Transmisja na żywo z zaległego meczu 5. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Wisłą Sandomierz a Podhalem Nowy Targ jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

Już dziś o godzinie 16 piłkarze Wisły Sandomierz podejmą na u siebie ekipę Podhala Nowy Targ, w zaległym meczu 5. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale SKS Wisła Live, za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE

Obie ekipy do dzisiejszego meczu przystępują w odmiennych nastrojach. Wisła w sobotę zremisowała na wyjeździe z Orlętami Radzyń Podlaski, natomiast Podhale w niedzielę musiało uznać wyższość ŁKS-u Probudex Łagów. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie przy Koseły 3a. 

Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Wisła Sandomierz - Podhale Nowy Targ [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.