Wyniki na żywo z meczów polskich lig piłkarskich od Ekstraklasy do IV ligi znajdziecie tylko w serwisie internetowym www.polskieligi.net.

Sezon 2020/2021 ruszył na dobre. Na boiska wybiegli już piłkarze praktycznie wszystkich lig piłkarskich w Polsce - nie licząc tych najniższych (niektóre klasy okręgowe oraz klasy A i B). Na naszym portalu znajdziecie wyniki na żywo z meczów 3 ligi (wszystkie cztery grupy) oraz większości spotkań 4 ligi (z niektórych grup prezentujemy wyniki końcowe).

W naszym serwisie znajdziecie także linki do promocji w popularnych firmach bukmacherskich oraz kasynach, m.in. oferty bonusowe w YoYo Casino.

Wszystkie III ligi polskie na żywo

Pomimo wszystkich obostrzeń i zamieszania wywołanego pandemią koronawirusa wreszcie wystartowały 3 ligi piłkarskie w Polsce. Grają już wszystkie cztery grupy. Piłkarze 3 ligi gr. III i IV już dziś (środa 12 sierpnia) wybiegną na boisko po raz trzeci w tym sezonie.

Liderem III ligi grupy III jest jak na razie zespół Zagłębia II Lubin, a kolejne miejsca w tabeli zajmują odpowiednio Ruch Chorzów i MKS Kluczbork. Wszystkie te zespoły wygrały obydwa dotychczasowe mecze.

W 3 lidze gr. IV miejsce na szycie tabeli zajmuje beniaminek - KS Wiązownica, ex aequo z doświadczoną już w trzecioligowych bojach Wisłą Sandomierz. Komplet ligowych zwycięstw mają także ekipy Sokoła Sieniawa, Wisły Puławy i Podhala Nowy Targ.

Gracze III ligi grupy II mecze 3. kolejki rozegrają w nadchodzący weekend (15/16 sierpnia). Tutaj liderem jest Radunia Stężyca, która tylko lepszym bilansem goli wyprzedza Polonię Środa Wielkopolska i Bałtyk Gdynia.

Najpóźniej ligowe granie w sezonie 2020/2021 III ligi rozpoczęli zawodnicy grupy I. Tam po pierwszej kolejce na szczycie ligowej tabeli znajdują się gracze GKS-u Wikielec i Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, które swoje spotkania wygrały po 5-1. Druga kolejka rozgrywek trzeciej ligi grupy I została zaplanowana na najbliższy weekend.

IV liga polska na żywoW serwisie polskieligi.net oprócz wyników na żywo z meczów piłkarskich trzecich lig znajdziecie także relacje LIVE ze spotkań IV ligi polskiej.

Na ligowe boiska w sezonie 2020/2021 wybiegli już piłkarze praktycznie wszystkich czwartych lig piłkarskich w Polsce. Łącznie jest ich 22. Przez lata mogliście znaleźć u nas wyniki na żywo z wszystkich 4 ligi w Polsce. Od tego sezonu jednak zdecydowaliśmy, że wyniki z IV lig, które cieszyły się najmniejszym zainteresowaniem, będziemy prezentować tylko w formie wyników końcowych.

Nie mniej jednak cały czas prowadzimy wyniki na żywo z wielu polskich IV lig. Na obecną chwilę znajdziecie u nas wyniki na żywo z meczów piłkarskich 4 ligi lubelskiej (grupa I i II), 4 ligi łódzkiej, 4 ligi małopolskiej (grupa wschodnia i zachodnia), 4 ligi mazowieckiej (grupa Ciechanów, Ostrołęka, Płock), 4 ligi podkarpackiej, 4 ligi pomorskiej, 4 ligi śląskiej (grupa II), 4 ligi świętokrzyskiej i 4 ligi warmińsko-mazurskiej.

Jeżeli chodzi o wyniki z pozostałych IV lig, tj. 4 ligi kujawsko-pomorskiej, 4 ligi lubuskiej, 4 ligi opolskiej, 4 ligi podlaskiej, 4 ligi śląskiej (gr. I), 4 ligi zachodniopomorskiej, 4 ligi dolnośląskiej (gr. wschodnia i zachodnia), 4 ligi wielkopolskiej oraz 4 ligi mazowieckiej (grupa Radom, Siedlce i gr. Warszawa) - obecnie znajdziecie na naszej stronie tylko wyniki końcowe. Możliwe, że za jakiś czas wrócimy do pokazywania wyników na żywo z wszystkich IV lig w Polsce, miejmy nadzieję, że uda się to zrobić.

Ekstraklasa, 1 liga i 2 liga na żywo już wkrótce

W serwisie internetowym polskieligi.net - największym obecnie portalu z wynikami na żywo z polskich lig piłkarskich nie może zabraknąć oczywiście meczów najwyższych klas rozgrywkowych w Polsce, czyli PKO BP Ekstraklasy, Fortuna 1 Ligi oraz 2 ligi.

Rozgrywki piłkarskiej Ekstraklasy w sezonie 2020/2021 startują nieco później niż mecz III i IV ligi, ale już niedługo. Piłkarze naszej najwyższej krajowej ligi do gry wrócą już w weekend 22/23 sierpnia.

Wyniki na żywo wszystkich meczów Ekstraklasy znajdziecie oczywiście na naszym portalu.

Tydzień później do ligowych zmagań wrócą także piłkarze I i II ligi polskiej (początek sezonu zaplanowano na 29/30 sierpnia). Wyniki na żywo z wszystkich meczów 1 ligi i 2 ligi także znajdziecie na naszym portalu. Startujemy już wkrótce!

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.