Trzecioligowa WATKEM Korona Rzeszów poinformowała o zmianie w planie meczów towarzyskich. Jak czytamy, nie dojdzie do skutku mecz z Wólczanką Wólka Pełkińska. W zamian zespół zagra ze SPEC Stalą Łańcut.


Trzecioligowa WATKEM Korona Rzeszów na pierwszych zajęciach po przerwie wróci w najbliższy poniedziałek, tj. 10 stycznia 2022 roku. Zespół przygotowania do rundy wiosennej sezonu 2021/22 rozpocznie z nowym trenerem, a został nim Daniel Bartkowski. Ekipa z Załęża w planach ma rozegrać siedem gier kontrolnych. Nastąpiła jednak zmiana, bowiem do skutku nie dojdzie mecz z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Beniaminek 3 ligi gr. IV w zamian zmierzy się z czwartoligową SPEC Stalą Łańcut. Rzeszowianie pierwszy sparing rozegrają 22 stycznia 2022 roku, a jego rywalem będzie drugi zespół Stali Mielec. Korona w planach ma także starcia z KS-em Wiązownica, Unią Tarnów, rezerwami Bruk-Bet Termaliki Nieciecza, Czarnymi Połaniec, a także z Ekoball Stalą Sanok.

Plan sparingów WATKEM Korony Rzeszów (zima 2022):

22 stycznia - Stal II Mielec

29 stycznia - KS Wiązownica

5 lutego - Unia Tarnów

12 lutego - Bruk-Bet Termalica II Nieciecza

19 lutego - Czarni Połaniec

26 lutego - Ekoball Stal Sanok

2 marca - SPEC Stal Łańcut

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.