IV liga świętokrzyska sezon 2017/2018

Statystyki

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Czarni Połaniec 34 81 25 6 3 81 26 55
2 AKS 1947 Busko Zdrój 34 77 24 5 5 76 28 48
3 Neptun Końskie 34 77 24 5 5 74 31 43
4 Alit Ożarów 34 58 17 7 10 72 49 23
5 Naprzód Jędrzejów 34 56 16 8 10 52 41 11
6 Partyzant Radoszyce 34 53 16 5 13 64 49 15
7 Łysica Bodzentyn 34 50 14 8 12 72 67 5
8 ŁKS Probudex Łagów 34 47 12 11 11 47 42 5
9 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 34 45 13 6 15 44 56 -12
10 Pogoń 1945 Staszów 34 42 12 6 16 41 58 -17
11 Wierna Małogoszcz 34 40 11 7 16 41 55 -14
12 Kamienna Brody 34 39 10 9 15 34 39 -5
13 Lubrzanka Kajetanów 34 38 10 8 16 41 59 -18
14 Hetman Włoszczowa 34 35 8 11 15 31 52 -21
15 Unia Sędziszów 34 34 9 7 18 44 61 -17
16 Nida Pińczów 34 33 9 6 19 31 45 -14
17 Moravia Morawica 34 33 9 6 19 39 61 -22
18 Nidzianka Bieliny 34 17 4 5 25 32 97 -65
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane u siebie

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 AKS 1947 Busko Zdrój 17 44 14 2 1 41 13 28
2 Czarni Połaniec 17 41 13 2 2 47 11 36
3 Neptun Końskie 17 36 11 3 3 33 14 19
4 Partyzant Radoszyce 17 35 11 2 4 41 20 21
5 Łysica Bodzentyn 17 35 10 5 2 40 22 18
6 Alit Ożarów 17 32 10 2 5 39 23 16
7 Naprzód Jędrzejów 17 30 9 3 5 31 21 10
8 ŁKS Probudex Łagów 17 27 8 3 6 25 23 2
9 Pogoń 1945 Staszów 17 25 8 1 8 26 28 -2
10 Wierna Małogoszcz 17 24 7 3 7 30 32 -2
11 Kamienna Brody 17 23 6 5 6 18 16 2
12 Nida Pińczów 17 21 6 3 8 13 15 -2
13 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 20 5 5 7 25 28 -3
14 Unia Sędziszów 17 20 5 5 7 20 26 -6
15 Moravia Morawica 17 20 5 5 7 22 24 -2
16 Lubrzanka Kajetanów 17 18 5 3 9 22 27 -5
17 Hetman Włoszczowa 17 18 3 9 5 17 19 -2
18 Nidzianka Bieliny 17 11 3 2 12 18 46 -28
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

IV liga świętokrzyska sezon 2017/2018

Mecze rozegrane na wyjeździe

Lp. Drużyna M Pkt Z R P Bz Bs RB Forma
1 Neptun Końskie 17 41 13 2 2 41 17 24
2 Czarni Połaniec 17 40 12 4 1 34 15 19
3 AKS 1947 Busko Zdrój 17 33 10 3 4 35 15 20
4 Alit Ożarów 17 26 7 5 5 33 26 7
5 Naprzód Jędrzejów 17 26 7 5 5 21 20 1
6 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17 25 8 1 8 19 28 -9
7 ŁKS Probudex Łagów 17 20 4 8 5 22 19 3
8 Lubrzanka Kajetanów 17 20 5 5 7 19 32 -13
9 Partyzant Radoszyce 17 18 5 3 9 23 29 -6
10 Pogoń 1945 Staszów 17 17 4 5 8 15 30 -15
11 Hetman Włoszczowa 17 17 5 2 10 14 33 -19
12 Wierna Małogoszcz 17 16 4 4 9 11 23 -12
13 Kamienna Brody 17 16 4 4 9 16 23 -7
14 Łysica Bodzentyn 17 15 4 3 10 32 45 -13
15 Unia Sędziszów 17 14 4 2 11 24 35 -11
16 Moravia Morawica 17 13 4 1 12 17 37 -20
17 Nida Pińczów 17 12 3 3 11 18 30 -12
18 Nidzianka Bieliny 17 6 1 3 13 14 51 -37
M - mecze, Pkt - zdobyte punkty, Z - zwycięstwa, R - remisy, P - porażki, Bz - bramki zdobyte, Bs - bramki stracone, RB - bilans bramek (Bz - Bs), - zwyciestwo, - remis, - porażka

Alit Ożarów

Gospodarze Wynik Goście Data
Alit Ożarów 3 - 1 ŁKS Probudex Łagów 16 czerwca 2018
Nidzianka Bieliny 2 - 7 Alit Ożarów 10 czerwca 2018
Alit Ożarów 1 - 4 Neptun Końskie 2 czerwca 2018
Partyzant Radoszyce 1 - 4 Alit Ożarów 30 maja 2018
Alit Ożarów 1 - 2 Kamienna Brody 26 maja 2018
Moravia Morawica 0 - 1 Alit Ożarów 20 maja 2018
Alit Ożarów 2 - 1 Naprzód Jędrzejów 12 maja 2018
Alit Ożarów 6 - 1 Łysica Bodzentyn 9 maja 2018
Wierna Małogoszcz 0 - 2 Alit Ożarów 5 maja 2018
Alit Ożarów 2 - 2 Unia Sędziszów 28 kwietnia 2018
Nida Pińczów 1 - 2 Alit Ożarów 25 kwietnia 2018
Alit Ożarów 1 - 3 AKS 1947 Busko Zdrój 21 kwietnia 2018
Alit Ożarów 0 - 2 Czarni Połaniec 18 kwietnia 2018
Pogoń 1945 Staszów 1 - 3 Alit Ożarów 14 kwietnia 2018
Lubrzanka Kajetanów 1 - 1 Alit Ożarów 11 kwietnia 2018
Alit Ożarów 2 - 0 Hetman Włoszczowa 7 kwietnia 2018
GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2 - 0 Alit Ożarów 31 marca 2018
ŁKS Probudex Łagów 3 - 2 Alit Ożarów 18 listopada 2017
Alit Ożarów 5 - 0 Nidzianka Bieliny 11 listopada 2017
Neptun Końskie 3 - 1 Alit Ożarów 5 listopada 2017
Alit Ożarów 2 - 1 Partyzant Radoszyce 28 października 2017
Kamienna Brody 1 - 1 Alit Ożarów 21 października 2017
Alit Ożarów 4 - 0 Moravia Morawica 14 października 2017
Naprzód Jędrzejów 4 - 2 Alit Ożarów 8 października 2017
Alit Ożarów 1 - 0 Wierna Małogoszcz 30 września 2017
Unia Sędziszów 1 - 2 Alit Ożarów 23 września 2017
Alit Ożarów 4 - 1 Nida Pińczów 16 września 2017
AKS 1947 Busko Zdrój 2 - 2 Alit Ożarów 10 września 2017
Alit Ożarów 3 - 0 Pogoń 1945 Staszów 2 września 2017
Hetman Włoszczowa 1 - 1 Alit Ożarów 30 sierpnia 2017
Alit Ożarów 0 - 3 GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 26 sierpnia 2017
Łysica Bodzentyn 2 - 2 Alit Ożarów 20 sierpnia 2017
Alit Ożarów 2 - 2 Lubrzanka Kajetanów 15 sierpnia 2017
Czarni Połaniec 1 - 0 Alit Ożarów 11 sierpnia 2017

IV liga świętokrzyska sezon 2017/2018

Strzelcy

Lp. Piłkarz Klub Bramki
1 Mirosław Kalista Łysica Bodzentyn 27
2 Jakub Mażysz Alit Ożarów 27
3 Mateusz Fryc Wierna Małogoszcz 25
4 Mariusz Jaros Łysica Bodzentyn 23
5 Karol Mojecki Naprzód Jędrzejów 19
6 Jakub Jaśkiewicz Partyzant Radoszyce 19
7 Jakub Olearczyk GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 17
8 Marcin Jarmuda Hetman Włoszczowa 14
9 Damian Skiba Czarni Połaniec 14
10 Karol Armata Neptun Końskie 13
11 Kamil Bełczowski Alit Ożarów 12
12 Mateusz Rejowski Unia Sędziszów 12
13 Bartłomiej Młynarczyk Moravia Morawica 11
14 Michał Bracha Lubrzanka Kajetanów 11
15 Piotr Piwowar Neptun Końskie 11
16 Michał Stachura AKS 1947 Busko Zdrój 10
17 Paweł Meszek Czarni Połaniec 10
18 Piotr Zieliński Neptun Końskie 10
19 Łukasz Zawadzki AKS 1947 Busko Zdrój 10
20 Piotr Gardynik Neptun Końskie 9
21 Jakub Majewski Pogoń 1945 Staszów 9
22 Dominik Szewczyk GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 9
23 Krzysztof Pach Neptun Końskie 8
24 Mikołaj Muniak Czarni Połaniec 8
25 Marcin Taler Łysica Bodzentyn 8
26 Damian Skiba Czarni Połaniec 8
27 Jakub Kos Partyzant Radoszyce 8
28 Krzysztof Słaby AKS 1947 Busko Zdrój 8
29 Robert Szymański Unia Sędziszów 7
30 Tomasz Nartowski Unia Sędziszów 7
31 Piotr Jedlikowski Kamienna Brody 7
32 Paweł Woźniak Lubrzanka Kajetanów 7
33 Jakub Stachura ŁKS Probudex Łagów 7
34 Dominik Rusiecki ŁKS Probudex Łagów 7
35 Michał Kamiński Alit Ożarów 7
36 Wiktor Brożyna Nidzianka Bieliny 6
37 Piotr Kamiński Czarni Połaniec 6
38 Michał Hołody Alit Ożarów 6
39 Filip Rogoziński AKS 1947 Busko Zdrój 6
40 Mateusz Załucki Czarni Połaniec 6
41 Tomasz Iwański Naprzód Jędrzejów 6
42 Maciej Witek Czarni Połaniec 5
43 Mateusz Dziubek AKS 1947 Busko Zdrój 5
44 Karol Opara Partyzant Radoszyce 5
45 Patryk Kukiełka Pogoń 1945 Staszów 5
46 Tomasz Miernik Lubrzanka Kajetanów 5
47 Bartosz Sosiński Partyzant Radoszyce 5
48 Damian Pietras AKS 1947 Busko Zdrój 5
49 Krystian Rzepa Pogoń 1945 Staszów 5
50 Karol Krzyżyk Wierna Małogoszcz 5
51 Daniel Koncewicz Moravia Morawica 5
52 Łukasz Mika Nida Pińczów 5
53 Kamil Dziadowicz Kamienna Brody 5
54 Tomasz Woźniak Alit Ożarów 5
55 Artur Kidoń Kamienna Brody 5
56 Paweł Markowicz Partyzant Radoszyce 4
57 Bartłomiej Miazga Czarni Połaniec 4
58 Kamil Kubicki Moravia Morawica 4
59 Jan Sroka Neptun Końskie 4
60 Piotr Radwański AKS 1947 Busko Zdrój 4
61 Dariusz Kowalski Łysica Bodzentyn 4
62 Bartłomiej Kraus Wierna Małogoszcz 4
63 Karol Zwierzyński Lubrzanka Kajetanów 4
64 Karol Nieszporek Partyzant Radoszyce 4
65 Patryk Nowak Kamienna Brody 4
66 Adam Zawierucha Pogoń 1945 Staszów 4
67 Krystian Rzepa Pogoń 1945 Staszów 4
68 Marek Basąg ŁKS Probudex Łagów 4
69 Maciej Dymek Partyzant Radoszyce 4
70 Bartosz Malinowski ŁKS Probudex Łagów 4
71 Sebastian Hajduk Unia Sędziszów 4
72 Mariusz Maciejski Nidzianka Bieliny 4
73 Łukasz Piotrowski Hetman Włoszczowa 4
74 Dominik Sobczyk Nida Pińczów 3
75 Mateusz Kołodziejski Łysica Bodzentyn 3
76 Łukasz Boleń Nidzianka Bieliny 3
77 Kamil Miśko Czarni Połaniec 3
78 Piotr Markowicz ŁKS Probudex Łagów 3
79 Piotr Pietrzyk Łysica Bodzentyn 3
80 Łukasz Winiarski Unia Sędziszów 3
81 Karol Gilewski Naprzód Jędrzejów 3
82 Bartłomiej Bęben Lubrzanka Kajetanów 3
83 Patryk Kowalczyk Naprzód Jędrzejów 3
84 Piotr Pawłowski Wierna Małogoszcz 3
85 Dominik Chrzanowski Łysica Bodzentyn 3
86 Michał Miśtal Partyzant Radoszyce 3
87 Damian Nogaj Alit Ożarów 3
88 Tichomir Czeneszkow Lubrzanka Kajetanów 3
89 Jan Kowalski AKS 1947 Busko Zdrój 3
90 Szczepan Dziewięcki Kamienna Brody 3
91 Wojciech Zapalski Unia Sędziszów 3
92 Piotr Kasza Naprzód Jędrzejów 3
93 Cezary Banakiewicz Nidzianka Bieliny 3
94 Konrad Ciacia Nida Pińczów 3
95 Adrian Uniat Pogoń 1945 Staszów 3
96 Piotr Sorbian Alit Ożarów 3
97 Bartłomiej Wijas Wierna Małogoszcz 3
98 Dominik Szymkiewicz Neptun Końskie 3
99 Artur Walasek Pogoń 1945 Staszów 3
100 Michał Zawadzki Moravia Morawica 3
101 Michał Grudzień Partyzant Radoszyce 3
102 Piotr Maniara Naprzód Jędrzejów 3
103 Piotr Gajda Nida Pińczów 3
104 Paweł Ślefarski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 3
105 Dariusz Anduła Łysica Bodzentyn 3
106 Damian Kopyciński Moravia Morawica 3
107 Norbert Sinkiewicz AKS 1947 Busko Zdrój 3
108 Adrian Maciejewski Neptun Końskie 2
109 Przemysław Cichoń GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
110 Paweł Kilijański Alit Ożarów 2
111 Mateusz Pindral Nidzianka Bieliny 2
112 Filip Krępa Czarni Połaniec 2
113 Sebastian Ryguła Czarni Połaniec 2
114 Wojciech Młynarczyk Moravia Morawica 2
115 Krzysztof Baczewski Pogoń 1945 Staszów 2
116 Artur Kuliński Nidzianka Bieliny 2
117 Sebastian Walasek Hetman Włoszczowa 2
118 Karol Gągorowski Wierna Małogoszcz 2
119 Marcin Szafraniec Nida Pińczów 2
120 Konrad Misztal Czarni Połaniec 2
121 Krystian Sornat Nida Pińczów 2
122 Karol Bujak GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
123 Michał Gajos Lubrzanka Kajetanów 2
124 Marcin Piotrowski AKS 1947 Busko Zdrój 2
125 Radosław Szota Unia Sędziszów 2
126 Patryk Tetlak Czarni Połaniec 2
127 Damian Detka Moravia Morawica 2
128 Patryk Matachowski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
129 Łukasz Góral GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
130 Patryk Ślęzak Unia Sędziszów 2
131 Patryk Kwiecień Neptun Końskie 2
132 Paweł Cegieła Hetman Włoszczowa 2
133 Damian Bednarski Wierna Małogoszcz 2
134 Bartosz Kuzincow Nidzianka Bieliny 2
135 Karol Dudzik Nida Pińczów 2
136 Damian Czarnecki Wierna Małogoszcz 2
137 Bartłomiej Papros Partyzant Radoszyce 2
138 Marcel Motyl Nida Pińczów 2
139 Dawid Stypa Czarni Połaniec 2
140 Mateusz Pindral Nidzianka Bieliny 2
141 Krystian Wojtal GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 2
142 Arkadiusz Terach Moravia Morawica 2
143 Kamil Garbacz Łysica Bodzentyn 2
144 Tomasz Puchrowicz Naprzód Jędrzejów 2
145 Filip Nawrot Naprzód Jędrzejów 2
146 Michał Bała Wierna Małogoszcz 2
147 Norbert Wołczyk Nida Pińczów 2
148 Michał Krzak Nida Pińczów 2
149 Marcin Michałek Hetman Włoszczowa 2
150 Adam Brożek Unia Sędziszów 2
151 Dominik Butenko Naprzód Jędrzejów 2
152 Damian Piotrowicz ŁKS Probudex Łagów 2
153 Patryk Zając ŁKS Probudex Łagów 2
154 Krzysztof Rajczykowski Hetman Włoszczowa 2
155 Sebastian Satro Nidzianka Bieliny 2
156 Bartłomiej Tymoszuk Kamienna Brody 1
157 Szymon Gryz Łysica Bodzentyn 1
158 Kacper Rajek Hetman Włoszczowa 1
159 Mateusz Krężołek GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
160 Paweł Sado Kamienna Brody 1
161 Roman Kowalski ŁKS Probudex Łagów 1
162 Konrad Wijas Wierna Małogoszcz 1
163 Krystian Gębalski Czarni Połaniec 1
164 Adrian Bratek Unia Sędziszów 1
165 Mateusz Maciejewski Naprzód Jędrzejów 1
166 Arkadiusz Drapsa Czarni Połaniec 1
167 Krzysztof Trela Łysica Bodzentyn 1
168 Konrad Ksel Lubrzanka Kajetanów 1
169 Dariusz Dutkiewicz Neptun Końskie 1
170 Jakub Kończyk Alit Ożarów 1
171 Bartosz Kuznicow Nidzianka Bieliny 1
172 Ernest Rozmysłowski Pogoń 1945 Staszów 1
173 Dawid Soboń Kamienna Brody 1
174 Wojciech Skrobisz Alit Ożarów 1
175 Bartosz Guz Pogoń 1945 Staszów 1
176 Sebastian Rusak Alit Ożarów 1
177 Dawid Kołodziej ŁKS Probudex Łagów 1
178 Łukasz Orzeł Hetman Włoszczowa 1
179 Przemysław Samek Hetman Włoszczowa 1
180 Krystian Kos Neptun Końskie 1
181 Damian Kania Moravia Morawica 1
182 Radosław Kardas Kamienna Brody 1
183 Piotr Malec Pogoń 1945 Staszów 1
184 Paweł Gawęcki Nidzianka Bieliny 1
185 Mateusz Słoka Unia Sędziszów 1
186 Wojciech Skrzyniarz Lubrzanka Kajetanów 1
187 Marcin Orliński Lubrzanka Kajetanów 1
188 Bartłomiej Miśta Wierna Małogoszcz 1
189 Patryk Boksiński ŁKS Probudex Łagów 1
190 Kacper Ziółkowski ŁKS Probudex Łagów 1
191 Mateusz Sołtys Moravia Morawica 1
192 Piotr Zawadzki Partyzant Radoszyce 1
193 Piotr Gilar Czarni Połaniec 1
194 Rafał Wroński Hetman Włoszczowa 1
195 Łukasz Kraj Moravia Morawica 1
196 Michał Pilarski Neptun Końskie 1
197 Mateusz Franus Pogoń 1945 Staszów 1
198 Grzegorz Zięba Kamienna Brody 1
199 Bartosz Gawęcki Nidzianka Bieliny 1
200 Dawid Skowera Nida Pińczów 1
201 Paweł Jaworek ŁKS Probudex Łagów 1
202 Grzegorz Kwiatkowski Alit Ożarów 1
203 Tomasz Foksa Wierna Małogoszcz 1
204 Dawid Kowalczyk Nida Pińczów 1
205 Wiktor Nogacki Nida Pińczów 1
206 Jarosław Owczarek Naprzód Jędrzejów 1
207 Krzysztof Kobyłecki Nidzianka Bieliny 1
208 Adrian Brożyna Nidzianka Bieliny 1
209 Łukasz Gągorowski GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
210 Kamil Jasiak AKS 1947 Busko Zdrój 1
211 Ernest Supierz Neptun Końskie 1
212 Patryk Kumor Lubrzanka Kajetanów 1
213 Patryk Wąs Pogoń 1945 Staszów 1
214 Piotr Pyskaty Kamienna Brody 1
215 Mateusz Małek Hetman Włoszczowa 1
216 Łukasz Kaczmarek Naprzód Jędrzejów 1
217 Sebastian Radomski Moravia Morawica 1
218 Piotr Pyskaty Kamienna Brody 1
219 Krzysztof Trela Łysica Bodzentyn 1
220 Maciej Kolasa AKS 1947 Busko Zdrój 1
221 Miłosz Trytek Czarni Połaniec 1
222 Dominik Sito Nidzianka Bieliny 1
223 Wojciech Niebudek GKS Nowiny (Sitkówka-Nowiny) 1
224 Paweł Bażant Czarni Połaniec 1
225 Maciej Mazur Partyzant Radoszyce 1
226 Piotr Frańczak Kamienna Brody 1
227 Piotr Frańczak Kamienna Brody 1
228 Artur Ciepliński AKS 1947 Busko Zdrój 1
229 Kacper Chudecki AKS 1947 Busko Zdrój 1
230 Tomasz Kamiński Unia Sędziszów 1
231 Dominik Osuch Nidzianka Bieliny 1
232 Szczepan Krzeszowski Wierna Małogoszcz 1
233 Adam Kamont Neptun Końskie 1