Punktualnie o godzinie 13, zostanie rozegrany pojedynek zaległy mecz 2 ligi. Rezerwy poznańskiego Lecha sprawdzą formę ekipy z Elbląga. Oglądajcie LIVE!


Punktualnie o godzinie 13, rozpocznie się zaległy mecz 9. kolejki o mistrzostwo 2 ligi, pomiędzy rezerwami Lecha Poznań a Olimpią Elbląg. Oba zespoły przed pierwszym gwizdkiem mają nienajlepsze nastroje. Kolejorz w ostatnich dwóch kolejkach nie grał, bowiem jego mecze zostały przełożone ze względu na zagrożenie epidemiologiczne. Olimpia natomiast w poprzedniej serii gier przegrała z Górnikiem Polkowice.

Oba zespoły na ten moment zamykają ligową tabelę, z dorobkiem trzech oczek. Wyżej jest zespół z Poznania, który ma lepszy stosunek bramkowy. Lech dotychczas wygrał jedno spotkanie, natomiast Olimpia zremisowała trzy mecze i jako jedyna w lidze nie zna jeszcze smaku zwycięstwa w trwających rozgrywkach. 

Spotkanie niestety odbędzie się bez udziału kibiców, jednak nie martwcie się. Klub ze stolicy Wielkopolski przygotował transmisję, którą będzie można obejrzeć za darmo. Pierwszy gwizdek zabrzmi punktualnie o godzinie 13. Link do transmisji znajdziecie poniżej. Oglądajcie LIVE.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.