Polonia Bytom nie miała litości dla niżej notowanego rywala. Podopieczni Kamila Rakoczego zaaplikowali Pniówkowi Pawłowice aż pięć goli.

W pierwszej odsłonie mecz był wyrównany, a oba zespoły stworzyła sobie niezłych okazji. Pniówek Pawłowice dzielnie dotrzymywał kroku wyżej notowanej ekipie, ale ta w końcówce dopięła swego i objęła prowadzenie. Polonia Bytom gola na 0-1 zdobyła w 44. minucie, a jego autorem był Patryk Stefański. Miejscowi próbowali jeszcze wyrównać, ale zespół z Bytomia skutecznie odpierał ataki rywala.

Po zmianie stron to Polonia była stroną przeważającą, a kolejne gole dla niej były kwestią czasu. Podopieczni Kamila Rakoczego na 0-2 podwyższyli w 65. minucie, a na listę strzelców wpisał się Dawid Krzemień. Przyjezdni dostali wiatru w żagle, a w kolejnych minutach zdobyli jeszcze trzy bramki. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Sebastian Pączko, a dzieła zniszczenia dokonał Krzemień w doliczonym czasie gry.

Pniówek Pawłowice - Polonia Bytom 0-5 (0-1)

0-1 Patryk Stefański (44)

0-2 Dawid Krzemień (65)

0-3 Sebastian Pączko (75)

0-4 Sebastian Pączko (81)

0-5 Dawid Krzemień (90)