Po dość długich i trudnych negocjacjach Adam Nawałka dogadał się z włodarzami Lecha Poznań i objął stery nad poznańską Lokomotywą. Były selekcjoner reprezentacji związął się z Kolejorzem umową do 30 czerwca 2021 roku.

Wraz z Adamem Nawałką do Lecha Poznań dołączył cały sztab szkoleniowy. Są to: Bogdan Zając (asystent), Jarosław Tkocz (trener bramkarzy), Remigiusz Rzepka (koordynator sztabu przygotowania motorycznego), Andrzej Kasprzak (trener przygotowania motorycznego), Stanisław Gadziński (trener przygotowania motorycznego), Paweł Frelik (trener mentalny), a także Łukasz Siwecki i Hubert Barański (analitycy).

Sztab jeszcze wieczorem zapoznał się z całym zapleczem. Lech sprawił swoim fanom świetną niespodziankę. Adam Nawałka wziął udział w nagraniu, a jego rezultat w słuchawkach swoich telefonów kilkadziesiąt minut później usłyszli posiadacze karnetów i uczestnicy programu "Lechici".

źródło: lechpoznan.pl/ fot. Lech Poznań

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.