 6 15 5 0 1 15 8 7
5 Odra Wodzisław Śląski 9 14 4 2 3 19 10 9
6 LKS Czaniec 7 14 4 2 1 10 2 8
7 Unia Książenice 6 13 4 1 1 18 9 9
8 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8 13 4 1 3 13 10 3
9 LKS Bełk 8 11 3 2 3 16 17 -1
10 MRKS Czechowice-Dziedzice 7 10 3 1 3 12 11 1
11 Spójnia Landek 8 9 2 3 3 10 12 -2
12 Odra Centrum Wodzisław Śląski 7 7 2 1 4 8 14 -6
13 GKS Radziechowy-Wieprz 8 7 2 1 5 13 17 -4
14 Beskid Skoczów 8 7 2 1 5 20 22 -2
15 Kuźnia Ustroń 7 6 2 0 5 15 13 2
16 Wilki Wilcza 8 4 1 1 6 4 11 -7
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 LKS Goczałkowice Zdrój 9 16 4 4 1 12 9 3
2 Kuźnia Ustroń 8 15 5 0 3 13 12 1
3 Unia Książenice 9 14 4 2 3 15 17 -2
4 GKS II Tychy 8 13 4 1 3 19 14 5
5 Odra Wodzisław Śląski 6 13 4 1 1 12 7 5
6 MRKS Czechowice-Dziedzice 8 13 4 1 3 17 18 -1
7 LKS Bełk 7 12 4 0 3 9 13 -4
8 LKS Czaniec 8 10 3 1 4 11 13 -2
9 Spójnia Landek 7 10 3 1 3 7 8 -1
10 Drzewiarz Jasienica 7 9 3 0 4 12 16 -4
11 Odra Centrum Wodzisław Śląski 8 9 3 0 5 12 21 -9
12 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 7 2 1 4 8 14 -6
13 GKS Radziechowy-Wieprz 7 7 1 4 2 9 10 -1
14 Polonia Łaziska Górne 7 5 1 2 4 3 15 -12
15 Wilki Wilcza 7 4 1 1 5 10 18 -8
16 Beskid Skoczów 7 2 0 2 5 8 17 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Wilki Wilcza 2 2 0 3 0 2 1 3 2 1 0 6
Unia Książenice 2 4 2 1 3 3 3 2 5 1 4 4
Spójnia Landek 1 1 0 1 4 2 2 2 2 1 2 3
Polonia Łaziska Górne 1 1 3 4 1 2 0 1 5 3 5 2
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2 7 1 1 2 2 1 3 2 3 5 6
Odra Wodzisław Śląski 0 2 3 2 4 2 1 0 0 1 4 5
Odra Centrum Wodzisław Śląski 2 2 2 6 1 1 1 1 2 5 4 4
MRKS Czechowice-Dziedzice 3 0 3 3 2 4 3 5 2 6 5 3
LKS Goczałkowice Zdrój 1 0 0 2 1 1 2 0 3 0 3 0
LKS Czaniec 3 2 4 3 3 4 1 0 1 1 3 3
LKS Bełk 2 1 1 0 2 0 3 2 0 4 7 4
Kuźnia Ustroń 2 1 3 2 3 2 0 1 3 3 8 2
GKS Radziechowy-Wieprz 1 3 3 1 0 3 3 5 1 5 3 5
GKS II Tychy 3 1 3 1 3 2 3 2 2 3 3 3
Drzewiarz Jasienica 2 0 1 1 2 3 3 0 3 1 2 3
Beskid Skoczów 2 2 4 2 4 2 1 1 6 1 4 9
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 Beskid Skoczów 15 4.47 1.87 2.6 73.33% 26.67%
2 Unia Książenice 15 3.93 2.2 1.73 53.33% 46.67%
3 MRKS Czechowice-Dziedzice 15 3.87 1.93 1.93 80% 20%
4 Drzewiarz Jasienica 15 3.8 1.93 1.87 66.67% 33.33%
5 GKS II Tychy 15 3.73 2.4 1.33 86.67% 13.33%
6 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15 3.67 1.33 2.33 80% 20%
7 LKS Bełk 15 3.67 1.67 2 66.67% 33.33%
8 Kuźnia Ustroń 15 3.53 1.87 1.67 86.67% 13.33%
9 GKS Radziechowy-Wieprz 15 3.27 1.47 1.8 66.67% 33.33%
10 Odra Wodzisław Śląski 15 3.2 2.07 1.13 73.33% 26.67%
11 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 15 3 1.4 1.6 53.33% 46.67%
12 LKS Goczałkowice Zdrój 15 2.93 1.8 1.13 60% 40%
13 Wilki Wilcza 15 2.87 0.93 1.93 46.67% 53.33%
14 Spójnia Landek 15 2.47 1.13 1.33 46.67% 53.33%
15 Polonia Łaziska Górne 15 2.4 1.2 1.2 46.67% 53.33%
16 LKS Czaniec 15 2.4 1.4 1 40% 60%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 9
2 Kamil Karcz LKS Czaniec 7
3 Arkadiusz Suchiński Unia Książenice 6
4 Mateusz Danieluk Odra Centrum Wodzisław Śląski 5
5 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 5
6 Dawid Hewlik Polonia Łaziska Górne 5
7 Damian Olczak LKS Bełk 5
8 Szymon Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 5
9 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 4
10 Kamil Sekuła Drzewiarz Jasienica 4
11 Michał Staniucha GKS II Tychy 4
12 Nikolas Wroblewski GKS II Tychy 4
13 Piotr Ćwielong LKS Goczałkowice Zdrój 4
14 Mykhailo Lavruk Kuźnia Ustroń 4
15 Karol Lewandowski Beskid Skoczów 4
16 Robert Tkocz Odra Centrum Wodzisław Śląski 3
17 Piotr Fortuna Spójnia Landek 3
18 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 3
19 Patryk Dudziński Odra Wodzisław Śląski 3
20 Wojciech Rasek LKS Bełk 3
21 Daniel Fabisiak Polonia Łaziska Górne 3
22 Mieczysław Sikora Beskid Skoczów 3
23 Dawid Kasprzyk GKS II Tychy 3
24 Tomasz Janik GKS Radziechowy-Wieprz 3
25 Michał Przemyk MRKS Czechowice-Dziedzice 3
26 Maksymilian Wojtasik Kuźnia Ustroń 3
27 Jakub Chmiel Beskid Skoczów 2
28 Cezary Ferfecki Beskid Skoczów 2
29 Tobiasz Wodecki LKS Bełk 2
30 Grzegorz Janiczak LKS Czaniec 2
31 Maciej Felsh LKS Czaniec 2
32 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 2
33 Mateusz Wrana Beskid Skoczów 2
34 Mateusz Wowra Unia Książenice 2
35 Marcin Leszczyński Wilki Wilcza 2
36 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 2
37 Emmanuel Sarki Odra Wodzisław Śląski 2
38 Kamil Łączek LKS Goczałkowice Zdrój 2
39 Sebastian Musiolik Odra Wodzisław Śląski 2
40 Kacper Skrenik Odra Centrum Wodzisław Śląski 2
41 Jacek Drapacz Unia Książenice 2
42 Filip Matuszczyk LKS Goczałkowice Zdrój 2
43 Łukasz Radomski Drzewiarz Jasienica 2
44 Dominik Miłek Polonia Łaziska Górne 2
45 Patryk Kaczmarzyk Unia Książenice 2
46 Damian Hilbrycht Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
47 Bartłomiej Kręcichwost Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
48 Paweł Juraszczyk Odra Wodzisław Śląski 2
49 Adrian Rakowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
50 Mariusz Bojarski GKS II Tychy 2
51 Jakub Wagner Polonia Łaziska Górne 2
52 Kacper Polakowski MRKS Czechowice-Dziedzice 2
53 Artur Tumula Unia Książenice 2
54 Jakub Waliczek Kuźnia Ustroń 2
55 Bartosz Pikul Odra Wodzisław Śląski 2
56 Marcin Jaworzyn Beskid Skoczów 2
57 Dawid Ogrocki LKS Goczałkowice Zdrój 1
58 Dawid Brodawka Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
59 Kamil Bezak Spójnia Landek 1
60 Kamil Sikora LKS Bełk 1
61 Tomasz Krężelok Drzewiarz Jasienica 1
62 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 1
63 Paweł Szołtys GKS II Tychy 1
64 Mateusz Wójcik MRKS Czechowice-Dziedzice 1
65 Damian Madzia Kuźnia Ustroń 1
66 Konrad Kuder Kuźnia Ustroń 1
67 Przemysław Stebel Wilki Wilcza 1
68 Daniel Sobas Spójnia Landek 1
69 Szymon Bezeg Beskid Skoczów 1
70 Michał Szczyrba Beskid Skoczów 1
71 Szymon Bandura Polonia Łaziska Górne 1
72 Jan Biegański GKS II Tychy 1
73 Adam Kozielski GKS Radziechowy-Wieprz 1
74 Paweł Sękowski Kuźnia Ustroń 1
75 Kami Wiktroski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
76 Patryk Smalcerz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
77 Damian Furczyk LKS Goczałkowice Zdrój 1
78 Sebastian Wiśniowski LKS Czaniec 1
79 Marcin Kuczera Unia Książenice 1
80 Jakub Ogiegło GKS Radziechowy-Wieprz 1
81 Wojciech Padło Beskid Skoczów 1
82 Jakub Bieroński Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
83 Jakub Makselon Unia Książenice 1
84 Filip Laskowski Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
85 Dominik Czekański Wilki Wilcza 1
86 Piotr Buchalik Wilki Wilcza 1
87 Patryk Lach LKS Bełk 1
88 Hugo Nejfeld GKS Radziechowy-Wieprz 1
89 Marcin Zarychta MRKS Czechowice-Dziedzice 1
90 Piotr Noga MRKS Czechowice-Dziedzice 1
91 Ireneusz Badura Polonia Łaziska Górne 1
92 Dawid Kaszok Polonia Łaziska Górne 1
93 Mateusz Kasprzyk Odra Wodzisław Śląski 1
94 Łukasz Mąka MRKS Czechowice-Dziedzice 1
95 Kamil Kotrys Beskid Skoczów 1
96 Marek Malcher Unia Książenice 1
97 Tomasz Czyż Kuźnia Ustroń 1
98 Anton Fizek Kuźnia Ustroń 1
99 Krzysztof Surawski Beskid Skoczów 1
100 Jakub Pawlik LKS Bełk 1
101 Jakub Więzik Spójnia Landek 1
102 Konrad Jakubczyk Spójnia Landek 1
103 Adam Matusz Spójnia Landek 1
104 Jan Borek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
105 Damian Tarka Odra Wodzisław Śląski 1
106 Bartosz Gąsiorek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
107 Filip Handy LKS Czaniec 1
108 Kamil Maj LKS Bełk 1
109 Grzegorz Jasiczek LKS Bełk 1
110 Marcin Habdas Spójnia Landek 1
111 Roland Kachel Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
112 Michał Pieczka Unia Książenice 1
113 Roland Buchała Unia Książenice 1
114 Arkadiusz Maj Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
115 Kacper Laskoś GKS II Tychy 1

IV liga śląska (gr. II) sezon 2019/2020

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Borkała Beskid Skoczów 1