IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Książenice 12 28 9 1 2 25 15 10
2 Odra Wodzisław Śląski 12 27 9 0 3 32 13 19
3 Drzewiarz Jasienica 13 22 7 1 5 19 20 -1
4 Spójnia Landek 12 21 6 3 3 25 12 13
5 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 20 6 2 5 27 22 5
6 LKS Bełk 12 20 6 2 4 19 20 -1
7 GKS II Tychy 14 19 6 1 7 31 28 3
8 Rozwój Katowice 12 18 5 3 4 28 19 9
9 LKS Czaniec 13 18 5 3 5 23 25 -2
10 Unia Turza Śląska 11 17 4 5 2 20 20 0
11 Kuźnia Ustroń 12 17 5 2 5 22 24 -2
12 Odra Centrum Wodzisław Śląski 12 15 5 0 7 22 28 -6
13 Orzeł Łękawica 10 14 4 2 4 17 14 3
14 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 14 4 2 6 18 19 -1
15 Jedność 32 Przyszowice 11 12 4 0 7 14 24 -10
16 GKS Radziechowy-Wieprz 12 6 1 3 8 11 26 -15
17 Iskra Pszczyna 13 6 2 0 11 13 37 -24
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Unia Książenice 8 19 6 1 1 19 11 8
2 Rozwój Katowice 6 16 5 1 0 21 3 18
3 Odra Wodzisław Śląski 6 15 5 0 1 15 5 10
4 LKS Bełk 5 13 4 1 0 12 5 7
5 GKS II Tychy 6 13 4 1 1 17 8 9
6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 6 12 4 0 2 17 9 8
7 Odra Centrum Wodzisław Śląski 7 12 4 0 3 15 18 -3
8 Kuźnia Ustroń 6 10 3 1 2 11 9 2
9 Jedność 32 Przyszowice 6 9 3 0 3 6 8 -2
10 Drzewiarz Jasienica 5 7 2 1 2 6 6 0
11 Spójnia Landek 4 7 2 1 1 9 3 6
12 Unia Turza Śląska 4 7 2 1 1 8 9 -1
13 Orzeł Łękawica 6 7 2 1 3 9 10 -1
14 LKS Czaniec 7 6 1 3 3 9 14 -5
15 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 5 1 2 3 8 11 -3
16 GKS Radziechowy-Wieprz 7 4 1 1 5 8 14 -6
17 Iskra Pszczyna 8 3 1 0 7 7 26 -19
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Drzewiarz Jasienica 8 15 5 0 3 13 14 -1
2 Spójnia Landek 8 14 4 2 2 16 9 7
3 Odra Wodzisław Śląski 6 12 4 0 2 17 8 9
4 LKS Czaniec 6 12 4 0 2 14 11 3
5 Unia Turza Śląska 7 10 2 4 1 12 11 1
6 Unia Książenice 4 9 3 0 1 6 4 2
7 MRKS Czechowice-Dziedzice 6 9 3 0 3 10 8 2
8 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 7 8 2 2 3 10 13 -3
9 LKS Bełk 7 7 2 1 4 7 15 -8
10 Kuźnia Ustroń 6 7 2 1 3 11 15 -4
11 Orzeł Łękawica 4 7 2 1 1 8 4 4
12 GKS II Tychy 8 6 2 0 6 14 20 -6
13 Odra Centrum Wodzisław Śląski 5 3 1 0 4 7 10 -3
14 Jedność 32 Przyszowice 5 3 1 0 4 8 16 -8
15 Iskra Pszczyna 5 3 1 0 4 6 11 -5
16 Rozwój Katowice 6 2 0 2 4 7 16 -9
17 GKS Radziechowy-Wieprz 5 2 0 2 3 3 12 -9
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Czas bramek

Drużyna 1-15 16-30 31-45+ 46-60 61-75 76-90+
Unia Turza Śląska 1 3 2 0 5 4 2 2 3 4 6 7
Unia Książenice 4 4 4 1 6 2 2 3 3 2 7 1
Spójnia Landek 2 0 3 2 3 1 9 3 4 2 3 4
Rozwój Katowice 1 3 3 3 1 3 5 0 10 2 9 7
Podbeskidzie II Bielsko-Biała 4 3 3 3 3 1 5 4 6 5 5 5
Orzeł Łękawica 2 3 0 2 3 2 0 1 4 2 7 3
Odra Wodzisław Śląski 5 0 2 2 6 2 3 1 7 4 8 4
Odra Centrum Wodzisław Śląski 4 4 2 2 3 4 1 2 6 7 5 9
MRKS Czechowice-Dziedzice 5 0 3 2 2 5 1 1 1 0 5 12
LKS Czaniec 1 4 1 4 4 3 3 7 3 5 8 4
LKS Bełk 0 3 4 0 3 1 1 5 7 6 4 5
Kuźnia Ustroń 5 2 2 3 1 2 4 4 6 3 4 10
Jedność 32 Przyszowice 1 4 1 4 1 0 2 3 3 6 8 5
Iskra Pszczyna 0 3 4 5 2 9 1 6 3 7 3 5
GKS Radziechowy-Wieprz 1 2 1 3 2 1 5 6 1 7 1 7
GKS II Tychy 5 2 3 3 5 7 6 2 5 6 7 8
Drzewiarz Jasienica 1 2 2 1 2 5 2 2 2 6 9 3
- bramki zdobyte, - bramki stracone

IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Średnia ilość bramek

Lp. Drużyna M Śr. Br Śr. Bz Śr. Bs >2.5 <2.5
1 GKS II Tychy 14 4.21 2.21 2 92.86% 7.14%
2 Odra Centrum Wodzisław Śląski 12 4.17 1.83 2.33 83.33% 16.67%
3 Rozwój Katowice 12 3.92 2.33 1.58 75% 25%
4 Iskra Pszczyna 13 3.85 1 2.85 84.62% 15.38%
5 Kuźnia Ustroń 12 3.83 1.83 2 66.67% 33.33%
6 Podbeskidzie II Bielsko-Biała 13 3.77 2.08 1.69 84.62% 15.38%
7 Odra Wodzisław Śląski 12 3.75 2.67 1.08 75% 25%
8 LKS Czaniec 13 3.69 1.77 1.92 69.23% 30.77%
9 Unia Turza Śląska 11 3.64 1.82 1.82 45.45% 54.55%
10 Jedność 32 Przyszowice 11 3.45 1.27 2.18 63.64% 36.36%
11 Unia Książenice 12 3.33 2.08 1.25 58.33% 41.67%
12 LKS Bełk 12 3.25 1.58 1.67 58.33% 41.67%
13 Orzeł Łękawica 10 3.1 1.7 1.4 60% 40%
14 Spójnia Landek 12 3.08 2.08 1 50% 50%
15 MRKS Czechowice-Dziedzice 12 3.08 1.5 1.58 58.33% 41.67%
16 GKS Radziechowy-Wieprz 12 3.08 0.92 2.17 66.67% 33.33%
17 Drzewiarz Jasienica 13 3 1.46 1.54 53.85% 46.15%
M - mecze, Śr. Br - średnia bramek w meczach z udziałem drużyny, Śr. Bz - średnia bramek zdobytych, Śr. Bs - średnia bramek straconych, >2.5 - mecze z ilością bramek powyżej 2.5, <2.5 - mecze z ilością bramek poniżej 2.5

IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Adrian Tabala Odra Wodzisław Śląski 11
2 Bartłomiej Kręcichwost Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8
3 Jan Borek Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8
4 Tomasz Zawadzki Iskra Pszczyna 8
5 Dawid Pawlusiński Unia Turza Śląska 8
6 Piotr Bysiec Unia Książenice 7
7 Rafał Hajok Jedność 32 Przyszowice 7
8 Maciej Gaszka Unia Turza Śląska 7
9 Kamil Koczy Odra Centrum Wodzisław Śląski 7
10 Robert Mrózek Orzeł Łękawica 7
11 Kamil Jonkisz MRKS Czechowice-Dziedzice 6
12 Bartosz Rutkowski Spójnia Landek 6
13 Damian Oczko LKS Czaniec 6
14 Ilya Nazdryn-Platnitski LKS Czaniec 6
15 Dawid Kasprzyk GKS II Tychy 6
16 Artur Gać Odra Wodzisław Śląski 5
17 Robert Woźniak Rozwój Katowice 5
18 Szymon Lewicki GKS II Tychy 5
19 Dawid Kukuła Podbeskidzie II Bielsko-Biała 5
20 Marcin Byrtek GKS Radziechowy-Wieprz 5
21 Mateusz Wrana MRKS Czechowice-Dziedzice 5
22 Oliwier Lazar Rozwój Katowice 5
23 Michał Pietraczyk Kuźnia Ustroń 5
24 Szymon Byrtek Orzeł Łękawica 5
25 Patryk Gembicki Rozwój Katowice 5
26 Konrad Bukowczan Spójnia Landek 4
27 Ariel Mnochy Jedność 32 Przyszowice 4
28 Szymon Królak Drzewiarz Jasienica 4
29 Damian Koleczko Unia Książenice 4
30 Kamil Kostecki Unia Książenice 4
31 Mateusz Skrobol Spójnia Landek 4
32 Damian Tarka Odra Wodzisław Śląski 4
33 Mariusz Bojarski GKS II Tychy 4
34 Michał Pieczka Unia Książenice 4
35 Bartłomiej Ślosarczyk Drzewiarz Jasienica 3
36 Filip Gajda Drzewiarz Jasienica 3
37 Tomasz Górkiewicz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 3
38 Wojciech Rasek LKS Bełk 3
39 Adrian Sikora Kuźnia Ustroń 3
40 Mariusz Masternak Spójnia Landek 3
41 Sebastian Obara Odra Centrum Wodzisław Śląski 3
42 Bartosz Chwila Rozwój Katowice 3
43 Piotr Zieliński Odra Wodzisław Śląski 3
44 Mateusz Wigezzi Kuźnia Ustroń 3
45 Arkadiusz Suchiński Unia Książenice 3
46 Maciej Felsch LKS Czaniec 3
47 Wojciech Orzeł LKS Bełk 3
48 Nico Abuladze Odra Wodzisław Śląski 3
49 Mateusz Janik GKS Radziechowy-Wieprz 3
50 Robert Tkocz Odra Centrum Wodzisław Śląski 3
51 Dariusz Łoś Drzewiarz Jasienica 3
52 Krzysztof Krzyżok Odra Wodzisław Śląski 3
53 Aleksander Biegański GKS II Tychy 2
54 Łukasz Kopczyk GKS II Tychy 2
55 Jakub Piątek GKS II Tychy 2
56 Mykhailo Lavruk Spójnia Landek 2
57 Daniel Podbioł Odra Centrum Wodzisław Śląski 2
58 Kacper Piątek GKS II Tychy 2
59 Michał Stryczek LKS Bełk 2
60 Daniel Dobrowolski Kuźnia Ustroń 2
61 Paweł Kozioł Spójnia Landek 2
62 Daniel Sobas Spójnia Landek 2
63 Krzysztof Czenczek Rozwój Katowice 2
64 Kamil Kokoszka GKS II Tychy 2
65 Michał Prusek Iskra Pszczyna 2
66 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 2
67 Jakub Raszka MRKS Czechowice-Dziedzice 2
68 Remigiusz Mrozek GKS Radziechowy-Wieprz 2
69 Tomasz Wroza Rozwój Katowice 2
70 Kajetan Kunka Rozwój Katowice 2
71 Sebastian Wiśniowski LKS Czaniec 2
72 Sławomir Musiolik Unia Turza Śląska 2
73 Piotr Glenc Unia Turza Śląska 2
74 Damian Olczak LKS Bełk 2
75 Kamil Maj LKS Bełk 2
76 Łukasz Szędzielarz MRKS Czechowice-Dziedzice 2
77 Tomasz Reguła LKS Bełk 2
78 Marcin Osmałek Orzeł Łękawica 2
79 Łukasz Radomski Drzewiarz Jasienica 2
80 Jakub Szendzielorz Podbeskidzie II Bielsko-Biała 2
81 Aleksander Barteczko Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
82 Tomasz Krężelok GKS II Tychy 1
83 Piotr Barwiński Rozwój Katowice 1
84 Paweł Brzóska Kuźnia Ustroń 1
85 Maksymilian Wojtasik Kuźnia Ustroń 1
86 Szymon Kubica Spójnia Landek 1
87 Bartosz Kunat Unia Książenice 1
88 Arkadiusz Lalko Odra Wodzisław Śląski 1
89 Kacper Owczarczyk Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
90 Wojciech Wikar Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
91 Tomasz Wawrzyniak Jedność 32 Przyszowice 1
92 Jakub Chmiel Kuźnia Ustroń 1
93 Oliwier Gasz Rozwój Katowice 1
94 Michał Batelt Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
95 Robert Dymowski LKS Bełk 1
96 Bartosz Wójcik LKS Bełk 1
97 Fabian Pustelnik Iskra Pszczyna 1
98 Łukasz Norkowski GKS II Tychy 1
99 Kamil Bezak Spójnia Landek 1
100 Andrzej Żur Iskra Pszczyna 1
101 Marcel Misztal GKS II Tychy 1
102 Rafał Żurek MRKS Czechowice-Dziedzice 1
103 Kamil Sikora LKS Bełk 1
104 Kacper Krupiński Unia Turza Śląska 1
105 Kamil Turoń Kuźnia Ustroń 1
106 Rafał Hałat Orzeł Łękawica 1
107 Maciej Kiełtyka Jedność 32 Przyszowice 1
108 Marcin Paszek Jedność 32 Przyszowice 1
109 Marcin Bęben Drzewiarz Jasienica 1
110 Daniel Waliczek Drzewiarz Jasienica 1
111 Daniel Kocemba Drzewiarz Jasienica 1
112 Mateusz Wajdzik MRKS Czechowice-Dziedzice 1
113 Kamil Sikora LKS Bełk 1
114 Dawid Olszowski Orzeł Łękawica 1
115 Dominik Dobrowolski Kuźnia Ustroń 1
116 Paweł Flis LKS Czaniec 1
117 Paweł Ziaja Unia Książenice 1
118 Jakub Wojdyła Kuźnia Ustroń 1
119 Bartosz Iskrzycki Kuźnia Ustroń 1
120 Michał Staniucha GKS II Tychy 1
121 Michał Paluch GKS II Tychy 1
122 Patryk Dudziński Odra Wodzisław Śląski 1
123 Marcin Dudka GKS Radziechowy-Wieprz 1
124 Bartosz Smyla LKS Bełk 1
125 Marek Profic Drzewiarz Jasienica 1
126 Dawid Fojcik Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
127 Cezary Ferfecki Kuźnia Ustroń 1
128 Paweł Sękowski Kuźnia Ustroń 1
129 Szymon Zielonka Rozwój Katowice 1
130 Sławomir Szary Unia Książenice 1
131 Tomasz Czech Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
132 Dawid Ciszewski Rozwój Katowice 1
133 Bartosz Kuc Odra Centrum Wodzisław Śląski 1
134 Kajetan Rutkowski GKS II Tychy 1
135 Jakub Krawczyk Iskra Pszczyna 1

IV liga śląska (gr. II) sezon 2020/2021

Bramki samobójcze

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Bartłomiej Borak LKS Czaniec 1
2 Michał Batelt Podbeskidzie II Bielsko-Biała 1
3 Dariusz Widera Jedność 32 Przyszowice 1
4 Mateusz Gubała Rozwój Katowice 1
5 Michał Fiedel Jedność 32 Przyszowice 1
6 Piotr Dudzik Unia Książenice 1
7 Jakub Krasny Orzeł Łękawica 1