Podopieczni Rafała Ulatowskiego mimo remisu wrócili do punktu wyjścia i aby cieszyć się z awansu muszą zdobyć cztery punkty w trzech meczach. KKS 1925 Kalisz mógł wykorzystać potknięcie rezerw, ale zremisował wygrany mecz i szansę na awans ma jeszcze Radunia.

Kotwica Kołobrzeg w szalonym meczu podzieliła się punktami z Lechem II Poznań. Goście tego spotkania już w 17. minucie wyszli na prowadzenie po uderzeniu Eryka Kryga. Będący ostatnio w formie piłkarze Kotwicy wyrównali w 35. minucie po uderzeniu Gracjana Kuśmierka. Radość gospodarzy trwała zaledwie pięć minut, bowiem na 1-2 gola zdobył Jakub Kamiński. Szybko po zmianie stron wyrównujące trafienie zaliczył Dawid Retlewski. Poznaniacy wyszli na prowadzenie w 90. minucie po strzale Krzysztofa Kołodzieja i powoli czekali na zakończenie meczu. Na ich nieszczęście gospodarze zagrali do końca, a po chwili jeden z piłkarzy Kotwicy upadł w polu karnym i sędzia Mariusz Korpalski podyktował kontrowersyjny rzut karny, którego na gola zamienił Adrian Szynka.

Identycznym rezultatem zakończyło się starcie Bałtyku Koszalin z KP Starogard Gdańsk. Wszystkie gole padły dopiero po przerwie a strzelanie rozpoczął w 49. minucie Paweł Łysiak z rzutu karnego. Dziesięć minut później z jedenastu metrów zrewanżował się Damian Rysiewski, a po czterech minutach goście prowadzili 1-2 po strzale Daniela Kraski. W 73. minucie znowu był remis, a do siatki trafił Bartłomiej Putno. Na sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry prowadzenie wróciło do ekipy ze Starogardu, do którego doprowadził Kacper Łazaj. Cztery minuty później rezultat ustalił Jakub Forczmański

Jarota Jarocin pokonała ekipę Mieszka Gniezno 2-0 po golach Beniamina Wrembla i samobójczym Mateusza Ławniczaka.

Wierzyca Pelplin uległa Pogoni II Szczecin. Goście prowadzili już po dziesięciu minutach po uderzeniu Oskara Fursta i jednobramkowe prowadzenie utrzymało się do przerwy. Dwanaście minut po zmianie stron gola na 0-2 strzelił Dawid Krzyżaniak. Wynik meczu w 79. minucie ustalił Daniel Sławiński.

Górnik Konin przegrał z Chemikiem Bydgoszcz, choć prowadził do przerwy po bramce Sebastiana Kaczyńskiego strzelonej w 8. minucie. Po zmianie stron bramki strzelali już tylko goście, a na listę strzelców wpisali się Szymon Maziarz, Piotr Siekirka, Maciej Kot.

Radunia Stężyca zremisowała z KKS-em 1925 Kalisz. Goście na prowadzenie wyszli w 40. minucie po uderzeniu z jedenastu metrów Mateusza Żytko, a po za tym czerwoną kartkę otrzymał Krzysztof Iwanowski. Po zmianie stron szybko na 0-2 podwyższył Robert Tunkiewicz. Radość gości trwała tylko siedem minut, bowiem kontaktową bramkę zdobył Artur Formella. Chwilę po bramce kolejny zawodnik Raduni otrzymał czerwoną kartkę. W 88. minucie czerwoną kartkę otrzymał Gabriel Vidal, a po chwili gola na 2-2 zdobył Mateusz Łuczak.

Bałtyk Gdynia pewnie pokonał Sokoła Kleczew. Gdynianie wynik załatwili sobie praktycznie do przerwy. Pokaz siły Bałtyku rozpoczął się w 20. minucie i trwał 180 sekund gdy jego piłkarze zdobyli trzy gole. Dublet ustrzelił Michał Marczak, a jednego gola zdobył Krzysztof Garczewski. Po zmianie stron wynik ustalił uderzeniem z jedenastu metrów Jakub Letniowski.

W jedynym niedzielnym meczu Świt Skolwin rozgromił Gwardię Koszalin. Szczecinianie jeszcze szybciej zdobyli trzy gole, a na listę strzelców wpisali się Szymon Emche, Paweł Krawiec i Mateusz Kosacki. Po zmianie stron Świt strzelił jeszcze dwa gole.