Najciekawsze wydarzenia w najbliższej kolejce Ekstraklasy będą miały miejsce w sobotę. O godzinie 15:00 w Szczecinie rozpocznie się rywalizacja, w której miejscowa Pogoń zmierzy się z Jagiellonią Białystok. Po zakończeniu tego starcia przeniesiemy się do Krakowa, gdzie Cracovia zagra z Lechem Poznań. Daniem głównym będzie pojedynek Ruchu Chorzów z aktualnym liderem tabeli!

Pogoń Szczecin – Jagiellonia Białystok

Pojedynek Pogoni Szczecin z Jagiellonią Białystok będzie rywalizacją na górze ligowej tabeli. Co ciekawe, aktualnie w lepszym położeniu znajduje się drużyna z Podlasia. Portowcy na starcie rozgrywek mają 19 wywalczonych punktów po 12 rozegranych meczach. 

Można więc powiedzieć, że jest to bilans poniżej oczekiwań, dlatego też Pogoń Szczecin będzie chciała zrobić wszystko, aby zmniejszyć dystans do Jagiellonii Białystok. W tym spotkaniu ciekawym wyborem z oferty zakładów bukmacherskich może być zakład na piłkę nożną pod gola z obu stron. Ofensywy obu tych klubów wydają się być w dobrej formie.

Cracovia – Lech Poznań

Ciekawe starcie mogą obejrzeć również fani Ekstraklasy w najbliższy weekend w Krakowie. Rozpędzona ekipa Lecha Poznań, która w ostatnich tygodniach nie dawała szans kolejnym przeciwnikom przed własną publicznością zmierzy się na wyjeździe z Cracovią. Czy Kolejorz będzie w stanie podtrzymać taką dyspozycję z meczów domowych również na wyjeździe?

Przypomnijmy, że w ostatnim czasie ekipa Lecha Poznań zanotowała bolesną wpadkę w Szczecinie. Z drugiej strony mamy Cracovię, która od początku tego sezonu wygrała tylko jedno spotkanie przed własną publicznością.

Zakłady na piłkę nożną wskazują, że faworytem tego spotkania jest ekipa przyjezdna. Cracovia od początku tego sezonu słabo wygląda w meczach domowych, natomiast Lech Poznań w ostatnich tygodniach znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. Można więc powiedzieć, że takie zakłady sportowe na to spotkanie są uzasadnione.

Ruch Chorzów – Śląsk Wrocław

Warto podkreślić, że będzie to mecz rozegrany na stadionie Śląskim w Chorzowie. Ruch do tej pory rozgrywał swoje mecze na stadionie Piasta w Gliwicach. Czy beniaminek będzie w stanie zaskoczyć lidera tabeli? Zakłady bukmacherskie uważają, że raczej nie jednak w piłce nożnej, a szczególnie w polskim wydaniu Wszystko jest możliwe.

Śląsk Wrocław w ostatnim meczu Ekstraklasy spisał się doskonale i pewnie poradził sobie z Legią Warszawa. Wrocławianie dzięki tej wygranej utrzymali się na pozycji lidera, a dodatkowo zdobyli aż 4 bramki. Taki rezultat sprawia, że Śląsk jest w bardzo dobrym położeniu przed meczem z Ruchem Chorzów.

Niebiescy w ostatni weekend nie rozegrali swojego spotkania ligowego ze względu na wzmożone opady w Łodzi. Płyta boiska na stadionie Widzewa nie była przygotowana do gry i sędzia Kwiatkowski podjął decyzję o odwołaniu rywalizacji.

Obstawianie zakładów bukmacherskich niesie ze sobą ryzyko uzależnienia. Pamiętaj, że nie może być sposobem na życie. W Polsce korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów jest zabronione, możesz grać wyłącznie u tych operatorów, którzy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów.

Cherry Online Polska sp. z o.o. posiada zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych – bukmacherskich przez sieć Internet na podstawie Decyzji Ministra Finansów z dnia 07 czerwca 2022 r. (znak: DAG11.6831.11.2022).

Autor tekstu: Mateusz Nowak – Senior Project Manager Zagranie, absolwent dziennikarstwa sportowego i zarządzania w sporcie na UAM i fan piłki nożnej! Na X - @Mati_N95

fot. Tomasz Chabior

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.