Piłkarskie wyniki na żywo, relacje LIVE

Nenad Bielica zwolniony z Lecha Poznań
2018-05-10 14:42:59

Nenad Bielica nie jest już trenerem Lecha Poznań. 46-letni pochodzący z Chorwacji szkoleniowiec został zwolniony po porażce z Jagiellonią Białystok. O tym fakcie poinformował Krzysztof Stanowski na swoim twitterze.
 
Nenad Bielica został zwolniony z Lecha Poznań. 46-latek był trenerem Kolejorza od sierpnia 2016. zastąpił wtedy Jana Urbana.
 
W tym sezonie Lech przeżywał istny rollercoaster. Rundę zasadniczą zakończyli na pierwszym miejscu, nie przegrali żadnego meczu na własnym stadionie. Jednak w grupie mistrzowskiej Lech Poznań przegrał trzy mecze na własnym obiekcie i spadł na trzecie miejsce w ligowej tabeli.
Zespół z Poznania na trzy kolejki przed końcem sezonu traci cztery punkty do liderującej Legii Warszawa i bardzo prawdodobne, że nie uda się im w tym sezonie zdobyć Mistrzostwa Polski.
 
Nowym trenerem ma zostać Rafał Ulatowski, lub poznaniacy dokończą sezon z asystentem trenera. Tych nformacji jeszce nie potwierdził Lech Poznań.
 
Komentarze

=

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.