Mateusz Sławecki został wypożyczony do WATKEM Korony Rzeszów

Trzecie wzmocnienie WATKEM Korony Rzeszów potwierdzone. Do beniaminka 3 ligi gr. IV został wypożyczony Mateusz Sławecki z Sandecji Nowy Sącz.

więcej →

Przerwany sparing Wisłoki Dębica z Tarnovią Tarnów

Chwilę grozy przeżyli w środowy wieczór osoby, które były obecne na sparingu Wisłoki Dębica z Tarnovią Tarnów. Jeden z graczy Tarnovii zemdlał na murawie i konieczna była interwencja służb medycznych.

więcej →

Kacper Czernicki wzmocnił Wólczankę Wólka Pełkińska

Wólczanka Wólka Pełkińska ma nowego piłkarza. Do trzecioligowca z województwa podkarpackiego dołączył Kacper Czernicki, który ostatnio występował w Limanovii Limanowa.

więcej →

Lucjan Klisiewicz został wypożyczony do Stali Stalowa Wola

Napastnik dołączył do Stali Stalowa Wola. Mowa tutaj o Lucjanie Klisiewiczu, który został wypożyczony z pierwszoligowej Puszczy Niepołomice.

więcej →

Guerrier zawodnikiem Wieczystej Kraków

Wieczysta Kraków zaczyna przygotowania do przerwy zimowej, do zespołu właśnie dołączył nowy zawodnik z Ekstraklasową przeszłością.

więcej →

Zawodnik Puszczy przenosi się do 4 ligi

Na tydzień przed rozpoczęciem rozgrywek działacze Watry Białka Tatrzańska dokonali poważnego wzmocnienia jak na 4 ligę. Do drużyny dołączył bardzo doświadczony Nigeryjczyk z polskim paszportem.

więcej →

Unia Tarnów rozbiła Wiślan Jaśkowice i w przyszłym sezonie zagra w 3 lidze gr. IV

Lepsze humory po pierwszym meczu mieli Wiślanie Jaśkowice, ale w rewanżu to Unia Tarnów nie miała litości i zdeklasowała rywala. Popularne "Jaskółki" wygrały aż 4-0 i tym samym po końcowym...

więcej →