Sezon w 3 lidze gr. IV dla niektórych już się zakończył. KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski zakończyło go fatalnie, bowiem przegrało z Wisłą Puławy aż 7-1. Po meczu. klub ogłosił którzy opuszczą ekipę "pomarańczowo-czarnych".


Matthew Korziewicz, Maciej Kraśniewski oraz Przemysław Dwórzyński nie będą dłużej reprezentować barw trzecioligowego KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski. Jak poinformował klub na łamach oficjalnej strony, wygasające 30 czerwca umowy nie zostaną przedłużone. Kraśniewski i Dworzyński w ekipie "pomarańczowo-czarnych" występowali od września 2020 roku, zaś Korziewicz na Świętokrzyską 11 trafił w grudniu.

Najwięcej występów z całej trójki, uzbierał Dworzyński, który 30 razy wybiegał na murawę w 3 lidze gr. IV oraz strzelił trzy gole. Sześć spotkań mniej na swoim koncie ma Kraśniewski, który do KSZO trafił z Motoru Lublin. Korziewicz zaś rozegrał zaledwie cztery mecze w "pomarańczowo-czarnych" barwach, a do ekipy z Ostrowca Świętokrzyskiego przeszedł ze Stali Stalowa Wola.


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.