Stal Rzeszów rozpoczęła budowanie kadry na nowy sezon. Dziś klub ogłosił rozstanie z Oktawianem Skrzeczem, a wcześniej poinformował o nieprzedłużeniu umów z Krystianem Pieczarą i Grzegorzem Goncerzem.


Zakończony w miniony weekend sezon 2020/21 w eWinner 2 lidze nie był zbyt udany dla Stali Rzeszów. Ta postanowiła więc szybko zacząć działać i tym samym znane są już pierwsze ruchy kadrowe. Dziś klub ogłosił, że nie przedłuży umowy z Oktawianem Skrzeczem. Wcześniej natomiast, z ekipą ze stolicy Podkarpacia rozstali się Krystian Pieczara oraz Grzegorz Goncerz.

Skrzecz ma 24 lata i występuje na pozycji pomocnika, a w minionym sezonie rozegrał osiem spotkań na drugoligowym froncie, a zawodnikiem Stali został w październiku 2020 roku. Jeśli chodzi natomiast  pozostałą dwójkę, to popularny "Gonzo" na Hetmańską 69 trafił w lutym 2019 roku z wówczas pierwszoligowego Podbeskidzia Bielsko-Biała. Uzbierał w ekipie "biało-niebieskich" 73 spotkania, w których strzelił 19 bramek. Pieczara natomiast zasilił szeregi "Stalowców" w styczniu 2020 roku, przechodząc z Polonii Warszawa. Wystąpił w 37 meczach i zdobył 7 goli.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.