Żarko Udovicić w przyszłym sezonie nie będzie reprezentował barw Lechii Gdańsk. 33-letni pomocnik postanowił opuścić ekipę "biało-zielonych" i przenieść się do Rakowa Częstochowa, zdobywcy Fortuna Pucharu Polski.


Żarko Udovicić w sezonie 2021/22 nie będzie reprezentował barw Lechii Gdańsk, z której odszedł po dwóch latach gry. W ekipie "biało-zielonych" w tym czasie rozegrał w sumie 25 spotkań w PKO Ekstraklasie oraz zdobył trzy gole. 33-letni pomocnik postanowił dokonać zmiany. Zawodnik związał się z Rakowem Częstochowa, zdobywcą Fortuna Pucharu Polski, z którym podpisał roczny kontrakt z opcją przedłużenia o kolejnych 12 miesięcy.

Nowy nabytek Rakowa to wychowanek serbskiego OFK Morava (Katrga). Kolejnym klubem w jego karierze był FK Sloboda (Užice), a ponadto grał także w FK Mladost (Lučani)FK Napredak (Kruševac)FK Novi Pazar oraz w Zagłębiu Sosnowiec, gdzie występował przez cztery sezony. 


Foto: Radosław Kuśmierz

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.