Transmisja na żywo z meczu 4. kolejki 2 ligi pomiędzy Olimpią Elbląg a Chojniczanką Chojnice jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

Już dziś o godzinie 17 piłkarze Olimpii Elbląg podejmą na u siebie ekipę Chojniczanki Chojnice, w ramach 4. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna za pośrednictwem platformy TVCOM

Obie ekipy do dzisiejszego meczu przystępują w zgoła odmiennych nastrojach. Chojniczanka w minionej kolejce wygrała u siebie ze Zniczem Pruszków, natomiast Olimpia przegrała na wyjeździe z Bytovią Bytów. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie przy Agrykoli 8, które będzie szczególne dla Adama Noconia, szkoleniowca ekipy z Chojnic.

Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 15 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Olimpia Elbląg - Chojniczanka Chojnice [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Foto: Stal Stalowa Wola PSA

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.