Transmisja na żywo z meczu 4. kolejki 2 ligi pomiędzy Garbarnią Kraków a Wigrami Suwałki jest dostępna w internecie. Oglądajcie LIVE!

Już dziś o godzinie 16 piłkarze Garbarni Kraków podejmą na u siebie ekipę Wigier Suwałki, spadkowicza z Fortuna 1 ligi, w ramach 9. kolejki rozgrywek o mistrzostwo 2 ligi w sezonie 2020/2021. Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna na kanale GARCA TV, za pośrednictwem platformy Polsport.LIVE.

Obie ekipy do dzisiejszego meczu przystępują w bardzo dobrych humorach. Zarówno Wigry jak i Garbarnia w minionej kolejce zapisały na swoim koncie komplet punktów. Dziś jedni i drudzy będą chciały ponownie to uczynić. Zapowiada się więc bardzo ciekawe spotkanie przy Rydlówki 23.

Mecz można oglądać na żywo w internecie. Transmisja LIVE będzie dostępna w systemie PPV. Koszt dostępu do transmisji to jedynie 12 zł. Dostęp możecie wykupić klikając w link poniżej.

2 liga: Garbarnia Kraków - Wigry Suwałki [TRANSMISJA NA ŻYWO]

Komentarze

korzysta z zabezpieczenia
reCAPTCHA
Prywatność Warunki

Redakcja portalu polskieligi.net nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treść komentarzy. Każdy użytkownik reprezentuje własne poglądy i opinie biorąc pełną odpowiedzialność za ich publikację.