Olimpia Grudziądz nadal liderem 3 ligi gr. II. Zespół z województwa kujawsko-pomorskiego u siebie pokonał Pogoń Nowe Skalmierzyce.

Od początku stroną przeważającą była Olimpia Grudziądz, która częściej była przy piłce i stworzyła sobie więcej klarownych okazji. Podopieczni Marcina Płuski prowadzenie objęli w 17. minucie spotkania, a piłkę w siatce umieścił Michał Cywiński. W kolejnych minutach obraz gry nie uległ zmianie i lider 3 ligi gr. II cały czas napierał, ale Pogoń Nowe Skalmierzyce mądrze się broniła.

Druga odsłona była jednak bardziej otwarta, choć nadal to Olimpia lepiej wyglądała. Pogoń natomiast zaczęła coraz śmielej sobie poczynała, a gospodarze zaczęli popełniać błędy. Efektem jednego z nich była czerwona kartka Filipa Karmańskiego, będąca konsekwencją dwóch żółtych. Goście próbowali to wykorzystać, ale zespół z Grudziądza dobrze grał w obronie i ostatecznie wygrał 1-0.

Olimpia Grudziądz - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1-0 (1-0)

1-0 Michał Cywiński (17)