Wyniki na żywo z meczów PKO Ekstraklasy zaplanowanych na weekend 11-14 sierpnia 2023. Najświeższe informacje, analizy, statystyki, tabele oraz relacje LIVE. Wszystko znajdziesz na portalu polskieligi.net.

PKO Ekstraklasa [Relacje na żywo]

Pierwsze piłkarskie emocje w 4. kolejce PKO Ekstraklasy już za nami Piątkowe mecze dostarczyły kibicom wielu wzruszeń, a wyniki na żywo wszystkich meczów Ekstraklasy można było śledzić na naszym portalu..

Dla wszystkich, którzy nie mieli okazji śledzić relacji na żywo z Ekstraklasy, przypominamy najważniejsze wydarzenia oraz prezentujemy zapowiedź spotkań zaplanowanych na sobotę, niedzielę i poniedziałek.

Piątkowe mecze PKO Ekstraklasy (11 sierpnia 2023)

W piątek, 11 sierpnia, kibice mieli okazję śledzić wyniki live dwóch emocjonujących spotkań. W pierwszym z nich Cracovia pokonała Zagłębie Lubin 2-1. Bohaterem meczu okazał się Patryk Makuch, który zdobył dwie bramki dla swojego zespołu w 10. i 35. minucie. Jednak Zagłębie nie poddało się bez walki. W 90. minucie Kacper Chodyna zdobył  gola dla swojego zespołu.
Drugi piątkowy mecz pomiędzy Piastem Gliwice a Rakowem Częstochową zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy. Patryk Dziczek w 72. minucie zdobył bramkę z rzutu karnego, a w 90. minucie Zoran Arsenić niefortunnie wpakował piłkę do własnej bramki. Jedyną bramkę dla Rakowa zdobył Władysław Koczerhin w 81. minucie.

Sobotnie i niedzielne mecze live w PKO Ekstraklasie

Sobotnie zmagania w polskiej Ekstraklasie zapowiadają się równie emocjonująco. Kibice z niecierpliwością czekają na spotkanie Korony Kielce z Górnikiem Zabrze oraz derby Łodzi pomiędzy Widzewem a ŁKS-em Łódź.

Niestety, mecz Lecha Poznań z Jagiellonią Białystok został przełożony na wniosek gospodarzy.

Niedziela przyniesie nam dwa kolejne spotkania. Pogoń Szczecin zmierzy się z Radomiakiem Radom, a Puszcza Niepołomice podejmie Legię Warszawę.

4. kolejkę PKO Ekstraklasy zakończy poniedziałkowe spotkanie Warty Poznań z Ruchem Chorzów.

Wyniki na żywo z PKO Ekstraklasy

Dla wszystkich kibiców, którzy nie chcą przegapić żadnego meczu PKO Ekstraklasy zachęcamy do śledzenia naszego portalu. Znajdziecie tu relacje na żywo z każdego spotkania polskiej Ekstraklasy, wyniki live oraz najświeższe informacje z najwyższej klasy rozgrywkowej w naszym kraju.

Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, pracy czy na wakacjach - dzięki www.polskieligi.net zawsze będziesz na bieżąco z wynikami meczów live w PKO Ekstraklasie.

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo i kibicowania swoim ulubionym drużynom w PKO Ekstraklasie!