Trzech piłkarzy znalazło się na liście transferowej trzecioligowej Siarki Tarnobrzeg. Mowa tutaj o Jakubie Taborze, Luigim D’Apollonio i Bartłomieju Wiktorze.


Jakub Tabor, Luigi D’Apollonio i Bartłomiej Wiktor znaleźli się na liście transferowej Siarki Tarnobrzeg - poinformował oficjalny serwis internetowy klubu. Tabor występował w Siarce od sezonu 2020/21. W rundzie jesiennej zagrał szesnaście razy i zanotował jedną asystę. W sumie reprezentował barwy tarnobrzeskiej ekipy w 49 meczach 3 ligi gr. IV.

Jeśli chodzi o Wiktora to ten na swoim koncie ma 18 spotkań ligowych. Zawodnik jednak od dłuższego czasu borykał się z problemami zdrowotnymi i jesienią nie zagrał ani minuty. D’Apollonio natomiast w sumie 45 razy pojawił się na trzecioligowych murawach w barwach Siarki, z czego trzynastokrotnie w minionej rundzie.


Foto: Siarka Tarnobrzeg

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.