Krystian Pikaus nowym trenerem Foto-Higieny Gać

Foto-Higiena Gać przedstawiła nazwisko nowego trenera, został nim Krystian Pikaus zastępując na  stanowisku Waldemara Tęsiorowskiego.

więcej →

Arkadiusz Gaffka zrezygnował z funkcji trenera Stolema Gniewino

Potwierdziły się nieoficjalne informacje o rzekomym odejściu Arkadiusz Gaffki ze Stolema Gniewino.

więcej →

Damian Nowak odejdzie z Odry Wodzisław Śląski?

Smutne informacje docierają z Wodzisławskiego środowiska piłkarskiego, wedle których trener Damian Nowak zamierza odejść z Odry Wodzisław Śląski.

więcej →

Radosław Mroczkowski zwolniony z Apklan Resovii

Prawdziwe fatum trenerskie obserwujemy w tym tygodniu, tym razem padło na byłego szkoleniowca Resovii - Radosława Mroczkowskiego.

więcej →

Damian Guzek przejmie pierwszą drużynę Pogoni Siedlce

Pogoń Siedlce dość szybko ogłosiła nazwisko nowego szkoleniowca, który zastąpi Bartosza Tarachulskiego na tym stanowisku.

więcej →

Bartosz Tarachulski przestał być trenerem Pogoni Siedlce

We wtorek rano klub z Siedlec poinformował w swoich mediach społecznościowych, że Bartosz Tarachulski nie będzie dłużej prowadził pierwszego zespołu Pogoni Siedlce.

więcej →

Łukasz Chmura nie jest już trenerem Sokoła Sieniawa

Potwierdziły się informacje, które od kilku dni krążyły w środowisku piłkarskim na podkarpaciu odnośnie zmiany szkoleniowca w drużynie Sokoła Sieniawa.

więcej →

Sporo się dzieje w Ruchu Chorzów! Łukasz Bereta odchodzi, Marcin Kowalski z nową umową

Kibice Ruchu Chorzów z pewnością nie mogą narzekać na nudę. Dziś beniaminek eWinner 2 ligi ogłosił, że trenerem popularnych "Niebieskich" przestał być Łukasz Bereta. Ponadto nową umowę z klubem podpisał...

więcej →

Radosław Mroczkowski zwolniony z Widzewa Łódź

Kolejny trener stracił pracę. W dniu dzisiejszym z posadą pożegnał się szkoleniowiec Widzewa, który pracował w Łodzi od 12 czerwca 2018 roku.

więcej →