Piłkarze Dariusza Marca sprawili niemiłą niespodziankę swoim fanom odnosząc porażkę w Koszalinie i nie wykorzystując szansy na wskoczenie na fotel lidera. Drugi koszaliński zespół urządził sobie ostre strzelanie w Pelplinie.

Rezerwy Pogoni Szczecin pokonały Sokoła Kleczew po bramce Huberta Turskiego w 51. minucie.

W tym samym czasie Polonia Środa Wielkopolska podzieliła się punktami z drugim garniturem Lecha Poznań. Gole padły w drugiej odsłonie, a jako pierwszy trafił ex lechita Jakub Wilk w 55. minucie. Wyrównał Eryk Kryg w 72. minucie.

Gwardia Koszalin wygrała z KKS-em 1925 Kalisz. Wynik starcia otworzył Dominik Drzewiecki w 19. minucie, zaś 120 sekund później wyrównał Mateusz Żebrowski. Obydwaj zawodnicy ustrzelili dublet w tym meczu. Ten drugi w 34. minucie zdobył gola na 1-2. W 67. minucie Sebastian Ginter wyrównał, zaś Drzewiecki przechylił szalę na korzyść Gwardii.

Mieszko Gniezno po raz kolejny przegrało na swoim stadionie i tym razem ich pogromcą okazał się Górnik Konin. Jako pierwszy do bramki trafił Dawid Przybyszewski, zaś w 35. minucie wyrównał Radosław Mikołajczak. Wynik meczu w 70. minucie ustalił Krystian Sobieraj.

Jarota Jarocin uległa na własnym boisku z Kotwicą Kołobrzeg po uderzeniu Władysława Dorosza w 9. minucie.

W identycznym stosunku Świt Skolwin przegrał z Bałtykiem Gdynia. Jedyny gol padł w 76. minucie autorstwa Przemysława Czerwińskiego.

Chemik Bydgoszcz wysoko uległ KP Starogard Gdański. Dwie bramki dla gości zdobył Daniel Kraska, a wynik ustalił Bernard Powszuk w 86. minucie.

Bałtyk Koszalin rozgromił na wyjeździe Wierzycę Pelplin. Hat-tricka dla zwycięskiej ekipy ustrzelił Paweł Łysiak, a po golu dołożyli Łukasz Włodarczyk, Michał Czenko oraz Dawid Kisły