Rozgrywki Fortuna 1. Ligi nie zwalniają tempa. Kolejne mecze 1 ligi na żywo śledzić możecie na portalu polskieligi.net. Wyniki spotkań, statystyki 1 ligi oraz informacje meczowe i relacje na żywo (weekend 11-14 sierpnia 2023).

Rozgrywki Fortuna 1. Ligi dostarczają kibicom nieustających emocji. Piątkowe mecze 1 ligi live przyniosły wiele bramek i niespodziewanych zwrotów akcji. Dla tych, którzy nie mieli okazji śledzić wyników na żywo, przypominamy najważniejsze wydarzenia oraz prezentujemy zapowiedź spotkań zaplanowanych na sobotę, niedzielę i poniedziałek.

Piątkowe mecze Fortuna 1. Ligi (11 sierpnia)

W pierwszym z piątkowych spotkań I ligi Górnik Łęczna pokonał Chrobrego Głogów 3-1. Bramki dla Górnika zdobyli Paweł Żyra w 35. minucie, Egzon Kryeziu w 54. minucie oraz Marko Roginić w 56. minucie. Honorowego gola dla Chrobrego zdobył Rafał Wolsztyński w 74. minucie.

W drugim meczu, który odbył się w piątek 11 sierpnia GKS Katowice zdecydowanie pokonał Wisłę Płock 4-1.

Bohaterami meczu byli Marcin Wasielewski, który zdobył bramkę w 28. minucie, Arkadiusz Jędrych w 32. minucie, Grzegorz Rogala w 47. minucie oraz Adrian Danek w 78. minucie.

Jedyną bramkę dla Wisły zdobył Łukasz Sekulski w 50. minucie. Warto dodać, że w 22. minucie Sebastian Bergier z GKS Katowice nie wykorzystał rzutu karnego.

Weekendowe mecze 1 ligi live

Sobotnie zmagania w Fortuna 1. Lidze zapowiadają się równie emocjonująco, warto, więc śledzić rozgrywki 1 ligi na żywo.

Jednym z najbardziej wyczekiwanych spotkań będzie mecz GKS-u Tychy z Wisłą Kraków (WYNIK NA ŻYWO). Spotkanie to zaplanowane jest na 12 sierpnia na godz, 17:30. Oba zespoły mają za sobą udane występy w poprzednich kolejkach, co zapowiada emocjonujące starcie na boisku. Kibice obu drużyn z pewnością będą śledzić wyniki na żywo, licząc na korzystny rezultat dla swojego zespołu.

Dla tych, którzy nie będą mogli oglądać meczu w telewizji, przypominamy, że najszybsze informacje oraz relacje na żywo z tego i innych spotkań Fortuna 1. Ligi dostępne są na www.polskieligi.net.

W innym meczach zaplanowanych na sobotę Odra Opole zmierzy się z Podbeskidziem Bielsko-Biała, a wieczorem Zagłębie Sosnowiec podejmie Resovię.

W niedzielę odbędą się natomiast 2 mecze Fortuna 1. Ligi. Lechia Gdańsk zmierzy się z Zniczem Pruszków, a Bruk-Bet Termalica Nieciecza podejmie Motor Lublin. Dodatkowo, Stal Rzeszów zmierzy się z Arką Gdynia.

Poniedziałek przyniesie nam starcie Polonii Warszawa z Miedzią Legnica, kończące zmagania w 4. kolejce I ligi.

Najszybsze wyniki na żywo z 1 ligi na polskieligi.net

Wszystkich kibiców, którzy nie chcą przegapić żadnego meczu Fortuna 1. Ligi  zachęcamy do śledzenia naszego portalu.

Znajdziecie tu relacje na żywo z każdego spotkania, wyniki live z 1 ligi oraz najświeższe informacje meczowe. Niezależnie od tego, czy jesteście w domu, pracy czy na wakacjach - dzięki www.polskieligi.net zawsze będzicie na bieżąco z wynikami meczów live w Fortuna 1. Lidze.

Zapraszamy do śledzenia relacji na żywo i kibicowania swoim ulubionym drużynom w Fortuna 1. Lidze!