Zielono-czarni po dość słabej rundzie, muszą w zimie wziąć się do pracy. Kilku piłkarzy nie spełniło oczekiwań, wobec czego postanowiono im podziękować. Zielono-czarni przeprowadzili już także pierwszy transfer.


Stal Stalowa Wola już w najbliższy piątek rozpocznie przygotowania do piłkarskiej wiosny na drugoligowym froncie. W tym czasie zespół rozegra szereg sparingów oraz przejdzie przebudowę. Już wiadomo, że w zielono-czarnych barwach nie zobaczymy Łukasza Pietrasa, który wiosną będzie grał w Wieczystej Kraków.

Klub jednak sprawił miły prezent swoim sympatykom i jeszcze przed świętami ściągnął na Hutniczą 15 Tomasza Płonkę, który w przeszłości grał w Stalówce. To jednak nie koniec zmian, klub umieścił na liście transferowej czterech piłkarzy. Nowych pracodawców mogą sobie szukać Rafał Michalik, Michał Mistrzyk, Michał Płonka oraz Filip Wójcik.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.