Transmisja na żywo z zaległego meczu 3. kolejki 3 ligi gr. IV pomiędzy Texom Sokołem Sieniawa a Jutrzenką Giebułtów jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

Już dziś o godzinie 16 piłkarze Texom Sokoła Sieniawa podejmą na u siebie ekipę Jutrzenki Giebułtów, w zaległym meczu 3. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 3 ligi gr. IV w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale MTTolo TV, za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE

Obie ekipy do dzisiejszego meczu przystępują w odmiennych nastrojach. Sokół w niedzielę zremisował u siebie w meczu derbowym z KS-em Wiązownica, natomiast Jutrzenka dostała lekcję futbolu od Wólczanki Wólka PełkińskaZapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie przy Sportowej 1

Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

3 liga gr. IV: Texom Sokół Sieniawa - Jutrzenka Giebułtów [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.