MKS Kluczbork utrzymał się w 3 lidze gr. III. Zespół z województwa opolskiego w piątek pewnie pokonał Wartę Gorzów Wielkopolski i zapewnił sobie ligowy byt.

Od początku stroną przeważającą był MKS Kluczbork, który stworzył sobie więcej okazji bramkowych, a na prowadzenie wyszedł w 10. minucie, po trafieniu Marcina Przybylskiego. Gospodarze w kolejnych minutach kontrolowali przebieg boiskowych wydarzeń, choć Warta Gorzów Wielkopolski także miała swoje sytuacje, ale brakowało skuteczności.

Kibice nie mogli narzekać na nudę, a na boisku całkiem sporo się działo, głównie jednak za sprawą miejscowych. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i nadal to zespół z Kluczborka przeważał. Podopieczni Tomasza Chatkiewicza dopięli swego w 78. minucie, a podwyższył Lucjan Zieliński. Ten sam zawodnik 180 sekund później trafił na 3-0 i ustalił wynik spotkania.

MKS Kluczbork - Warta Gorzów Wielkopolski 3-0 (1-0)

1-0 Marcin Przybylski (10)

2-0 Lucjan Zieliński (78)

3-0 Lucjan Zieliński (81)