Transmisja na żywo z meczu 4. kolejki 2 ligi pomiędzy Olimpią Grudziądz a Sokołem Ostróda jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

Już dziś o godzinie 18 piłkarze Olimpii Grudziądz podejmą na u siebie ekipę Sokoła Ostróda, w ramach 4. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za pośrednictwem platformy TVCOM

Obie ekipy do dzisiejszego meczu przystępują w zgoła odmiennych nastrojach. Olimpia w minionej kolejce wygrała na wyjeździe ze Stalą Rzeszów po golu Jose Embalo, natomiast Sokół przegrał na wyjeździe z Pogonią Siedlce. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie przy Piłsudskiego 14.

Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Olimpia Grudziądz - Sokół Ostróda [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.