Po tym jak w Arce zatrudniono Zbigniewa Smółkę, zaczyna on pomału realizować swoję koncepcję. W Arce już pojawiło się dwóch zawodników, a jest to dopiero początek.

Do Arki Gdynia dołączyli ostatnio Oskar Repka oraz Karol Danielak. Ten pierwszy to 19-latek, który do drużyny trafił z niemieckiego Karlsruher SC. Repka to także młodzieżowy reprezentant Polski.

Drugi z nich to 26-latek, który w poprzednim sezonie występował w pierwszoligowym Chrobrym Głogów. Danielak zagrał w 31 ligowych meczach i zdobył 3 bramki. Jego kontrakt z Arką ważny jest do 30 czerwca 2019 roku i zawiera opcję przedłużenia.

Przed rozpoczęciem przygotowań do kolejnego sezonu Zbigniew Smółka postanowił też bliżej przyjrzeć się zawodnikom występującym w kadrach juniorskim oraz tym, którzy przebywali na wypożyczeniach.

Z informacji jakie podaje Arka Gdynia na zajęciach pojawili się między innymi Damian Mosiejko, Mateusz Węsierski czy też Makysymilian Hebel. Dwaj pierwsze występowali w Błękitnych Stargard. Mosiejko w 2 idze zagrał 29 razy, natomiast Węsierski 22 razy i zdobył sześć bramek. Ostatni z nich grał w 1 lidze, w 19 meczach zdobył dwie bramki.

kairo

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.