Obie ekipy już przed meczem miały spokój i teraz szkoleniowcy robią przegląd kadr, dzięki czemu szansę debiutu mogło dostać kilku młodych zawodników. W szeregach miejscowych w bramce zadebiutował Maciej Siudak.

Początek meczu był dość wyrównany, ale po chwili groźnie na bramkę Macieja Siudaka uderzał jeden z piłkarzy Znicza Pruszków. Golkiper Stali Stalowa Wola postał jednak czujny i nadal było 0-0. Po chwili role się odwróciły i to piłkarze Stalówki byli w natarciu, a groźnie na bramkę Bartłomieja Gradeckiego uderzył Piotr Mroziński, ale strzał odbił się od słupka.

Miejscowi nadal atakowali. a w wybornej sytuacji znalazł się Sebastian Łętocha będąc sam na sam z golkiperem Znicza, ale piłka jedynie odbiła się od poprzeczki. Goście po chwili wyszli z kontratakiem, a dobrym uderzeniem popisał się Arkadiusz Pyrka, lecz nadal było 0-0.

Drugą połowę bardzo dobrze rozpoczął Znicz, bowiem sześć minut po wznowieniu do siarki trafił Marcin Bochenek. Bramka ta podrażniła gospodarzy, którzy chcieli błyskawicznie wyrównać, ale pruszkowianie skutecznie odpierali ataki Stali.

Przyjezdni jednak nie utrzymali koncentracji w 69. minucie, kiedy to Adrian Rybak faulował jednego z zawodników Stali i sędzia podyktował jedenastkę. Do futbolówki podszedł Michał Trąbka i pewnym strzałem pokonał Gradeckiego.

Osiem minut później goście znów wyszli na prowadzenie, a bramkarza zielono-czarnych pokonał Patryk Czarnowski. Gospodarze w końcówce mieli swoje okazje do wyrównania, ale Michał Trąbka i Andrzej Trubeha chybili.

Stal Stalowa Wola – Znicz Pruszków 1-2 (0-0)

0-1 Marcin Bochenek (54)

1-1 Michał Trąbka (71-rzut karny)

1-2 Patryk Czarnowski (79)

Stal Stalowa Wola: Siudak – Waszkiewicz, Janiszewski, Stasiak, Sobotka, Kitliński (56. Trąbka), Śpiewak (46. Jopek), Stelmach, Mroziński, Dadok (61. Stępniowski), Łętocha (56. Trubeha)

Znicz Pruszków: Gradecki – Bochenek, Rybak, Wrześniewski, Smoleń, Stromecki (73. Kinast), Małachowski, Faliszewski, Czarnowski, Pyrka, Szymański

Żółte kartki: Waszkiewicz - Rybak, Szymański

Sędziował: Jacek Lis (Katowice)