Trzecioligowa Stal Stalowa Wola ma nowego prezesa. Został nim Wiesław Siembida, który na stanowisku zastąpił Grzegorza Czajkę.


Na środowej konferencji prasowej, zwołanej przez miasto Stalowa Wola, poznaliśmy nowego prezesa Stali Stalowa Wola. Został nim 61-letni Wiesław Siembida, który zastąpił na tym stanowisku ustępującego Grzegorza Czajkę. Zadaniem nowego sternika "Stalówki" ma być poprawa wizerunku oraz klimatu wokół klubu. Ponadto ma także zadbać o prawidłowe relację kibiców z klubem, a także zaprosić do współpracy sponsorów.

Znane są także informacje o budżecie trzecioligowca na przyszły sezon. Ten ma wynieść maksymalnie 700 tysięcy złotych.

-Budżet klubu na nowy sezon nie będzie przekraczał kwoty 700 tys. złotych. Zaangażowanie miasta Stalowa Wola będzie znacząco obniżone. Liczę na pomysły biznesowego nowego prezesa, który prowadzi własne firmy - powiedział na konferencji prezydent miasta Stalowa Wola, Lucjusz Nadbereżny.

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki
  • wycieczkowicz napisał/a

    Kiedyś pamiętam go, jako kierowce w MPK w Stalowej Woli i uczestnika wycieczek po dolary do krajów wschodnich. Poparcie PiS dało mu stołki i nadal nimi go karmi.

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.