Do kolejnych zmian doszło w trzecioligowej Stali Stalowa Wola. W piątek została zwołana konferencja prasowa na której poinformowano, że z funkcji prokurenta i menedżera zrezygnował Andrzej Zieliński, a Grzegorz Czajka prezesem będzie do 10 maja 2022 roku.


W piątek została zwołana konferencja prasowa, na której pojawili się Andrzej Zieliński - prokurent oraz menedżer ds. sportu i Grzegorz Czajka - prezes Stali Stalowa Wola PSA. Obaj do wiadomości publicznej podali wiadomość, że rezygnują z pełnionych funkcji. Rezygnacja Zielińskiego, jak czytamy na oficjalnej stronie "zielono-czarnych", została przyjęta.

Jak poinformował ponadto klub, Andrzej Zieliński złożył sprawowaną w spółce prokurę. Jeśli chodzi natomiast o Grzegorza Czajkę, Rada Nadzorcza klubu poinformowała, że obecny prezes złożył rezygnację z pełnienia funkcji z dniem 10 maja 2022 roku wraz z wnioskiem o rozwiązanie umowy na świadczenie zarządzania. Rada Nadzorcza w najbliższych dniach podejmie decyzję w sprawie powołania nowego zarządu spółki.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.