Mikael Ishak nadal będzie występował w barwach Lecha Poznań. Piłkarz przedłużył umowę z aktualnym mistrzem Polski do 2025 roku.

- Mikael Ishak zostaje w ekipie mistrzów Polski na dłużej! Kapitan związał się z Lechem Poznań na kolejne dwa lata, czyli do 30 czerwca 2025 roku. Podpisanie nastąpiło w nietypowym miejscu i czasie, bo w trakcie otwarcia Centrum Badawczo-Rozwojowego Akademii Lecha Poznań we Wronkach - poinformował Lech Poznań za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej.

29-letni Szwed pojawił się we Wronkach w towarzystwie prezesa i właściciela klubu Piotra Rutkowskiego, a także dyrektora sportowego Tomasza Rząsy i złożył podpis pod nowym kontraktem, który obowiązywać będzie do 30 czerwca 2025 roku.

Szwed w lipcu rozpoczął swój trzeci sezon w barwach aktualnych mistrzów Polski. W pierwszym z nich zanotował 20 trafień, w drugim o dwa mniej, a w obecnym - już 14, a nie jesteśmy jeszcze na półmetku, co pokazuje, że może to być rekordowy sezon w ekipie niebiesko-białych. 

fot. Adam Jastrzębowski / lechpoznan.pl

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.