Obolała i smutna mecz kończyła Polonia Środa Wielkopolska. Ekipa z województwa wielkopolskiego w sobotę dostała srogie lanie od Zawiszy Bydgoszcz, która wygrała 0-8.

Trener Polonii Środa Wielkopolska po raz kolejny dał szansę młodym graczom na zdobycie cennego doświadczenia w 3 lidze gr. II. Od początku to jednak Zawisza Bydgoszcz był stroną przeważającą. Beniaminek stworzył sobie więcej okazji bramkowych, a na prowadzenie wyszedł w 25. minucie, za sprawą Roberta Tunkiewicza. Podopieczni Piotra Kołca ani myśleli się jednak zatrzymywać.

Bydgoszczanie cały czas napierali i w pierwszej połowie zdobyli jeszcze dwa gole. Najpierw w 34. minucie na listę strzelców wpisał się Tunkiewicz, a tuż przed przerwą na 0-3 podwyższył Korneliusz Sochań. Polonia marzyła by ten mecz jak najszybciej się skończył, a Zawisza po zmianie stron chciał strzelić jak najwięcej goli i pewnie wygrać z zespołem ze Środy Wielkopolskiej.

Zawisza nie odpuszczał i w 53. minucie zdobył gola numer cztery, którego autorem był Piotr Okuniewicz. Beniaminek z Bydgoszczy w kolejnych minutach strzelił jeszcze cztery bramki i ostatecznie wygrał 0-8. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się jeszcze Okuniewicz, który tym samym ustrzelił hat-tricka, a ponadto dublet na swoim koncie zapisał Kamil Żylski

Polonia Środa Wielkopolska - Zawisza Bydgoszcz 0-8 (0-3)

0-1 Robert Tunkiewicz (25)

0-2 Robert Tunkiewicz (34)

0-3 Korneliusz Sochań (43)

0-4 Piotr Okuniewicz (53)

0-5 Kamil Żylski (63)

0-6 Piotr Okuniewicz (69)

0-7 Kamil Żylski (79)